استراتژی های جدید برای کمک به کودکان در پردازش احساسات منفی

یک مطالعه اخیر از مردم بومی در جنوب شیلی برخی از چالش های غربی مفروضات در مورد کودکان, عاطفی و قابلیت های برجسته بالقوه ارزش صرف وقت در خارج از منزل برای کمک به کودکان تنظیم احساسات خود را.

“من فکر می کنم بسیاری از مردم به خصوص در فرهنگ غربی کنم بچه ها کمتر قادر به از آنها در واقع می گوید:” امی هالبراشتات یک استاد روانشناسی در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی و نویسنده مسئول مقاله در کار است. “مطالعه ما نشان می دهد که این جهانی است.

“برای مثال کار ما با آروکانیایی مردم روشن می سازد که آنها انتظارات متفاوتی در مورد فرزندان خود را و توانایی برای مدیریت ترس است. و نقش آنها احساس طبیعت نقش در کمک به کودکان خود را حفظ تعادل عاطفی نیز متمایز است.”

برای این مطالعه محققان با انجام یک نظرسنجی از 271 پدر و مادر و معلمان در جنوب شیلی است. صد و شش نفر از شرکت کنندگان در مطالعه آروکانیایی یک مردم بومی منطقه است. باقی مانده 165 بودند غیر آروکانیایی.

بررسی سوالات توسعه داده شد بر اساس مصاحبه ها و گروه های تمرکز. سوالات بودند با هدف به دست آوردن درک بهتری از تفاوت های فرهنگی در مورد اعتقادات است که بزرگسالان باید در مورد کودکان و کودکان احساسات.

یکی پیدا شد که آروکانیایی پدر و مادر و معلمان به طور معنیداری بیشتر از غیر آروکانیایی به انتظار فرزندان خود قادر به کنترل ترس است.

“روشن شود ما در حال صحبت کردن در مورد کودکان در حال رواقی در مورد ترس” هالبراشتات می گوید. “ما در حال صحبت کردن در مورد انتظار آن است که کودکان درک وضعیت و یا اقدام یا قبول این وضعیت بدون تبدیل شدن به ترس.”

“این آروکانیایی بر این باورند که بخشی از رشد یادگیری است نه به ترس و این چیزی است که به طور فعال پرورش می گوید:” Dejah Oertwig co-نویسنده مقاله و یک دانشجوی دکتری در, NC State. “آروکانیایی پدر و مادر حمایت از توسعه مهارت های عاطفی مانند این یکی از طریق راه آنها کمک به کودکان تفسیر جهان اطراف آنها را.”

این مطالعه نشان داد که آروکانیایی همچنین یک معامله بزرگ از ارزش فرزند ارتباط با طبیعت است.

“این آروکانیایی بر این باورند که کودکان باید احترام اما نه ترس طبیعت” هالبراشتات می گوید. “آنها همچنین بر این باورند طبیعت می تواند کمک به کودکان تبدیل به آرامش کنار آمدن با غم و اندوه در راه مثبت و در غیر این صورت تنظیم احساسات منفی است.

“پدر و مادر در اینجا در ایالات متحده ممکن است بخواهید برای مشاهده این روش که ممکن است استراتژی های آنها می توانید استفاده کنید در خانه” هالبراشتات می گوید. “من فکر نمی کنم وجود دارد لزوما نسخه برای موفقیت در هر یک رویکرد اما گسترش درک ما از آنچه ممکن است برای کودکان و نوجوانان می تواند عملکرد نتایج مثبت برای افراد جوان است. آن ممکن است یک ایده خوب برای دیدن اگر صرف زمان بیشتری را در خارج و احترام و قدردانی از طبیعت فراموش کمک به ما در تنظیم احساسات خود ما و یا کمک به فرزندان ما پیدا کردن تعادل.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر