هدف جدید عامل تولید قابل توجهی پاسخ در بيماران مبتلا به سرطان رحم

در اولین کارآزمایی بالینی در بیماران با یک سخت به درمان شکل از سرطان رحم هدفمند مواد مخدر است که افراد سلول های تومور به متناوب سطح DNA آسیب های ناشی از تومورهای کوچک در حدود یک سوم از بیماران مبتلا به محققان در موسسه سرطان دانا فاربر گزارش.

این نتایج اولیه به طور آنلاین ارائه شده در شنبه مجازی جلسه جامعه برای Gynecologic Oncology (SGO) نشست سالانه در زنان, سرطان, قوی نشان فعالیت WEE1 درمان کارگردانی در رحم کارسينوم سروز (USC) که حساب برای حدود 10 درصد از سرطان رحم اما تا 40 درصد از مرگ و میر ناشی از این بیماری محاکمه رهبران می گویند.

این دارو آزمایش شده در این مطالعه — adavosertib — طول می کشد استفاده از یک ضعف ذاتی در امان رشد برخی از سلول های سرطانی. توقف خود را گسترش ایجاد یک بیماری شناخته شده به عنوان تکرار استرس که در آن توانایی خود را برای تکثیر DNA خود را به طور موثر به طور قابل توجهی دچار اختلال میشود. چرخه سلولی — با دقت طراحی فرایند که در آن سلول های رشد خود را کپی DNA و تقسیم به دو دختر سلولهای — شامل چندین ایست های بازرسی که توقف چرخه DNA می توان بازرسی و تعمیر در صورت لزوم. در برخی از سرطان ها یک پاسگاه نتواند به تابع به علت یک جهش ژنتیکی یا مشکل دیگر اجازه می دهد چرخه به ادامه حتی به عنوان آسیب DNA تجمع می یابد.

USC یکی از جمله سرطان است. بیش از 90 درصد از موارد مشخص شده توسط یک جهش و یا دیگر اختلال در ژن TP53 که نقش مهمی در پاسگاه بین اولین مرحله از رشد سلول و DNA-تقلید فاز. بدون کار TP53 ژن سلول می تواند در هر بشکه به DNA-تقلید فاز با گسترده آسیب DNA در هیئت مدیره.

فقدان کاربردی TP53 اماکن فشار زیادی بر یک پاسگاه بیشتر در چرخه سلولی به نام G2/M. ارائه نهایی بررسی کیفیت G2/M نگهبانان ورود به میتوز عمل تقسیم به دو دختر سلول. Hobbling G2/M با مسدود کردن یکی از پروتئین های درگیر در آن می تواند بار سلول های تومور با خیلی آسیب DNA است که آنها نمی تواند زنده بماند.

این استراتژی در پشت adavosertib که اهداف یک پروتئین به نام WEE1 است که کمک می کند تا تنظیم G2/M پاسگاه. این آزمایش جدید مشخص شده است که اولین بار مواد مخدر که آزمایش شده در بیماران مبتلا به سرطان های دیگر از جمله سرطان تخمدان و پستان مورد آزمایش قرار گرفت در بيماران مبتلا به USC.

محاکمه درگیر 35 نفر از کسانی که قبلا درمان شده با پلاتین مبتنی بر شیمی درمانی. آنها در زمان adavosertib خوراکی در یک برنامه. در ميانه پيگيري 3.8 ماه 10 از 34 بيمار که می تواند ارزیابی شود حال انقباض خود تومور — یک پاسخ دهی تقریبا 30 درصد.

در برخی موارد شد و پاسخ فوق العاده با دوام و با برخی از بیماران هنوز پاسخ بیش از یک سال پس از تحت درمان مطالعه رهبران می گویند.

شایع ترین عوارض جانبی از درمان بودند کم خونی و اسهال و تهوع و خستگی.

“Adavosertib نشان داد قابل توجه فعالیت به عنوان یک عامل در این گروه از بیماران می گوید:” این مطالعه منجر نویسنده جویس لیو, MD, MPH, دانا-فاربر. “آن را به خصوص تشویق در یک بیماری مانند USC که برای درمان فعلی از محدود اثر است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط موسسه سرطان دانا فاربر. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de