تازه ترین دستورالعمل های اولیه برای پیشگیری توصیه آسپرین استفاده برای افراد در سنین 40 تا 70 سال که در معرض خطر بالاتری از اول قلبی و عروقی, رویداد, اما نه برای کسانی که بیش از 70. در عین حال مردم بیش از 70 در به طور فزاینده ای بالاتر خطرات ناشی از حوادث قلبی عروقی از کسانی که زیر 70. شده است وجود دارد سردرگمی قابل توجهی از اخیرا گزارش نتایج از سه مقیاس بزرگ کارآزمایی های تصادفی از آسپرین در معرض خطر پیشگیری اولیه افراد است که یکی از آنها نشان داد در نتیجه مهم است اما دو نفر دیگر بر اساس احتمالا در ضعیف پایبندی و پیگیری نیست. به عنوان یک نتیجه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی هستند قابل درک اشتباه در مورد اینکه آیا یا نه به تجویز آسپرین برای پیشگیری اولیه از حملات قلبی و یا سکته مغزی و اگر چنین است به چه کسی است.

در تفسیر آنلاین منتشر شده پیش از چاپ در مجله آمریکایی پزشکیمحققان از دانشگاه فلوریدا آتلانتیک را اشمیت دانشکده پزشکی و همکاران از دانشگاه ویسکانسین دانشکده پزشکی و بهداشت عمومی و دانشکده پزشکی هاروارد و بریگهام و بیمارستان زنان ارائه راهنمایی به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و بیماران خود را. آنها می خواهیم که به خوبی برای بسیاری از بیماران در مراقبت های اولیه ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید فردی بالینی قضاوت در مورد تجویز آسپرین در یک مورد به مورد و بر اساس.

“همه بیماران مبتلا به حاد حمله قلبی باید دریافت 325 میلی گرم به طور منظم آسپرین بی درنگ و روزانه بعد از آن خود را به کاهش نرخ مرگ و همچنین پس از آن خطرات ناشی از حملات قلبی و سکته مغزی” گفت: Charles H. Hennekens, M. D., Dr. P. H. ارشد نویسنده اول سر ریچارد عروسک استاد و ارشد تحصیلی مشاور در FAU را اشمیت دانشکده پزشکی. “در میان بازماندگان بلند مدت از قبل از حملات قلبی یا مسدودکننده سکته مغزی آسپرین باید تجویز طولانی مدت مگر در مواردی خاص وجود دارد موارد منع مصرف. در پیشگیری اولیه اما تعادل مطلق منافع آن ها پایین تر از در پیشگیری ثانویه بیماران و خطرات آسپيرين را که همان است که در پیشگیری ثانویه است به مراتب کمتر روشن است.”

محققان تاکید می کند که بر اساس زمان کلیت شواهد هر گونه قضاوت در مورد تجویز طولانی مدت آسپرین درمانی برای ظاهرا سالم افراد باید بر اساس شرایط فردی بالینی قضاوت بین ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و هر یک از خود و یا بیمارانی که وزن مطلق سود در لخته شدن خون در برابر مطلق خطر خونریزی است.

افزایش بار بیماری های قلبی عروقی در کشورهای توسعه یافته و بر نیاز به صورت گسترده تر درمانی تغییر در شیوه زندگی به عنوان به خوبی به عنوان کمکی استفاده از دارو درمان ثابت سود خالص در پیشگیری اولیه از حملات قلبی و سکته مغزی است. درمانی, شیوه زندگی تغییرات باید شامل اجتناب و یا ترک سیگار و کاهش وزن و افزایش فعالیت بدنی روزانه و مواد مخدر باید شامل استاتین ها برای چربی اصلاح و چندین کلاس از مواد مخدر به احتمال زیاد لازم است برای رسیدن به کنترل فشار خون بالا.

“هنگامی که قدر مطلق منافع و خطرات مشابه بیمار ترجیح فرض افزایش اهمیت” گفت: Hennekens. “این ممکن است شامل در نظر گرفتن اینکه آیا پیشگیری از اولین حمله قلبی یا سکته مغزی است و مهم تر از توجه به یک بیمار از خطر خونریزی دستگاه گوارش.”

فردی قضاوت بالینی توسط ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در مورد تجویز آسپیرین در پیشگیری اولیه ممکن است تاثیر نسبتا زیادی از بیماران خود را. برای مثال پیشگیری اولیه بيماران مبتلا به سندرم متابولیک یک صورت فلکی از اضافه وزن و چاقی و فشار خون بالا و کلسترول بالا و مقاومت به انسولین پیشرو به دیابت تاثیر می گذارد حدود 40 درصد از آمریکایی ها بیش از سن 40 سالگی. خود را بالا خطرات ناشی از یک حمله قلبی و سکته مغزی ممکن است رویکرد آن در بازماندگان قبل از رویداد.

“دستورالعمل کلی برای آسپیرین در پیشگیری اولیه به نظر نمی رسد به توجیه و گفت:” Hennekens. “همانطور که به طور کلی مورد مراقبت های اولیه ارائه دهنده کامل ترین اطلاعات در مورد فواید و خطرات برای هر یک از بیماران خود را.”

با توجه به ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, بیش از 859,000 آمریکایی ها می میرند از حملات قلبی یا سکته مغزی هر سال که حساب برای بیش از 1 به 3 از تمام مرگ و میر در ایالات متحده. این شایع و بیماری های جدی را بسیار بزرگ اقتصادی تلفات هزینه $213.8 میلیارد دلار در سال به سیستم مراقبت های بهداشتی و $137.4 میلیارد دلار در بهره وری از دست رفته از مرگ زودرس به تنهایی.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه فلوریدا آتلانتیک. Original نوشته شده توسط Gisele Galoustian. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im