دانشمندان علوم اعصاب در دانشگاه فلوریدای جنوبی به مقام اول قطعی اثبات فشار در چشم کافی است به علت و توضیح گلوکوم. آنها به این نتیجه رسیده پس از توسعه یک روش است که اجازه می دهد مستمر تنظیم فشار و بدون آسیب رساندن به چشم می شود.

محققان قادر به دستکاری فشار گذاشتن یک لوله کوچک در چشم یک مدل حیوانی و اتصال لوله به یک منبع فشار و سنسور فشار. فشار منبع تزریق مایع به چشم طریق شور مخزن و یا قابل حمل micropump ساخته شده توسط محققان. سنسور فشار در زمان اندازه گیری هر چند ثانیه در حدود ساعت تا دو ماه که در طی آن زمان لوله باقی مانده در محل ثابت حتی اگر چشم چشم و چرخش و حیوانات آزادانه نقل مکان کرد. مطالعه منتشر شده در علمی, گزارشنشان داد که افزایش فشار در غیر این صورت چشم سالم منجر به الگوهای شبکیه چشم و عصب بینایی آسیب می خواهم که دیده می شود در انسان گلوکوم.

“روش ارائه می دهد یک پیشرفت قابل توجه در گلوکوم تحقیقات گفت:” کریس Passaglia دکترا استاد مهندسی پزشکی در USF. “همه مطالعات به تاریخ باید فشار بالا با مسدود کردن خروج مایع از چشم در حالی که ما می افزاید مایع به عنوان لازم را برای تولید فشار مورد نظر بدون آسیب رساندن به خروج از مسیر. در حال حاضر محققان می توانند مستقیم دانش و کنترل فشار چشم.”

یک دیرینه چالش با روش های موجود از گلوکوم القایی است که فشار چشم تغییرات غیر قابل پیش بینی هستند و به طور کلی غیر قابل برگشت است. فشار ممکن است به افزایش سطح غیر واقعی و یا تغییر در همه اگر القایی روش ناموفق هستند. فشار نیز می تواند حل و فصل در یک ثبات ارزش نوسان نامنظم در طول زمان و یا به طور ناگهانی به حالت عادی. Passaglia می گوید که این ابزار جدید می تواند کمک به سرعت پیشرفت تحقیقات با از بین بردن چنین تجربی تنوع و با فعال کردن نظام مند مطالعات انجام شده از سوالات پاسخ داده نشده مانند نقش چشم و سابقه فشار در بیماری شروع و پیشرفت. احتمالي گلوکوم مواد مخدر نیز می تواند به صورت همزمان تزریق توسط سیستم به چشم از مدل های حیوانی و غربالگری درمانی اثربخشی.

این مطالعه با بودجه دولتی توسط موسسه ملی چشم بخشی از موسسه ملی بهداشت.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه فلوریدای جنوبی (USF نوآوری). توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im