تحقیقات جدید از قدیمی ترین نور را تایید سن جهان

فقط شما هستی ؟ اخترفیزیکدانان شده اند بحث این سوال برای دهه. در سال های اخیر علمی جدید اندازه گیری پیشنهاد کرده اند که جهان ممکن است صدها میلیون سال جوانتر از آن قبلا برآورد سن از حدود 13.8 میلیارد سال است.

در حال حاضر تحقیقات جدید منتشر شده در یک سری از مقالات که توسط یک تیم بین المللی از اخترفیزیکدانان از جمله Neelima Sehgal, دکترا از دانشگاه استونی بروک نشان می دهد جهان حدود 13.8 میلیارد سال است. با استفاده از مشاهدات از آتاکاما کیهان شناسی تلسکوپ (ACT) در شیلی یافته های خود را مطابقت با اندازه گیری از دادههای ماهواره پلانک از همان باستان نور است.

عمل تیم تحقیقاتی بین المللی همکاری دانشمندان از 41 موسسات در هفت کشور جهان است. در استنی بروک تیم از گروه فیزیک و ستاره شناسی در کالج علوم و هنر به رهبری استاد Sehgal نقش اساسی در تجزیه و تحلیل ریزموج زمینه کیهانی (CMB) — پس فروزش نور از انفجار بزرگ.

“در استنی بروک-چراغ کار ما در حال بازگرداندن ‘عکس کودک’ از جهان به حالت اصلی خود حذف ساییدگی و پارگی از زمان و فضا که تحریف تصویر” توضیح می دهد که استاد Sehgal, همکاری نویسنده در مقالات. “تنها با دیدن این واضح تر کودک عکس یا تصویر از جهان می تواند ما را بیشتر به طور کامل درک چگونه جهان ما متولد شد.”

به دست آوردن بهترین تصویر نوزاد جهان را توضیح می دهد استاد Sehgal کمک می کند تا دانشمندان درک بهتر ریشه های جهان, چگونه ما باید به جایی که ما بر روی زمین کهکشان ها که در آن ما در حال رفتن, چگونه جهان ممکن است در نهایت و زمانی که پایان دادن به که ممکن است رخ دهد.

عمل تیم تخمین سن جهان را با اندازه گیری آن قدیمی ترین نور است. دیگر علمی گروه را اندازه گیری کهکشان ها را در جهان سن تخمین می زند.

قانون جدید برآورد سن از جهان مسابقات یک ارائه شده توسط مدل استاندارد جهان و اندازه گیری از همان نور ساخته شده توسط ماهواره پلانک. این می افزاید: یک پیچ و تاب و تازه به یک بحث در فیزیک نجومی جامعه می گوید: سیمون Aiola اولین نویسنده یکی از مقالات جدید در یافته های نوشته شده به arXiv.org.

“در حال حاضر ما آمده ایم تا با یک پاسخ که در آن پلانک و عمل موافق می گوید:” Aiola یک محقق در Flatiron موسسه مرکز محاسباتی فیزیک نجومی در شهر نیویورک است. “از آن صحبت می کند به این واقعیت است که این مشکل اندازه گیری قابل اعتماد هستند.”

در سال 2019 یک تیم تحقیقاتی برای اندازه گیری حرکات کهکشان ها محاسبه می شود که جهان است که صدها میلیون سال جوانتر از پلانک تیم پیش بینی کرد. که اختلاف پیشنهاد کرد که یک مدل جدید برای جهان ممکن است لازم باشد و موجب نگرانی که یکی از مجموعه های اندازه گیری ها ممکن است نادرست.

سن جهان را نیز نشان می دهد که چگونه سریع جهان هستی در حال گسترش است یک شماره گیری توسط هابل ثابت است. عمل اندازه گیری نشان می دهد هابل ثابت 67.6 کیلومتر در ثانیه در هر megaparsec. این بدان معناست که یک شی 1 megaparsec (حدود 3.26 میلیون سال نوری) از زمین در حال حرکت است به دور از ما در 67.6 کیلومتر در ثانیه با توجه به گسترش جهان. این نتیجه موافق تقریبا دقیقا با برآورد قبلی از 67.4 کیلومتر در ثانیه در هر megaparsec توسط ماهواره پلانک تیم, اما آن را آهسته تر از 74 کیلومتر در ثانیه در هر megaparsec استنباط از اندازه گیری کهکشان ها.

“من نمی باید یک اولویت خاص برای هر مقدار خاص — آن خواهد بود جالب یک راه یا دیگری می گوید:” استیو چوی از دانشگاه کرنل اول نویسنده دیگر مقاله ارسال شده به arXiv.org. “پیدا کنیم و گسترش میزان که مناسب است در این برآورد توسط ماهواره پلانک تیم. این به ما می دهد اعتماد به نفس بیشتر در اندازه گیری های جهان, قدیمی ترین نور است.”

به عنوان عمل ادامه ساخت مشاهدات ستاره شناسان را حتی یک تصویر واضح تر از CMB و یک ایده دقیق از چه مدت پیش کیهان آغاز شد. عمل تیم نیز صیقلی آن مشاهدات نشانه هایی از فیزیک که مناسب نیست استاندارد کیهان شناسی, مدل. از جمله عجیب و غریب فیزیک می تواند حل و فصل اختلاف بین پیش بینی ها از سن و توسعه رای از جهان ناشی از اندازه گیری CMB و حرکت کهکشان ها.

عمل پژوهش بودجه توسط بنیاد ملی علوم (NSF) و NSF همچنین بودجه کار استاد Sehgal و همکاران در استونی بروک.

یادداشت سردبیر: این مقالات از آتاکاما کیهان شناسی تلسکوپ محققان آنلاین در دسترس هستند در: https://act.princeton.edu/publications

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر