دانشمندان در دانشگاه اوپسالا ارائه شده اند علاوه بر این به نظریه تکامل است که می تواند توضیح دهد چرا و چگونه ژن حرکت کروموزوم. این فرضیه به نام ضربه محکم و ناگهانی فرضیه ارائه شده است در مجله علمی PLOS Genetics.

زندگی نشات گرفته بر روی زمین تقریبا چهار میلیارد سال پیش و متنوع به یک آرایه وسیعی از گونه های. چگونه است که این تنوع و گوناگونی رخ داده است ؟ نظریه تکامل هم با کشف DNA و چگونه آن را تکرار ارائه یک پاسخ و یک مکانیسم است. جهش در DNA رخ می دهد از نسل به نسل و می تواند انتخاب شود اگر آنها کمک به افراد برای انطباق بهتر به محیط زیست خود را. در طول زمان این امر منجر به جدایی از موجودات زنده به گونه های مختلف است که در حال حاضر ساکن در تمام اکوسیستم های مختلف از این سیاره است.

زمان نظریه (که تکامل شامل اشتباهات ساخته شده که تکرار یک ژن) توضیح می دهد که چگونه ژن می تواند جهش در طول زمان و به دست آوردن معانی جدید. اما رمز و راز در زیست شناسی است که مکان های نسبی ژن در کروموزوم همچنین تغییرات در طول زمان. این بسیار آشکار در باکتری ها که در آن گونه های مختلف اغلب همان ژن های بسیار متفاوت مکانهای نسبی. پس منشاء زندگی ژن ظاهرا در حال تغییر مکان است. سوال این است که چگونه و چرا ژن حرکت نسبی خود را در مکان های …

در حال حاضر دانشمندان در دانشگاه اوپسالا ارائه شده اند علاوه بر این به نظریه تکامل است که می تواند توضیح دهد چرا و چگونه ژن حرکت کروموزوم. این فرضیه به نام ضربه محکم و ناگهانی فرضیه مبتنی بر این مشاهده است که پشت سر هم و تکراری بخش از کروموزوم رخ می دهد بسیار غالبا در باکتری ها (بیش از یک میلیون بار بیشتر از اکثر جهش). این تکراری هستند از دست داد خود به خود مگر آنها انتخاب شده است. انتخاب برای حفظ تکراری می تواند رخ دهد در هر زمان که باکتری ها برای پیدا کردن خود را در یک sub-optimal محیط زیست که در آن داشتن دو نسخه از یک ژن خاص می تواند به افزایش تناسب اندام (برای مثال اگر تکرار منطقه شامل یک ژن است که باعث افزایش نرخ رشد در یک فقیر از مواد مغذی).

تکراری به طور معمول شامل صدها ژن حتی اگر تنها یک انتخاب شده است. دانشمندان Gerrit برندیس و Diarmaid هیوز استدلال می کنند که جهش می تواند به سرعت در جمع صدها نفر از غیر-انتخاب ژن از جمله ژن که به طور معمول ضروری است که وجود دارد تنها یک کپی در کروموزوم. هنگامی که دو ضروری ژن هستند ، یکی در هر یک کپی تکراری تقلید دیگر نمی تواند از دست داده است. از این نقطه در باکتری ها خواهد شد که بسیاری از ژن های بی ارزش تکرار و جهش برای غیر فعال کردن و یا حذف آنها مثبت خواهد بود انتخاب شده زیرا آنها افزایش تناسب اندام.

بیش از همه از تکرار غیر ضروری ژن ممکن است از دست رفته توسط جهش اما این اتفاق می افتد به طور تصادفی در هر نسخه از تقلید. توسط این فرایند تصادفی از دست دادن غیر ضروری تکرار ژن در هر نسخه از تقلید نسبی منظور از باقی مانده ژن می تواند به طور کامل تغییر کرده است. ضربه محکم و ناگهانی روند می تواند تنظیم مجدد ژن سفارش بسیار به سرعت و آن را ممکن است منجر به جدا کردن گونه های مختلف.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه اوپسالا. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im