اهداف جدیدی را برای دوران کودکی تومورهای مغزی شناسایی

افراد مبتلا به این بیماری ژنتیکی neurofibromatosis نوع 1 (NF1) مستعد ابتلا به توسعه تومور در سیستم عصبی و بافت. یک مطالعه جدید از دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس نشان داده است که توسعه و رشد از جمله تومورهای رانده نزدیکی غیر سرطانی سلول های عصبی و سلول های ایمنی. یافته های نقطه به اهداف درمانی جدید بالقوه برای افراد مبتلا به NF1.

کودکان مبتلا به بیماری ژنتیکی neurofibromatosis نوع 1 (NF1) می تواند به توسعه مغز و اعصاب تومور. اگر یک تومور توسعه در داخل عصب بینایی که متصل چشم و مغز کودک ممکن است از دست دادن بینایی خود را.

تحقیقات جدید در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس نشان می دهد که رشد این تومور مغز هدایت می شود در این نزدیکی هست غیر سرطانی سلول های عصبی و سلول های سیستم ایمنی بدن است و با هدف قرار دادن سلول های ایمنی بدن افت می کند رشد تومور در موش سوری. یافته های منتشر شده در مارس 1 در طبیعت ارتباطاتنقطه به نقطه جدید بالقوه برای درمان کم-درجه تومورهای مغزی در افراد مبتلا به NF1.

“این واقعیت که سلول های عصبی و سلول های ایمنی تعامل برای حمایت از یک تومور یک راه جدید فکر کردن در مورد چگونه تومور رشد و توسعه” گفت: ارشد نویسنده David H. گاتمن, MD, دکترا, دونالد O. Schnuck خانواده استاد مغز و اعصاب و مدیر دانشگاه Neurofibromatosis مرکز. “این تومورهای ناشی در سیستم عصبی اما تا زمانی که به تازگی چند نفر در نظر گرفته شده بود که سلول های عصبی خود را می تواند به ایفای نقش در توسعه تومور و رشد. این یافته ها نشان می دهد که ما باید به در نظر گرفتن سلول های عصبی به عنوان شرکت کنندگان اگر نه ضروری است رانندگان از توسعه سرطان.”

NF1 بر حدود یک در هر 3000 نفر است. آن را ناشی از هر یک از انواع جهش در ژن NF1. در حالی که افراد مبتلا به NF1 معمولا به توجه پزشکی برای birthmarks در پوست خود نزدیک به یک پنجم کودکان مبتلا به NF1 را توسعه مغز تومور بر عصب بینایی به نام نوری گلیوما.

برای درک بهتر آنچه درایوهای توسعه و رشد این تومور مغزی در افراد مبتلا به NF1 اولین نویسنده Xiaofan Guo, MD, دانشجوی کارشناسی ارشد در گاتمن در آزمایشگاه تحقیقاتی و همکارانش مورد مطالعه موش های مبتلا به NF1 جهش و نوری گلیوم. این تیم قبلا کشف کرده اند که سلول های تومور در نوری گلیوم پراکنده با سلول های ایمنی است که به کمک درایو تومور شکل گیری و رشد است. اما نیز وجود دارد یکی دیگر از نوع سلول در مجاورت تومور: سلول های عصبی.

مشکوک است که سلول های عصبی نیز ممکن است کمک به رشد تومور محققان سلول های عصبی انسان با NF1 که جهش رشد شده بود از سلول های بنیادی است. آنها کشف کردند که سلول های عصبی انتشار یک پروتئین است که فعال شدن سلول های ایمنی شناخته شده به عنوان سلول های T که پس از آن تولید پروتئین است که ترویج رشد سلول های تومور. یافته های تطبیق با اطلاعات از افراد با درجه پایین گلیوم. با تجزیه و تحلیل دو در دسترس عموم می دهد محققان دریافتند که بیمارانی که تومور تا به حال بیشتر از یک نوع سلول T شناخته شده به عنوان T CD8 کاهش داده بود کلی بقا.

اخلال در ارتباطات بین سلول های عصبی و سلول های T و سلول های تومور به طور بالقوه می تواند کاهش سرعت رشد تومور, محققان گفتند. در مطالعه جدید آنها حذف سلول های T از موش با نوری گلیوم یا مانع سلول های T را از رسیدن به مغز مانند موش. در هر دو سناریو محققان دریافتند که نوری گلیوم رشد آهسته تر در صورت عدم وجود سلول های T.

“آنچه ما در اینجا یک راه جدید فکر کردن در مورد چگونه سلول های عصبی و سلول های ایمنی تعامل به کنترل رشد تومور و اضافه کرد مهم بینش های جدید در حال ظهور زمینه سرطان, علوم اعصاب” گاتمن گفت. “ما هیجان زده در مورد مهار این مهم تعاملات جدید برای توسعه استراتژی های درمانی برای تومورهای مغزی دوران کودکی.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن. Original نوشته شده توسط Tamara Bhandari. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de