آزمون جدید ارائه می دهد وضوح برای زوج ها در تلاش برای باردار شدن

ناباروری تاثیر می گذارد از 10% به 15% از زوج ها در سطح جهانی و در حالی که اغلب به عنوان یک زنان مشکل سلامت مردان کمک می کند به حدود نیمی از این موارد است.

در حال حاضر یک تست باروری مردان بر اساس کرنل تحقیقات می تواند کمک به پیش بینی است که مردان ممکن است نیاز به درمان و کدام زوج ها ممکن است موفقیت با اشکال مختلف مثل کمک.

“این ‘کلاه-نمره آزمون طراحی شده است به ارائه اطلاعات در باروری است که آنها تا به حال هرگز قبل از,” دکتر گفت: تراویس الکساندر استاد تولیدمثل در بیکر موسسه بهداشت حیوانات و آزمون مخترع. “در حال حاضر پزشکان می تواند بحث در مورد این نتایج با زن و شوهر و کمک به آنها را انتخاب کنید درمان شخصی مسیر است که حق را برای آنها را به تلاش برای باردار از جمله چگونه به بهبود انسان باروری است.”

پژوهش منتشر شده در باروری بیومدیکال آنلاین. تراویس ارشد نویسنده است.

کلاه-نمره یک آزمون تشخیصی برای استفاده تایید شده توسط پزشکان در تمام 50 ایالت; فن آوری شده است مجاز به Androvia LifeSciences, LLC یک باروری تحقیقات شرکت شرکت تاسیس شده توسط Travis, رئیس آن علم افسر در سال 2015. تراویس دارای سهام در این شرکت است.

کلاه-نمره quantifies توانایی اسپرم برای انجام یک فرآیند به نام “capacitation” که را قادر می سازد اسپرم برای بارور کردن تخم مرغ. تنها اسپرم است که توانا کردن قادر به لقاح. در مقابل سنتی باروری مردان امتحانات تکیه می کنند در درجه اول در آنالیز مایع منی که تعداد اسپرم و ارزیابی اینکه آیا آنها شنا و نگاه طبیعی است.

“باروری وجود دارد و در درجه; زمانی که یک مرد تولید برخی از اسپرم است که شنا, او تا به برخی از سطح باروری” تراویس گفت. “اما از آن است که توانایی عملکردی از کسانی که اسپرم برای بارور کردن تخم مرغ است که تأثیرات شانس که یک زن و شوهر باردار تبدیل خواهد شد.”

تحقیقات جدید شامل بالينی آيندهنگر بارداری نتایج داده ها از شش کلینیک باروری. آینده نگر آزمون مهم است که ارزیابی جدید روش تشخیصی چرا که آنها نشان می دهد توانایی برای پیش بینی آنچه که اتفاق می افتد برای بیماران.

تراویس گفت: کلاه-نمره را پیش بینی توانایی “برگزار واقعی در سراسر محدوده های سنی مختلف برای زن شریک است.” این مهم است زیرا بسیاری وجود دارد شناخته شده اثرات سن مادر در باروری. داده های جدید نشان می دهد که باروری نقش کلیدی در این که آیا یک زن و شوهر قادر خواهد بود به تصور, حتی اگر آنها ممکن است با تاخیر داشتن کودکان و مسن تر هستند.

محققان همچنین در مقایسه با کلاه-Score نتایج از بیش از 2000 مردان باروری امتحانات در 22 درمانگاه در برابر نتایج از یک گروه کنترل از مردان بارور با یک شریک یا مادر کودک. کلاه-نمرات از مردان بارور داد: انتظار می رود بل به شکل منحنی. در مقابل اکثریت قریب به اتفاق مردان سوال باروری خود را تا به حال نمرات پایین تر از ميانگين بارور جمعیت.

علاوه بر این محققان به بررسی ارتباط بین سنتی آنالیز نتایج و اختلال capacitation. “مردان اغلب تصور می شود بارور اگر آنها به اندازه کافی طبیعی اسپرم است که شنا” تراویس گفت: “اما ما متوجه شدیم که تقریبا دو سوم از مردان بود که کم کلاه-نمرات گذشت سنتی آنالیز مایع منی است.”

ناباروری و بسیاری ناباروری موارد غیر قابل توضیح باقی می ماند با توجه به عدم تست تشخیصی. نه تنها این محل تعهد از گران قیمت و اغلب تست مهاجم بر زنان آن را نیز ممکن است بی درنگ زوج سعی کنید روش های گران قیمت که ممکن است نامناسب برای وضعیت خود را. کلاه-نمره در حال حاضر می تواند بسیار مهم از دست رفته اطلاعات برای کمک به راهنمای خود را انتخاب کند.

“زوج و پزشکان مجبور به تصمیم گیری های مهم در مورد باروری خود را بدون تمام اطلاعات آنها مورد نیاز است. این باعث شده است که بسیاری از اضطراب و درد-و از نظر جسمی از نظر مالی و عاطفی” تراویس گفت.

با استفاده از این کلاه-نمره پزشکان و زوج می تواند به تصمیم گیری آگاهانه در مورد اینکه آیا سعی کنید به تصور تنهاست و یا انتخاب یکی از چند روش پزشکی. نتایج همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد به شناسایی که مردان ممکن است به نفع از درمان خود را برای بهبود باروری از جمله تغییر در شیوه زندگی, مکمل های تغذیه ای و یا عمل جراحی.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه کرنل. Original نوشته شده توسط ملانی Greaver Cordova. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر