روش جدید برای مهندسی زندگی, مواد و الگوهای

یک روش جدید برای مهندسی زندگی مواد به نام “MeniFluidics’ ساخته شده توسط محققان در دانشگاه وارویک می تواند یک تحول در بافت و مهندسی زیستی-هنر و همچنین به عنوان راه های جدید برای تحقیقات سلولی و انفعالات.یک باکتری بيوفيلم الگو با استفاده از MeniFluidics.

سلولهای زنده دارای خواص بسیاری است که غیر زندگی مواد به سادگی نمی. توانایی کنترل اورژانس رفتار سلول و سازماندهی آنها را به دلخواه الگوهای یک گام مهم رو به جلو به سمت استفاده از زندگی مواد برای استفاده مانند اندام بر روی تراشه. این است که چرا فن آوری های جدید در حال توسعه برای به دست آوردن چنین توانایی است.

فیزیکدانان و زیست شناسان در دانشگاه وارویک باید تیمی را به منظور توسعه یک روش جدید برای کنترل تلفن همراه الگوهای منتشر شده در مجله ACS زیست شناسی مصنوعی, با عنوان ” الگوی مهندسی زندگی کلنی های باکتریایی با استفاده از منيسک محور سیال کانال های خود را با روش های جدید است که به نام MeniFluidics.

مبتنی بر فیزیک منيسک نسل محققان اجرا سازه به ژل سطوح. تبخیر آب از ژل و مواد منجر به شکل گیری کانال های باز است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای هدایت مسیر و سرعت تلفن همراه گسترش است.

دکتر واسیلی Kantsler از گروه فیزیک در دانشگاه وارویک نظرات;

“من باور دارم که ما جاذب به نام (Menifluidics) روش فعال خواهد شد فرصت های جدید در بیوفیزیکی و تحقیقات پزشکی و برنامه های کاربردی مانند مقاومت آنتی بيوتيکی و biofouling”

Dr Munehiro Asally از دانشکده علوم زيستي در دانشگاه وارویک می افزاید:;

“ما امیدواریم که MeniFluidics استفاده خواهد شد به طور گسترده ای توسط بیوفیزیک, میکروبیولوژی مهندسین و همچنین هنرمندان! آن را به عنوان ساده و همه کاره روش.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه وارویک. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>