یک تیم از محققان به رهبری دانشگاه سوانزی توسعه فن آوری های جدید برای نظارت بر کلسترول در بافت مغز است که می تواند در کشف ارتباط آن با بیماری عصبی و هموار کردن راه برای توسعه درمان های جدید.

تحقیقات منتشر شده در مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم ایالات متحده آمریکا نشان می دهد که عمده مکان های کلسترول در مغز و آنچه که مولکول های آن می توان به تبدیل.

مغز قابل ملاحظه ای پیچیده ارگان با کلسترول و متابولیت های آن را زیر بنای عملکرد مغز. Dysregulated کلسترول سوخت و ساز بدن مرتبط است به تعدادی از اختلالات عصبی از جمله آلزایمر, پارکینسون, بیماری هانتینگتون, اسکلروز متعدد و موتور نورون بیماری است.

آن شناخته شده است که کلسترول است و نه به طور مساوی توزیع شده در سراسر مناطق مختلف مغز; اما تا به حال شده است وجود دارد هیچ تکنولوژی های موجود برای نقشه متابولیسم کلسترول در مکان های تعریف شده از مغز در میکروسکوپی سطوح و به تجسم چگونه این تغییرات پاتولوژیک سوله در مغز است.

در اینجا محققان توصیف پیشرفته اسپکترومتری جرمی تصویربرداری پلت فرم به فاش کردن فضایی متابولیسم کلسترول در مغز موش در micrometre قطعنامه از بافت برش. محققان نقشه برداری نه تنها کلسترول بلکه فعال بیولوژیکی متابولیت های ناشی از کلسترول گردش مالی. برای مثال آنها دریافتند که 24S-hydroxycholesterol عمده کلسترول متابولیت در مغز است که حدود ده برابر بیشتر فراوان در striatum از در مخچه دو مناطق درگیر در راه های مختلف در حرکات ارادی و شناخت.

فن آوری های جدید می آید از یک دهه تحقیقات در دانشگاه سوانزی که در آن تیم کار کرده اند و از روش های آشکار متفاوت متابولیت های کلسترول در مقادیر بسیار کوچک از مغز به عنوان کوچک به عنوان نوک قلم خود.

پروفسور ویلیام گریفیث که co-چراغ مطالعه از سوانسی دانشگاه افزود: “اگر چه ما کار با ماوس فن آوری می تواند به همین ترتیب استفاده می شود در انسان در یک آزمایشگاه تحقیقاتی و یا یک محیط بالینی و می تواند انقلابی ارزش زمانی که مربوط به جراحی مغز و اعصاب.

“بافت بدن خارج حین عمل جراحی می تواند به سرعت در حال بود برفلد توسط روش ما در کلینیک و مورد استفاده برای تشخیص سالم از بیمار بافت, اطلاع رسانی جراح در مرحله بعدی این عملیات است.”

استاد Yuqin وانگ افزود: “این تکنولوژی که دقیقا واقع مولکول در مغز را بیشتر درک ما از پیچیدگی عملکرد مغز و چگونه آن را تغییر در اختلالات عصبی.

“نتایج ما نشان می دهد که کلسترول گردش مالی بالا به خصوص در striatum این منطقه بیشتر تحت تاثیر قرار در بیماری هانتینگتون. ما اعمال خواهد شد این روش برای پیدا کردن چگونه کلسترول سوخت و ساز بدن است که در ارتباط با این بیماری است. این ممکن است منجر به توسعه روش های درمانی جدید برای بیماری که در حال حاضر هیچ درمان است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط Swansea University. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی