با استفاده از داده های بررسی انرژی تاریک (DES) محققان دریافته اند بیش از 300 trans-Neptunian اشیاء (TNOs) جزئی سیارات واقع در آن دور می رسد از سیستم خورشیدی از جمله بیش از 100 اکتشافات جدید. منتشر شده در مجله اختر فیزیک مکمل سریاین مطالعه همچنین توصیف یک رویکرد جدید برای پیدا کردن انواع مشابه از اشیاء و می تواند کمک جستجوهای آینده برای سیاره فرضی نه و دیگر سیارات ناشناخته. این کار منجر شد توسط دانشجوی کارشناسی ارشد پدرو Bernardinelli و اساتید گری برنشتاین و Masao Sako.

هدف از پردازنده که تکمیل شش سال از جمع آوری داده ها در ماه ژانویه به درک ماهیت انرژی تاریک با جمع آوری با دقت بالا تصاویر جنوبی آسمان است. در حالی که پردازنده نیست به طور خاص طراحی شده با TNOs در ذهن خود وسعت و عمق پوشش از آن ساخته شده به خصوص ماهر در پیدا کردن اشیاء جدید فراتر از نپتون. “تعداد TNOs شما می توانید بستگی دارد که چقدر از آسمان نگاه کنید و آنچه را faintest چیز شما می توانید پیدا کردن” می گوید برنشتاین.

چون پردازنده طراحی شده برای مطالعه کهکشان ها و supernovas محققان تا به حال به توسعه یک روش جدید برای ردیابی حرکت. اختصاصی TNO نظر سنجی اندازه گیری به عنوان اغلب به عنوان هر ساعت یا دو که اجازه می دهد تا محققان به راحتی حرکات خود را. “اختصاصی TNO نظرسنجی راه دیدن جسم حرکت می کند و آن را آسان به آنها پیگیری کردن می گوید:” Bernardinelli. “یکی از چیزهایی که کلیدی ما در این مقاله این بود که راهی برای بازیابی آن جنبش.”

با استفاده از چهار سال از دس داده Bernardinelli شروع با یک مجموعه از 7 میلیارد “نقطه” تمام اشیاء ممکن است توسط نرم افزار شناسایی شد که در بالای تصویر پس زمینه سطوح. او سپس حذف هر گونه اشیاء که در حال حاضر در چند شب — چیزهایی مانند ستاره کهکشان و ابرنواختر — برای ساخت یک “گذرا” لیست 22 میلیون اشیاء قبل از شروع یک بازی را از “نقطه اتصال” به دنبال نزدیکی و جفت یا سه قلو از شناسایی اشیاء برای کمک به تعیین که در آن شی به نظر می رسد پس از آن شب.

با 7 میلیارد نقطه محدودتر هم به یک لیست از حدود 400 نامزدها دیده می شد بیش از حداقل شش شب از مشاهده این محققان سپس به بررسی نتایج خود را. “ما در این لیست از نامزدها, و سپس ما باید مطمئن شوید که نامزد ما در واقع همه چیز واقعی” Bernardinelli می گوید.

برای فیلتر کردن لیست خود را از نامزدها را به واقعی TNOs محققان رفت و برگشت به اصلی مجموعه داده برای دیدن اگر آنها می تواند پیدا کردن تصاویر بیشتر از جسم در سوال. “می گویند ما در بر داشت چیزی در شش شب” برنشتاین می گوید. “برای TNOs که وجود دارد ما در واقع اشاره در آنها برای 25 شب. که به معنی وجود دارد که در آن تصاویر که شی باید باشد اما نمی توان آن را از طریق اولین گام از اینکه به یک نقطه است.”

Bernardinelli توسعه یک راه برای پشته تصاویر متعدد برای ایجاد یک واضح تر نمایش کمک کرد که تایید اینکه آیا یک شی شناسایی شده واقعی بود TNO. آنها همچنین تایید شده است که روش خود را قادر به نقطه شناخته شده TNOs در این مناطق از آسمان در حال مطالعه است و آنها قادر به نقطه جعلی اشیاء است که تزریق به تجزیه و تحلیل. “سخت ترین قسمت در تلاش بود تا مطمئن شوید که ما قادر به پیدا کردن آنچه که قرار بود ما را به پیدا کردن” می گوید Bernardinelli.

پس از چند ماه از روش-توسعه و تجزیه و تحلیل محققان دریافتند 316 TNOs از جمله 245 اکتشافات ساخته شده توسط پردازنده و 139 اشیاء جدید که قبلا منتشر شده است. با فقط 3000 اشیاء در حال حاضر شناخته شده این پردازنده فروشگاه نشان دهنده 10 درصد از همه شناخته شده TNOs. پلوتون بهترین و شناخته شده TNO است 40 بار دورتر از خورشید از زمین است و TNOs در بر داشت با استفاده از پردازنده داده های طیف وسیعی از 30 به 90 بار زمین را دور از خورشید است. برخی از این اشیاء در بسیار از راه دور مدار خواهد شد که حمل آنها به مراتب فراتر از پلوتون.

در حال حاضر که پردازنده کامل است محققان در حال اجرای دوباره خود را تجزیه و تحلیل در کل DES مجموعه این زمان با کاهش آستانه برای تشخیص شی در اولین فیلتر مرحله. این به این معنی است که وجود یک پتانسیل بیشتری برای پیدا کردن جدید TNOs احتمالا به عنوان بسیاری از 500 بر اساس محققان تخمین می زند در آینده نزدیک.

روش توسعه یافته توسط Bernardinelli همچنین می تواند به جستجو برای TNOs در آینده نجوم نظرسنجی های جدید از جمله ورا C. روبین رصدخانه. این رصدخانه را بررسی کل آسمان جنوب و قادر به تشخیص و حتی ضعیف و بیشتر اشیاء دور از دس. “بسیاری از برنامه های ما توسعه یافته می تواند به راحتی به هر گونه داده های بسیاری مانند آنچه روبین رصدخانه تولید خواهد شد می گوید:” Bernardinelli.

این فروشگاه از TNOs نیز مفید ابزار علمی برای تحقیق در مورد منظومه شمسی است. چون DES جمع آوری طیف گسترده ای از داده ها بر روی هر شی شناسایی شده و محققان می تواند تلاش برای کشف کردن که در آن TNO نشات گرفته از از اشیاء که به صورت نزدیک تر به خورشید را انتظار می رود که به رنگ های مختلف از کسانی که سرچشمه در دور تر و سردتر مکان. و با مطالعه این مدار از این اشیاء محققان ممکن است یک گام نزدیک تر به پیدا کردن سیاره نه یک فرضیه نپتون به اندازه سیاره است که فکر را به وجود فراتر از پلوتون.

“وجود دارد مقدار زیادی از ایده های در مورد سیاره های غول پیکر استفاده می شود که در منظومه شمسی و نه وجود دیگر و یا سیارات که دور و گسترده اما بیش از حد ضعیف برای ما متوجه شده اند و در عین حال می گوید:” برنشتاین. “ساخت فروشگاه است که لذت کشف ، سپس هنگامی که شما با ایجاد این منابع; شما می توانید مقایسه آنچه شما را پیدا به چه کسی نظریه گفت: شما باید پیدا کنید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im