جدید دل و روده و مغز پیوند: چگونه مخاط روده می تواند کمک به درمان اختلالات مغزی

مخاط است که اولین خط دفاعی در برابر باکتری های بد در روده ما. اما می تواند از آن نیز بخشی از ما دفاع در برابر بیماری های مغز ؟

عدم تعادل باکتریایی در روده است که مرتبط با بیماری آلزایمر, بیماری اوتیسم و دیگر اختلالات مغزی و در عین حال دقیق علل نامشخص.

در حال حاضر یک تحقیق جدید بررسی 113 عصبی روده و میکروب شناسی مطالعات رهبری دانشگاه RMIT نشان می دهد یک موضوع مشترک — تغییرات در مخاط روده.

نویسنده ارشد دانشيار الیسا تپه-Yardin گفت: این تغییرات می تواند کمک به عدم تعادل باکتریایی و تشدید هسته علائم بیماری های عصبی.

“مخاط حیاتی لایه محافظ است که کمک می کند تا تعادل باکتری های خوب و بد در روده خود را, اما شما نیاز دارید فقط مقدار مناسب — نه خیلی کم و نه بیش از حد” هیل-Yardin گفت.

“محققان قبلا نشان داده است که تغییرات در مخاط روده بر تعادل باکتری در روده اما تا به حال هیچ کس ساخته شده است که ارتباط بین مخاط روده و مغز است.

“بررسی ما نشان می دهد که افراد مبتلا به اوتیسم, بیماری پارکینسون, آلزایمر و ام اس انواع مختلف باکتری در مخاط روده در مقایسه با افراد سالم و مقادیر مختلف از باکتری های خوب و بد.

“این یک روده-مغز در ارتباط است که باز می شود تا تازه راه را برای دانشمندان به کشف همانطور که ما در جستجوی راه هایی برای بهتر درمان اختلالات مغزی با هدف قرار دادن ما ‘مغز دوم’ — روده.”

مخاط روده متفاوت است بسته به جایی که آن را در بر داشت در دستگاه گوارش — در روده کوچک آن را بیشتر متخلخل بنابراین مواد مغذی از مواد غذایی می توان به راحتی جذب می شود در حالی که در روده بزرگ مخاط ضخیم است و باید غیر قابل نفوذ به باکتری است.

مخاط پر از پپتیدهای که کشتن باکتری ها به خصوص در روده کوچک اما همچنین می تواند به عنوان یک منبع انرژی تغذیه برخی از باکتری ها که زندگی می کنند در داخل آن است.

روده های عصبی و اختلالات مغزی

دانشمندان در حال یادگیری است که اختلالات مغزی می تواند بر سلول های عصبی در روده. برای مثال RMIT محققان نشان داده اند که سلول های عصبی در مغز و دل و روده سیستم عصبی مبتلا هستند در اوتیسم.

این بررسی جدید نشان می دهد که کاهش مخاط روده حفاظت شده ممکن است در بیماران مبتلا به بیماری های عصبی بیشتر مستعد ابتلا به مشکلات گوارشی.

هیل-Yardin گفت: شدید روده اختلال می تواند باعث تشدید علائم اختلالات مغزی به طور قابل توجهی موثر بر کیفیت زندگی بیماران و خانواده های آنان است.

“اگر ما می توانیم درک نقشی که مخاط روده در بیماری های مغز ما می توانید سعی کنید برای توسعه درمان است که مهار این دقیق بخشی از روده و مغز محور” او گفت:.

“کار ما نشان می دهد که میکروبی و مهندسی و افزایش سرعت مخاط روده را افزایش باکتری های خوب را بالقوه به عنوان گزینه های درمانی برای اختلالات عصبی.”

تپه Yardin یک قوس آینده همکار و معاونت محقق ارشد در RMIT رهبری نظر با همکاران از دانشگاه ملبورن و دانشگاه لا تروب.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه RMIT. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im