جدید کلاه و چادر با هدف حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی از coronavirus

کوین Ward, یک دانشگاه Michigan, Ann Arbor, طب اورژانس, پزشک, تست فشار منفی کلاه او کمک طراحی.

میشیگان پزشکی و FlexSys, Inc.

علمs COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

COVID-19 تهدیدی برای مردم بسیار مبارزه با آن—پرستاران و پزشکان و دیگر اولین پاسخ دهندگان که در معرض ویروس-حمل قطرات یا ذرات معلق در هوا از بیماران آلوده. در حال حاضر یک تیم طراحی و توسعه دو دستگاه است که می تواند به کاهش خطرات خود را با مکیدن دور عفونی معلق در هوا: یک کلاه پوشیده می شود توسط یک بیمار و یک چادر کوچک که در آن یک بیمار می تواند محصور شده است. این دستگاه نیست و ثابت شده است به کار در تنظیمات بالینی اما مخترعان امید آنها کاهش تلفات در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی حداقل 90,000 از آنها در سراسر جهان آلوده شده اند با COVID-19 با توجه به شورای بین المللی پرستاران.

صحبت کردن و سرفه می تواند به اخراج ویروس-حمل قطرات و روش های پزشکی مورد نیاز برای sickest COVID-19 بيمار—مانند لولهگذاری tracheostomy و احيای قلبی-ريوی—در حال فکر برای تولید حتی بیشتر از قطرات آئروسل. چادر و کلاه را ضبط و آنها را با فشار منفی تولید شده توسط یک پمپ که تساوی بازدم هوا را از طریق فیلتر محققان گزارش دیروز در مجله بین المللی سل و بیماری های ریوی.

منفی-فشار اتاق استفاده شده است در بیمارستان از سال 1980s به نگه داشتن هوابرد میکروب ها از گسترش. اما چنین اتاق در مورد هزینه $12,000 می گوید: ناتان هاس طب اورژانس پزشک در دانشگاه میشیگان (UM), Ann Arbor. او و همکارانش خواست به منظور توسعه یک راه ارزان تر برای ایجاد یک فشار منفی در محیط زیست برای بیماران. دستگاه های جدید می تواند پایین تر نیاز به منفی-فشار اتاق که کمیاب در بسیاری از نقاط جهان هاس می گوید.

که می تواند به نفع بیماران و همچنین به عنوان کسانی که آنها را درمان. ترس از عفونت منجر به بسیاری از بیمارستان ها به چشم پوشیدن از روش های درمانی است که می تواند کمک به COVID-19 بيمار اما انتشار بسیاری از ذرات معلق در هوا مانند غیر تهاجمی تهویه با ماسک و تحویل اکسیژن از طریق لوله بینی با توجه به نویسندگان. در عوض پزشکان توسل به تهویه مکانیکی است که سخت تر در بیماران اما تولید نمی کند به عنوان بسیاری از ذرات معلق در هوا پس از اولیه لولهگذاری گام.

کلاه می تواند مورد استفاده قرار گیرد هنگامی که کارکنان حمل و نقل بیماران هاس می گوید; چادر می تواند محصور فوقانی بدن متصل به تخت بیمار با پوشیدن یک ماسک و اجازه می دهد تا کارکنان به انجام چند روش است که انتشار قطرات است.

“آنها نشان دهنده یک راه حل بسیار ساده برای … به طور بالقوه کمک به کاهش انتقال ویروس و افزایش ایمنی کارکنان مراقبت های بهداشتی و همچنین ایمنی بیمار می گوید:” بن Bassin یک طب اورژانس پزشک در UM و عضو تیم تحقیقاتی.

برای تولید نمونه های اولیه محققان با همکاری FlexSys Inc و DEKA شرکت هایی که در حال حاضر آماده به مقیاس تولید. این تیم امیدوار است به سازمان غذا و داروی آمریکا تایید برای هر دو دستگاه با سقوط و تجاری آنها تا پایان سال است. آنها برآورد کلاه خواهد شد هزینه کمتر از $150.

زمانی که محققان آزمایش دستگاه های خود را با یک فرد سالم داوطلب آنها را دیدم 97 تا 99 درصد کمتری از ذرات خارج از دستگاه ها از داخل. آنها همچنین آزمایش دستگاه’ سهولت استفاده و راحتی با هفت COVID-19 بيمار. بازخورد از بیماران و کارکنان خوب بود Bassin می گوید.

اما روبن Strayer, یک پزشک اورژانس در ابن میمون مرکز پزشکی در شهر نیویورک, یادداشت های آزمون را ثابت کند که این دستگاه ها کار می کنند برای محافظت از کارکنان پزشکی در شرایط واقعی زندگی است. او می گوید: او می خواهد برای دیدن مستقل اعتبار “برای دیدن اگر آنها به انجام آنها به عنوان آگهی.”

اگر آنها از کار او می افزاید: “ما می خواهیم به این دستگاه ها در استفاده از به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم. قبل از آن که ما می توانیم دسترسی به بهتر دستگاه به مراقبت از بیماران و برای حفاظت از کارکنان بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im