یک تجزیه و تحلیل در دسترس عموم داده ها در عفونت از کروناویروس جدید, SARS-CoV-2 که باعث بیماری تنفسی COVID-19 به همراه داشت برآورد 5.1 روز به صورت متوسط بیماری دوره کمون با توجه به یک مطالعه جدید به رهبری محققان در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health. این ماد از زمان قرار گرفتن در معرض بروز علائم نشان می دهد که 14 روز دوره قرنطینه استفاده توسط مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری برای افراد با احتمال قرار گرفتن در معرض coronavirus معقول است.

این تجزیه و تحلیل نشان می دهد که حدود 97.5 درصد از افرادی که دچار علائم SARS-CoV-2 عفونت انجام خواهد داد تا در 11.5 سال از قرار گرفتن در معرض. محققان تخمین زده می شود که برای هر 10000 نفر قرنطینه برای 14 روز تنها حدود 101 را توسعه علائم پس از آزادی از قرنطینه.

نتايج منتشر خواهد شد آنلاین مارس 9 در مجله Annals of Internal Medicine.

برای مطالعه این پژوهشگران تجزیه و تحلیل 181 موارد از چین و کشورهای دیگر که شما قبل از 24 فوریه گزارش شده در رسانه ها و به احتمال زیاد شامل خرما از قرار گرفتن در معرض و علامت شروع. بسیاری از موارد درگیر سفر و یا از ووهان, چین, این شهر در مرکز این بیماری همه گیر و یا قرار گرفتن در معرض به افرادی که تا به حال شده است به هوبئی استان که ووهان پایتخت است.

CDC و بسیاری دیگر از مقامات بهداشت عمومی در سراسر جهان شده اند با استفاده از 14 روز در قرنطینه یا فعال-نظارت بر دوره برای افرادی که شناخته شده هستند و در معرض خطر عفونت ناشی از تماس با بيمار شناخته شده و یا سفر به شدت تحت تاثیر منطقه است.

“بر اساس تجزیه و تحلیل ما از در دسترس عموم داده توصیه فعلی از 14 روز برای نظارت فعال و یا قرنطینه معقول است اگر چه با آن دوره برخی از موارد می توان از دست رفته در طول دراز مدت می گوید:” نویسنده ارشد مطالعه جاستین Lessler استادیار در بلومبرگ مدرسه گروه اپيدميولوژی.

جهانی شیوع SARS-CoV-2 عفونت پدید آمده در دسامبر 2019 در ووهان یک شهرستان از 11 میلیون نفر در چین مرکزی و منجر به 95,333 رسما تایید موارد در سراسر جهان و 3,282 مرگ و میر ناشی از پنومونی ناشی از این ویروس با توجه به سازمان بهداشت جهانی است 5 مارس گزارش وضعیت. اکثر موارد از ووهان و اطراف آن هوبئی استان اگر چه ده ها تن از کشورهای دیگر آسیب دیده اند و از جمله ایالات متحده, اما عمدتا کره جنوبی ایران و ایتالیا.

برآورد دقیق از این بیماری دوره کمون برای یک ویروس جدید باعث می شود آن را آسان تر برای اپیدیولوژی برای ارزیابی احتمال زیاد پویایی شیوع و اجازه می دهد تا مقامات بهداشت عمومی برای طراحی موثر قرنطینه و کنترل دیگر اقدامات است. قرنطينه به طور معمول آهسته است و ممکن است در نهایت متوقف کردن گسترش عفونت حتی اگر وجود دارد برخی از دورافتاده موارد با ـلی که بیش از دوره قرنطینه.

Lessler اشاره می کند که sequestering مردم در راه است که آنها را مانع از کار دارای هزینه های شخصی و اجتماعی است که شاید بارز ترین زمانی که کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ دهندگان مانند آتش نشان ها قرنطینه می شوند.

جدید برآورد 5.1 روز به صورت متوسط دوره کمون SARS-CoV-2 شبیه به برآورد از اولین مطالعات انجام شده از این ویروس جدید که بر اساس موارد کمتر. این دوره کمون برای SARS-CoV-2 است که در همان محدوده به عنوان SARS-CoV های مختلف انسان-آلوده کروناویروس که باعث عمده شیوع محور در جنوب چین و هنگ کنگ از 2002-04. برای MERS-CoV یک کروناویروس که باعث شده صدها نفر در خاورمیانه با یک نسبتا بالا و مرگ و میر برآورد ميانگين دوره کمون است 5-7 روز.

انسان coronaviruses است که باعث سرماخوردگی معمولی باید معنی بیماری-ـلی از حدود سه روز.

Lessler و همکاران منتشر کرده اند یک ابزار آنلاین است که اجازه می دهد تا مقامات بهداشت عمومی و اعضای عمومی به برآورد که چگونه بسیاری از موارد گرفتار خواهد بود و از دست رفته در شرايط مختلف قرنطینه دوره.

“دوره کمون از COVID-19 از عموم گزارش موارد تایید شده: برآورد و نرم افزار” نوشته شده توسط co-اولین نویسندگان استفان Lauer و کیرا Grantz و Qifang بی فارست جونز Qulu ژنگ هانا مردیت اندرو Azman نیکلاس رایش و جاستین Lessler.

حمایت از پژوهش های ارائه شده توسط CDC (NU2GGH002000), موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی (R01 AI135115) از موسسه ملی علوم پزشکی عمومی (R35 GM119582) و الکساندر فون هومبولت پایه و اساس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de