آنفلوانزا ویروس کشنده با حدود 290,000 به 650,000 مرگ و میر در سراسر جهان در هر سال است. هنگامی که بیماری های همه گیر آمار تلفات می تواند افزایش یابد: آنفولانزای اسپانیایی 1918 ناشی از 40 میلیون به 50 میلیون و میر, آسیایی, آنفولانزا از سال 1957 ناشی از 2 میلیون مرگ و میر و هنگ کنگ آنفولانزا از سال 1968 ناشی از 1 میلیون مرگ و میر.

چاد پتی, دکتری, و همکارانش در دانشگاه آلاباما در بیرمنگام مبارزه با آنفلوانزا در سطح مولکولی با پیدا کردن طبیعی جهش در viral RNA ژنوم است که عملکردی تاثیر طول عفونت است. کشف چگونه به آن را حذف با استفاده از این مکانیسم ناشناخته برای جلوگیری از بدن خود را از نصب یک دفاع موثر در برابر عفونت Petit گفت: “بهتر خواهد شد آماده سازی ما برای پیش بینی پتانسیل همه گیر آنفلوآنزا ویروس و کمک به توسعه واکسن و آنتی ویروسها.”

آنفلوانزای A خطرناک است چرا که هر سال آن را سازگار به میزبان های مختلف و تحت ژنتیکی reassortment. این تولید یک جریان ثابت از گونه های منحصر به فرد است که ناشناخته درجه بيماری زايی, توانايی انتقال و توانایی به علت بین المللی بیماری های همه گیر.

پتیت آخرین تحقیقات منتشر شده در مجله Biological Chemistryطول می کشد یک نگاه دقیق در یک به طور طبیعی اتفاق می افتد جهش در یک آنفلوآنزای سویه از یک سال 1972 روسی شیوع است که UAB تیم توصیف شده در سال 2015 در حالی که در مقایسه است که روسیه فشار به سال 1918 فشار مسئول آنفلوآنزای اسپانیایی.

جهش در آنفولانزا پروتئین NS1. در سال 2015 پتیت و UAB همکارانش اولین کسانی بودند که به نشان می دهد که NS1 از سال 1918 فشار تا به حال یک تعامل مستقیم با دکل-من سلول اصلی سنسور برای تشخیص ویروس آنفولانزا عفونت و پس از آن راه اندازی ذاتی دفاع سیستم ایمنی بدن. بعلاوه بخشی از 1918 NS1 RNA اتصال دامنه آن محدود به دکل-من قبلا شناخته شده تابع. در مقایسه با سال 1918 NS1 پتی آزمایشگاه نشان داد که NS1 از آنفلوانزا سویه 1972 Udorn قادر به اتصال به دکل-من سایت است که با تعامل 1918 NS1.

در حال حاضر پتیت و همکاران گزارش اثرات بیولوژیکی NS1 اتصال به دکل-من-اتصال به طور مستقیم quiets زنگ که فعال تلفن همراه ايمنی ذاتی دفاع در برابر عفونت است. این است که به تازگی توضیح داده شده راه را آنتاگونيزه میزبان همراه پاسخ ضد ویروسی.

“NS1 است که تقریبا مانند چاقو ارتش سوئیس از پروتئین به دلیل آن را تا به بسیاری از توابع” گفت: Petit استادیار در UAB گروه بیوشیمی و ژنتیک مولکولی. NS1 به نظر می رسد به ارتباط برقرار کردن با 20 تا 30 میزبان پروتئین و در مقایسه با دیگر آنفولانزا پروتئین NS1 نیز قابل توجه است ژنتیکی پذیری به این معنی است که اثر آن بر حدت می تواند متفاوت باشد در میان گونه است.

مطالعه جزئیات

جهش در Udorn NS1 پروتئین یک تغییر از یک اسید آمینه در موقعیت 21 از آرژنین گلوتامین. در این پژوهش به UAB محققان با استفاده از معکوس ژنتیک به مهندس که جهش به یک سال 1934 پورتوریکو آنفلوآنزای سویه و سپس آنها در مقایسه با چگونه وحشی نوع NS1 و جهش پروتئین NS1 عمل.

با استفاده از انواع مختلفی از زیست شناسی مولکولی ابزار UAB محققان دریافتند که در حالی که وحشی نوع NS1 antagonizes دکل-من سیگنالینگ برای شروع زنگ دنباله جهش NS1 مجاز است که سیگنالینگ. به طور خاص جهش NS1 شد به طور قابل توجهی کمتر قادر به اتصال به دکل-من اجازه داده است که تحریک ذاتی ایمنی — به ویژه با افزایش TRIM-25 ubiquitination از دکل-من که قدم مهم برای فعال کردن دکل-I. که منجر به افزایش IRF3 فسفريلاسيون و افزایش تولید از نوع اینترفرون.

اما تغییر اسید آمینه در جهش NS1 تا به حال هیچ اثر در دو شناخته شده دیگر راه هایی است که NS1 می توانید بلوک های تلفن همراه و ايمنی ذاتی پاسخ — اتصال به double-stranded RNA و اتصال با تر و تمیز-25 سلولی پروتئین است. بنابراین پتیت و همکاران توصیف کرده اند یک ابزار اضافی در NS1 به افزایش ویروسی زنده ماندن است.

اما UAB محققان در حال ترک به خصوص برجسته سوال — چرا آرژنین-به-گلوتامین جهش در اسید آمینه-21 به طور طبیعی رخ می دهد اگر آن را منجر به افزایش پاسخ ضد ویروسی در طول عفونت است ؟ این به نظر می رسد عقل از نظر تکامل است.

مقايسه چند NS1 توالی آنفولانزا در تحقیقات پایگاه داده Petit می گوید نشان می دهد که اسیدهای آمینه مختلف در موقعیت 21 ممکن است مربوط به گونه های خاص سازگاری. چند سویه های آنفلوانزای A از انسان بودند و 63 درصد آرژنین و 36.7 درصد گلوتامین در اسید آمینه-21; گونه از خوکی شد 92.1 درصد آرژنین و 6.4 درصد گلوتامین; و گونه از پرندگان بودند 79.9 درصد آرژنین 0.8 درصد گلوتامین و 19.1 درصد لوسین. وجود دارد, درصد از سایر اسیدهای آمینه در میان گونه های در موقعیت 21.

وجود دارد یک تفاوت قابل توجه میان دو انسان سروتيپ که باعث فصلی بیماری و دو انسان سروتيپ که بسیار بیشتر بیماری زا. دو فصلی نوع H1N1 و H3N2 شد 75.4 درصد آرژنین و 24.5 درصد گلوتامین و 1 درصد آرژنین و 98.8 درصد گلوتامین به ترتیب در جایگاه 21. این دو به شدت بیماری زا سويه H5N1 و H7N9 شد 100 درصد آرژنین و 0 درصد گلوتامین و 95.9 درصد آرژنین و 2.3 درصد گلوتامین به ترتیب در جایگاه 21. وجود دارد, درصد از سایر اسیدهای آمینه برای گونه H7N9 در موقعیت 21.

“هم این کار ارائه شده در این مطالعه” پتیت گفت: “بر اهمیت چگونه فشار خاص مورفيسم در NS1 تاثیر می گذارد توانایی خود را آنتاگونيزه میزبان پاسخ ايمنی سلولی در راه است که هنوز قدردانی می شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im