در چند مطالعات جدید دانشگاه میامی (UM) Rosenstiel دانشکده علوم دریایی و جوی علم محقق Katharine ماخ و همکاران بررسی اهمیت یادگیری و دانش در محیط زیست تصمیم گیری و روش های مختلف که در آن دانش علمی می تواند تبدیل به بیشتر مرتبط و مفید برای جوامع است.

“نگه داشتن مردم به عنوان امن آب و هوا در ادامه به تغییر یک چالش بزرگ است” گفت: ماخ یک دانشیار اکوسیستم های دریایی و جامعه در UM Rosenstiel مدرسه. “به دلیل تغییر آب و هوا است که در دراز مدت با اثرات گسترده آگاهی از خطرات است که به ویژه مهم برای محتاطانه اجتماعی سرمایه گذاری است.”

در یک مقاله برای مجله آب و هوا سیاستماخ و coauthor نوح W. فاینستاین استادیار در دانشگاه ویسکانسین-مدیسون توصیف اهمیت آموزش و پرورش در تطبیق با تغییرات آب و هوایی. مقاله خود “سه نقش آموزش و پرورش در تغییرات آب و هوایی سازگاری” استدلال می کند که ابزار آموزشی — از جمله مدارس و شبیه سازی و در کار آموزش — پتانسیل را دارند که به طور قابل توجهی سرعت بخشیدن به فرآیند انطباق است.

“آموزش و پرورش می رود راه فراتر از K-12” گفت: فاینستاین. “اگر ما می خواهیم تصمیم گیران به بهترین استفاده را از بحرانی اطلاعات جدید ما نیز باید برای حمایت از یادگیری قبل و بعد از هر مرحله تصمیم گیری.”

در یک شماره ویژه از مجله زمان در نظر پایداری محیط زیستماخ و همکاران حفر کردن عمیق تر به این سوال که چه چیزی علم است و مهم ترین — و چگونه می شود آن را مفید به مردم افزایش آمادگی خود را برای تغییر آب و هوا. آنها بحث در مورد دیدگاه های در حال ظهور در سراسر رشته در بين دانش و عمل در تصمیم گیری های اطراف تغییر آب و هوا. این محققان نشان می دهد مجموعه ای از بهترین شیوه ها برای حمایت از انطباق تغییرات آب و هوایی به آینده است.

در مقاله “عملی دانش و هنر تعامل” ماخ در مورد روش های مختلف برای ساخت دانش عملی که بسیاری از آنها شامل افزایش تعاملات بین محققان و ذینفعان در راه های مختلف.

“دانش فعلی در تغییر آب و هوا خطرات و گزینه های پاسخ نقش مهمی را در اطلاع رسانی به جامعه انتخاب و تصمیم گیری در تغییر آب و هوا” گفت: ماخ. “با این حال اغلب این دانش است که به عنوان مفید برای مردم آن را به عنوان ممکن است.”

در همان موضوع خاص ماخ همکاری یک مقاله در مورد چگونگی “تولید مشترک” از دانش شانس برای تغییر آب و هوا سازگاری. محققان اشاره می کنند که شرکت تولید دانش است که در آن محققان ذینفعان و تصمیم گیران تعامل در فرآیندهای انطباق تغییرات آب و هوایی نیاز دارد که روش های مختلف همسان به این نوع تصمیم گیری ها و تصمیم گیری زمینه در دست است. آن را در مورد محققان و پزشکان با هم کار در حال انجام و راه معنی دار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de