از تکنولوژی های جدید سرعت آلی انتقال داده

تحقیقات در حال هل دادن مرزهای سرعت داده ها با یک نوع با نام تجاری جدید از organic Led.

یک تیم تحقیقات بین المللی مربوط به دانشگاه نیوکاسل کارشناسان توسعه نور مرئی ارتباطات (VLC) راه اندازی قادر به نرخ داده 2.2 Mb/s با به کارگیری یک نوع جدید از آلی دیودهای نور (نورتاب).

برای رسیدن به این سرعت از دانشمندان ایجاد شده جدید دور از قرمز و نزدیک به مادون قرمز, راه حل-فرآوری نورتاب. و با گسترش محدوده طیفی به 700-1000nm آنها را با موفقیت گسترش پهنای باند و زمانی سریع ترین-همیشه سرعت داده ها برای راه حل های مبتنی بر نورتاب.

شرح داده شده در مجله نور علم و برنامه های کاربردی جدید نورتاب ایجاد فرصت های جدید برای اینترنت از چیزهایی (IoT) اتصال و همچنین پوشیدنی و حسگرهای قابل کاشت فن آوری است.

این پروژه یک همکاری بین دانشگاه نیوکاسل دانشگاه کالج لندن, لندن, مرکز فناوری نانو موسسه شیمی آلی — لهستانی آکادمی علوم (ورشو-لهستان) و موسسه برای مطالعه ساختار نانو مواد — تحقیقات شورای ملی (CNR-ISMN, Bologna, Italy).

Dr Paul Haigh, مدرس ارتباطات در دانشگاه نیوکاسل هوشمند سنجش و ارتباطات گروه بود بخشی از تیم تحقیقاتی. او منجر به توسعه یک زمان واقعی انتقال سیگنال است که انتقال به سرعت به عنوان امکان پذیر است. او زمانی این کار را با استفاده از اطلاعات مدولاسیون فرمت های توسعه یافته در خانه, دستیابی به حدود 2.2 Mb/s.

Dr Haigh گفت: “تیم ما بسیار کارآمد دارای طول موج بلند (قرمز دور/نزدیک به مادون قرمز) پلیمر Led برای اولین بار عاری از فلزات سنگین بوده که در طولانی مدت پژوهش چالش های نوری آلی جامعه است. دستیابی به چنین نرخ داده بالا باز می شود تا فرصت برای یکپارچه سازی قابل حمل و پوشیدنی و یا کاشت ارگانیک به حسگرهای قابل مشاهده/ نزدیک به (در)نور مرئی لینک ارتباطی.”

تقاضا برای سریع تر انتقال داده ها با سرعت در حال رانندگی محبوبیت نور ساطع دستگاه در VLC سیستم. Led ها باید برنامه های متعدد و استفاده از سیستم های روشنایی و تلفن های همراه و تلویزیون را نمایش می دهد. در حالی که نورتاب ارائه نمی دهد همان سرعت به عنوان معدنی Led و لیزر دیود انجام آنها ارزان تر برای تولید قابل بازیافت و پایدار تر.

داده ها رای این تیم به دست آورد از طریق دستگاه پیشگام است به اندازه کافی بالا برای حمایت از محیط داخلی نقطه-به-نقطه, لینک, با در نظر IoT برنامه های کاربردی.

محققان برجسته امکان دستیابی به داده ها از جمله نرخ بدون محاسباتی پیچیده و قدرت خواستار اکولایزر. همراه با عدم وجود فلزات سنگین سمی در لایه فعال نورتاب جدید VLC راه اندازی امیدوار کننده است برای یکپارچه سازی قابل حمل و پوشیدنی و یا کاشت ارگانیک حسگرهای.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه نیوکاسل. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر