در حال ظهور فن آوری و استراتژی های جدید در حال باز کردن یک احیا دوران در جستجو برای هوش فرازمینی (SETI). کشف جدید قابلیت های همراه به سرعت در حال گسترش تعداد سیارات شناخته شده در مدار ستاره های دیگر از خورشید در حال ترغیب رویکردهای نوآورانه توسط دولت و سازمان های خصوصی, با توجه به یک پانل از کارشناسان صحبت در جلسه انجمن آمریکایی برای پیشرفت علم (AAAS) در سیاتل واشنگتن است.

روش جدید نه تنها پس از گسترش بلکه فراتر از سنتی SETI روش های جستجوی هوشمندانه-تولید سیگنال های رادیویی برای اولین بار پیشگام توسط فرانک دریک پروژه Ozma در سال 1960. دانشمندان در حال حاضر در حال طراحی state-of-the-art تکنیک های تشخیص انواع امضا که می تواند نشان می دهد امکان فرازمینی فن آوری. از جمله “technosignatures” می تواند طیف وسیعی از مواد شیمیایی ترکیب یک سیاره اتمسفر به لیزر تولید گازهای گلخانه ای به سازه های مدار دیگر ستاره ها, در میان دیگران.

National Radio Astronomy Observatory (NRAO) و خصوصی-بودجه SETI Institute اعلام کرد توافق به همکاری در سیستم های جدید برای اضافه کردن SETI قابلیت رادیو تلسکوپ توسط NRAO. اولین پروژه توسعه یک سیستم برای کول در بنیاد ملی علوم را Karl G. Jansky آرایه بسیار بزرگ (VLA) است که ارائه اطلاعات به دولت از هنر technosignature جستجوی سیستم.

“به عنوان VLA انجام آن معمول مشاهدات علمی این سیستم جدید اجازه خواهد داد که برای اضافی و مهم برای استفاده از داده های ما در حال حاضر در حال جمع آوری” گفت: NRAO مدیر تونی Beasley. “تعیین اینکه آیا ما در جهان تنها به عنوان فن آوری قادر به زندگی در میان فوتی و فوری ترین سوالات در علم و NRAO تلسکوپ می تواند نقش عمده ای در پاسخ دادن به آن” Beasley ادامه داد.

“SETI Institute, توسعه و نصب یک رابط در VLA اجازه دسترسی بی سابقه ای به غنی جریان داده ها به طور مداوم تولید شده توسط این تلسکوپ به عنوان آن را اسکن آسمان” گفت: اندرو Siemion Bernard M. Oliver صندلی برای SETI در موسسه SETI و محقق اصلی برای دستیابی به موفقیت در گوش دادن ابتکار در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است. “این رابط به ما اجازه خواهد داد برای انجام یک قدرتمند منطقه گسترده SETI بررسی خواهد شد که بسیار کامل تر از هر قبلی چنین, جستجو,” او اضافه شده است.

Siemion برجسته منحصر به فرد نقش $100 میلیون دستیابی به موفقیت در گوش دادن ابتکار عمل بازی های برگزار شده است در reinvigorating زمینه SETI در سال های اخیر است. Siemion نیز اعلام آخرین نتایج علمی از گوش دادن یک SETI بررسی در جهت ستاره که دور از تمدن می تواند رعایت زمین عبور در سراسر خورشید و دسترسی نزدیک به 2 PetaBytes از داده ها را از گوش دادن ابتکار عمل بین المللی شبکه از رصدخانه.

شاخص های دیگر ممکن است فن آوری شامل پرتوهای لیزر و سازه های ساخته شده در اطراف ستاره به جذب ستاره قدرت خروجی جو, مواد شیمیایی تولید شده توسط صنایع و حلقه های ماهواره شبیه به حلقه های همزمانی ارتباطات ماهواره ها در مدار بالای زمین در استوا.

“شاخص از جمله در حال تبدیل شدن به قابل تشخیص به عنوان ما پیشرفت های فن آوری و این علاقه در SETI جستجوها در هر دو سازمان های دولتی و خصوصی پایه” Siemion گفت.

اشکال زندگی که آیا هوشمند یا نه همچنین می تواند تولید قابل تشخیص-شاخص های اقتصادی این خدمات عبارتند از وجود مقادیر زیادی از اکسیژن مقادیر کمتر از متان و انواع دیگر مواد شیمیایی. ویکتوریا مراتع محقق اصلی برای ناسا مجازی سیاره ای آزمایشگاهی در دانشگاه واشنگتن توضیح می دهد که چگونه دانشمندان در حال توسعه مدل های کامپیوتری برای شبیه سازی exterrestrial محیط و برای کمک به حمایت از آینده جستجو برای سیارات قابل سکونت و زندگی فراتر از منظومه شمسی است.

“آینده تلسکوپ در فضا و بر روی زمین خواهد شد که این قابلیت را به رعایت اتمسفر زمین به اندازه سیارات در مدار نزدیک ستاره خنک بنابراین این مهم است به درک چگونه به رسمیت شناختن علائم habitability و حیات بر روی این سیارات” مراتع گفت: “این مدل های کامپیوتری به ما کمک خواهد کرد تعیین اینکه آیا یک مشاهده سیاره است بیشتر یا کمتر احتمال دارد برای حمایت از زندگی است.”

به عنوان برنامه های جدید پیاده سازی گسترش توانایی های فنی برای تشخیص حیات فرازمینی و هوش, این مهم است برای تعریف آنچه به منزله قانع کننده معتبر شواهد با توجه به جیل تارتر از موسسه SETI.

“چگونه قوی می کند شواهد باید برای توجیه این ادعا کشف? ما می توانید انتظار برای پیدا کردن سیگار کشیدن اسلحه ؟ اگر شواهد و مدارک نیاز به بسیاری از هشدارهای ما چگونه مسئولانه اطلاع عموم” تارتر پرسید.

تارتر با اشاره به این که پروژه هایی مانند دانشگاه کالیفرنیا در سن دیگو PANOSETI قابل مشاهده نور و مادون قرمز, جستجو و SETI Institute لیزری SETI جستجو در حال ساخته شده با co-مشاهده سایت ها به منظور کاهش مثبت کاذب. از جمله اقدامات او گفت: افزایش اعتماد به نفس در گزارش شناسایی اما همچنین اضافه کردن به هزینه پروژه.

رسانه های خبری همچنین به اشتراک گذاری مسئولیت برقراری ارتباط دقیق با تارتر تاکید کرد. او با ذکر موارد در سال های اخیر از “پربرکت گزارش” از ادعا های جعلی از SETI تشخیص. “واقعی تشخیص هوش فرازمینی خواهد بود مانند یک نقطه عطف مهم در درک ما از جهان است که روزنامه نگاران باید برای جلوگیری از بی چون و چرا گزارش به وضوح جعلی ادعا می کند” او گفت:.

“به عنوان ادامه کشفیات ما نشان می دهد که سیارات بسیار شایع هستند اجزای عالم است و ما قادر به بررسی ویژگی های آن سیارات آن را هیجان انگیز است که در همان زمان پیشرفت های فن آوری در حال به ما این ابزار تا حد زیادی به گسترش ما جستجو برای نشانه هایی از زندگی است. ما به جلو نگاه به این عرصه کشف” گفت: Beasley که سازمان AAAS پنل.

“ما نیز مشتاقانه منتظر دهه آینده زمانی که ما امیدواریم که برای ساخت نسل بعدی آرایه بسیار بزرگ است که قادر خواهد بود به جستجو در یک دوره از جهان هزار بار بزرگتر از آن است که در دسترس به زمان تلسکوپ — ساخت آن را قدرتمند ترین رادیو technosignature جستجو دستگاه بشریت تا به حال ساخته شده” Beasley اضافه شده است.

National Radio Astronomy Observatory تسهیلات از بنیاد ملی علوم آمریکا که تحت توافق نامه همکاری با ارتباط دانشگاه, Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی