یک تیم از محققان در دانشکده پزشکی دانشگاه مینه سوتا اخیرا ثابت شده توانایی برای رشد انسان مشتق از رگ های خونی در یک خوک — یک رویکرد جدید است که دارای پتانسیل برای ارائه نامحدود رگ های انسان برای پیوند اهداف است. چرا که این کشتی ساخته شد با بیمار مشتق شده از سلول های پوست آنها کمتر به احتمال زیاد رد می شود توسط گیرنده کمک به بیماران بالقوه اجتناب از نیاز برای زندگی, anti-رد مواد مخدر.

دانیل گری, MD, دکترا, و مری گری دکترا هر دو استادان علوم پزشکی در U M دانشکده پزشکی co-رهبری تیم تحقیقاتی و یافته های خود را در طبیعت بیوتکنولوژی در هفته گذشته.

“بسیاری از بیماری های مزمن و بیماری های ترمینال و بسیاری از مردم قادر به شرکت در پيوند” گفت: Daniel که همچنین یک نارسایی قلبی و پیوند قلب و عروق. “حدود 98 درصد از مردم در حال رفتن به واجد شرایط برای یک پیوند قلب انجام می شده است تلاش زیادی در تلاش برای آمد تا با استراتژی های افزایش دهنده استخر. رویکرد ما در نگاه یک خوک.”

به دلیل شباهت بین انسان و خوک فیزیولوژی دانشمندان در طول تاریخ مورد مطالعه قرار خوک به کشف درمان برای مسائل مربوط به سلامت از جمله دیابت است. قبل از پژوهشگران مهندسی انسانی انسولین پزشکان بیماران تحت درمان با انسولین خوک.

“ما کشف ساخته شده است یک پلت فرم برای ساخت بشر رگ های خونی در یک خوک” گفت: دانیل. “این می تواند اجازه می دهد تا ما را به اندام های انسان های خونی است که می تواند کمتر مستعد به رد می شود و می تواند مورد استفاده در بیماران نیاز به پیوند. آنچه که به طور معمول باعث رد — پوشش داخلی عروق خونی در اندام.”

رگ های خونی ایجاد شده توسط Garry اواز یا موسیقی دو نفری را برای جلوگیری از رد دلیل از این روش که توسط آنها ساخته شده است. تیم تزریق در انسان ناشی از سلول های بنیادی پرتوان — گرفته شده از سلول های خراشیده از پوست بیمار و برنامه ریزی به سلول های بنیادی دولت — به یک خوک جنین که پس از آن قرار داده شده به یک جانشین خوک. در آینده قابل دوام شمش با عروق خونی خواهد شد که مطابقت دقیق به بیمار اطمینان حاصل شود موفق پیوند و توانایی زندگی بدون نیاز به سرکوب سیستم ایمنی یا ضد رد و مواد مخدر.

“وجود دارد صدها نفر از هزاران نفر از بیماران که بیماری عروق محیطی یا به دلیل سیگار کشیدن و یا دیابت و یا هر تعداد از علل و آنها در اندام قطع عضو” مری گفت. “این رگهای خونی می شود طراحی شده و می تواند مورد استفاده در این بیماران برای جلوگیری از این نوع زندگی معلولیت اگر شما خواهد شد.”

اولین مرحله از مطالعه خود را تایید شده توسط U M سلول های بنیادی در تحقیقات نظارت کمیته به ارمغان آورد و اولین جنین به 27 روز مدت. به دلیل موفقیت این مرحله دانیل و مریم در حال حاضر به دنبال این کمیته تصویب به پیشبرد تحقیقات بیشتر به بعد از بارداری انجام شد.

“ما در حال تلاش برای آن را در یک رویکرد مرحله به مرحله,” دانیل گفت. “ما می خواهیم به مطمئن شوید که ما آدرس تمام مسائل ممکن است — که آیا انسان سلول های که در آن ما می خواهید آنها را به رفتن.”

“در حالی که آن است که یک فاز وجود دارد بسیار محکم اثبات مفهوم” مری گفت. “ما اعتقاد داریم که ما ثابت کرده ایم که هیچ خارج از هدف اثرات این سلول بنابراین ما آماده برای حرکت به جلو به بعد حاملگی مرحله است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی