تحقیقات جدید نشان می دهد شاهدانه و کندر در Judahite حرم مقدس آراد

تجزیه و تحلیل از مواد در دو عصر آهن محراب کشف شده در ورودی “قدس الاقداس” از حرم در تلفن آراد در آبجو-سبا دره اسرائیل یافت شد که شامل حشیش و کندر, با توجه به مقاله جدید در مجله تل آویو.

گذشته حفاری نشان داد دو برآمدگي قلعه مورخ 9 تا اوایل 6 قرن پیش از میلاد که در محافظت مرز جنوبی مقدس یهودا. بسیار مهم عصر آهن می یابد کشف شد از جمله خوب حفظ حرم بود که مورخ به ca. 750-715 پیش از میلاد.

دو سنگ آهک محراب (کوچکتر محراب 40 سانتی متر بالا و در حدود 20 × 20 سانتی متر و در بالا; بزرگتر است و حدود 50 سانتی متر ارتفاع و 30 × 30 سانتی متر و در بالا) مورد یافت شد دروغ گفتن در ورود به “قدس الاقداس” از حرم.

آشکارا آنها تا به حال نقش مهمی در فرقه شیوه های حرم. ناشناس, سیاه تثبیت مواد آلی حفظ شد در محراب’ سطوح. گذشته از تجزیه و تحلیل این مواد موفق به شناسایی محتوای آنها و این ماده تاریک شد و اخیرا به آلی باقی مانده و تجزیه و تحلیل با روش های مدرن است.

این مطالعه نشان می دهد که در محراب کوچکتر حشیش بوده است مخلوط با سرگین حیوانات به منظور تسهیل گرمایش در حالی که بزرگتر محراب موجود اثری از کندر که مخلوط با چربی حیوانی برای ترویج تبخیر.

این منحصر به فرد یافته های روشن جدید در فرقه شیوه در کتاب مقدس یهودا نشان می دهد شاهدانه استفاده شد در اینجا به عنوان یک عمدی روانگردان به تحریک اکستازی به عنوان بخشی از cultic مراسم.

منجر نویسنده Eran Arie از موزه اسرائیل در بیت المقدس اظهار داشت: “این اولین بار است که حشیش شناخته شده در باستان شرق نزدیک; استفاده از آن در حرم باید نقش محوری را در cultic آیین های انجام شده وجود دارد.”

کندر می آید از سعودی است. بنابراین حضور کندر در آراد نشان می دهد مشارکت یهودا در جنوب عربستان تجاری حتی قبل از حمایت و تشویق از امپراتوری آشوری. آراد فراهم می کند اولین شواهد برای کندر در روشن cultic زمینه. کندر ذکر شده است به عنوان یک جزء از بخور که سوخته بود در معبد اورشلیم برای عطر دلپذیر خود را.

“قلعه تپه” تل آراد در آبجو-سبا دره در جنوب اسرائیل حفر بیش از 50 سال پیش تحت هدایت اواخر تاو استاد Yohanan Aharoni.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط Taylor & Francis Group. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>