عملکرد مغز ساخته می شوند ممکن است توسط مدارهای خونتان سلول های عصبی متصل به هم توسط میکروسکوپی اما بسیار پیچیده لینک به نام “سیناپس’. در این مطالعه جدید منتشر شده در مجله علمی , طبیعت, علمی گزارش هایدانشمندان ایجاد ترکیبی شبکه عصبی که در آن بیولوژیکی و مصنوعی سلول های عصبی در نقاط مختلف جهان قادر به برقراری ارتباط با یکدیگر از طریق اینترنت از طریق یک هاب سیناپس مصنوعی ساخته شده با استفاده از برش لبه تکنولوژی نانو. این اولین بار است که این سه مولفه را با هم می آیند در یک شبکه یکپارچه.

در این مطالعه محققان مستقر در دانشگاه پادوا در ایتالیا کشت سلول های عصبی موش در آزمایشگاه خود در حالی که همکاران خود را از دانشگاه زوریخ ETH زوریخ ایجاد نورون مصنوعی در سیلیکون میکروچیپ. مجازی آزمایشگاه آورده بود با هم از طریق استادانه درست شده راه اندازی کنترل nanoelectronic سیناپس توسعه یافته در دانشگاه ساوتهمپتون. این سیناپسی دستگاه های شناخته شده به عنوان memristors.

این ساوتهمپتون بر اساس محققان دستگیر خونتان حوادث در حال ارسال بر روی اینترنت از بیولوژیکی سلول های عصبی در ایتالیا و سپس توزیع آنها را به memristive سیناپس. پاسخ بودند و سپس فرستاده شده به بعد به نورون مصنوعی در زوریخ نیز در قالب خونتان فعالیت است. این روند به طور همزمان کار می کند در جهت معکوس بیش از حد; از زوریخ به پادوا. نتیجه های مصنوعی و بیولوژیکی سلول های عصبی قادر به برقراری ارتباط bidirectionally و در زمان واقعی است.

Themis Prodromakis استاد نانو فناوری و مدیر مرکز الکترونیک مرز در دانشگاه ساوتهمپتون گفت: “یکی از بزرگترین چالش ها در انجام تحقیقات از این نوع و در این سطح شده است یکپارچه سازی چنین متمایز فن آوری لبه برش و متخصص تخصص هستند که به طور معمول در بر داشت زیر یک سقف. با ایجاد یک آزمایشگاه مجازی ما شده اند قادر به رسیدن به این.”

محققان در حال حاضر پیش بینی است که رویکرد خود را آتش علاقه از طیف وسیعی از رشته های علمی و سرعت بخشیدن به سرعت از نوآوری و پیشرفت علمی در رشته های عصبی رابط پژوهش است. در خصوص توانایی یکپارچه اتصال نامتجانس فن آوری در سراسر جهان است و یک گام به سمت دموکراسی است از این فن آوری از بین بردن مانع قابل توجهی برای همکاری.

استاد Prodromakis افزود: “ما بسیار هیجان زده با این توسعه های جدید. در یک طرف این مجموعه بر اساس یک رمان سناریو بود که هرگز مواجه می شوند در طول تکامل طبیعی که در آن بیولوژیکی و مصنوعی سلول های عصبی با هم مرتبط هستند و ارتباط در سراسر شبکه جهانی; تخمگذار پایه برای اینترنت مغز و اعصاب-الکترونیک. از سوی دیگر آن را به ارمغان می آورد چشم انداز جدید به neuroprosthetic فن آوری هموار کردن راه به سمت پژوهش به جای ناکارآمد بخش هایی از مغز با هوش مصنوعی تراشه است.”

این پژوهش که توسط اتحادیه اروپا در آینده و در حال ظهور فن آوری های برنامه و همچنین مهندسی و شورای تحقیقات علوم فیزیکی در انگلستان است. استاد Prodromakis همچنین دارای یک آکادمی سلطنتی مهندسی صندلی در حال ظهور فن آوری های با تمرکز بر توسعه انرژی کارآمد هوش مصنوعی راه حل های سخت افزاری.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ساوتهمپتون. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im