دانشمندان در دانشگاه آلاسکا فیربنکس از شناسایی یک گونه جدید از thalattosaur های دریایی خزنده است که زندگی بیش از 200 میلیون سال پیش.

این گونه جدید Gunakadeit joseeae است کامل ترین thalattosaur داشت تا کنون در آمریکای شمالی است و با توجه به دیرینه شناسان بینش های جدید در مورد thalattosaurs’ درخت خانواده با توجه به مقاله منتشر شده امروز در مجله علمی, گزارش. دانشمندان فسیلی در جنوب شرقی آلاسکا در سال 2011.

Thalattosaurs شد خزندگان دریایی است که زندگی بیش از 200 میلیون سال پیش در طی اواسط تا اواخر ترياس زمانی که بستگان دور — دایناسورها-برای اولین بار در حال ظهور. آنها رشد به طول تا 3-4 متر و در زندگی استوایی اقیانوس ها در سراسر جهان تا زمانی که آنها از بین رفتند در اواخر ترياس.

“هنگامی که شما در پیدا کردن یک گونه جدید یکی از چیزهایی که شما می خواهید برای انجام شده است به مردم بگویید که در آن شما فکر می کنم متناسب با آن در خانواده درخت گفت:” پاتریک Druckenmiller مقاله سرب نویسنده و کارگردان و علوم زمین متصدی در دانشگاه آلاسکا موزه شمال. “ما تصمیم به شروع از ابتدا در خانواده درخت.”

قبل از کشف Gunakadeit joseeae آن را به حال شده است از دو دهه از دانشمندان تا به حال به طور کامل به روز شده thalattosaur هستی, Druckenmiller گفت. روند بررسی مجدد یک حیوان ماقبل تاریخ را در درخت خانواده شامل تجزیه و تحلیل ده ها و ده ها تن از دقیق تشريحی از نمونه های فسیلی در سراسر جهان و سپس با استفاده از رایانه به تجزیه و تحلیل اطلاعات به ببینید که چگونه گونه های مختلف مربوط می شود.

Druckenmiller گفت که او و همکار نیل کلی از دانشگاه واندربیلت شگفت زده شدند هنگامی که آنها را شناسایی کرده اند که در آن Gunakadeit joseeae فرود آمد.

“این خیلی تخصصی و عجیب و غریب ما فکر ممکن است آن را در دورترین شاخه های درخت” او گفت:. به جای آن نسبتا بدوی نوع thalattosaur که جان سالم به در اواخر به وجود این گروه است.

“Thalattosaurs در میان اولین گروه زمین-خانه خزندگان به readapt به زندگی در اقیانوس” کلی گفت. “آنها رونق برای ده ها میلیون سال اما فسیل نسبتا نادر است بنابراین این نمونه کمک می کند تا مهم پر کردن شکاف در داستان خود را تکامل و احتمالی انقراض است.”

که فسیلی یافت شد در همه قابل توجه است. آن واقع در سنگ در intertidal zone. این سایت به طور معمول در زیر آب همه اما چند روز در سال است. در جنوب شرقی آلاسکا که شدید جزر و مد کم ضربه سر مردم به سواحل برای کشف. که دقیقا همان چیزی است که جیم Baichtal یک زمین شناس با ایالات متحده خدمات جنگل را Tongass جنگل ملی انجام شد در 18 مه 2011, زمانی که پایین جزر و مد تا 3.7 پا شد پیش بینی کرد.

او و چند نفر از همکاران از جمله ژن Primaky دفتر فناوری اطلاعات حرفه ای, رهبری را به Keku سلیمان در نزدیکی روستای Kake به دنبال فسیل. Primaky دیدم چیزی عجیب و غریب در یک رخنمون های سنگی و نام بیش از Baichtal “هی جیم! این چیست؟” Baichtal بلافاصله به رسمیت شناخته شده آن را به عنوان یک فسیل دست نخورده اسکلت. او جامعی یک عکس با گوشی خود و ارسال آن به Druckenmiller.

یک ماه بعد جزر و مد شد و پیش بینی می شود که تقریبا پایین -3.1 پا برای دو روز. این آخرین شانس آنها را مجبور به حذف فسیلی در طول ساعات روز برای نزدیک به یک سال و به طوری که آنها تا به حال به حرکت سریع است. این تیم تا به حال فقط چهار ساعت در هر روز به کار قبل از جزر و مد در آمد و مستغرق فسیلی.

“ما سنگ-اره مانند دیوانه و موفق به آن را بیرون بکشد اما فقط به سختی,” Druckenmiller گفت. “آب زني در لبه از سایت.”

هنگامی که نمونه ها در UA موزه شمال فسیلی تهیه متخصص مشغول به کار در دو هفته نانامی به بازی در طی چندین سال برای دریافت فسیلی تمیز و آماده برای مطالعه است.

هنگامی که آنها را دیدم فسیلی جمجمه آنها می تواند بگوید حق دور است که آن را چیزی جدید به دلیل آن بسیار اشاره کرد و پوزه بود که به احتمال زیاد اقتباس برای کم عمق دریایی محیط زیست که در آن زندگی می کردند.

“این احتمالا مجبور باشید آن تیز schnoz به ترک و شکاف در صخره های مرجانی و تغذیه در نرم سالم مخلوقات” Druckenmiller گفت. تخصص خود را ممکن است آنچه که در نهایت منجر به انقراض است. “ما فکر می کنیم این حیوانات بودند بسیار تخصصی برای تغذیه در آب های کم عمق محیط, اما زمانی که سطح دریا کاهش یافته است و منابع غذایی تغییر آنها تا به حال هیچ جایی برای رفتن.”

یک بار فسیلی شناخته شده است به عنوان یک گونه جدید آن نیاز به یک نام. به افتخار فرهنگ و تاریخ محلی و بزرگان در Kake و نمایندگان Sealaska Corp. توافق Tlingit نام “Gunakadeit” مناسب خواهد بود. Gunakadeit یک هیولای دریا از Tlingit افسانه ای است که به ارمغان می آورد فرصت خوبی است برای کسانی که آن را ببینید. بخش دوم از این حیوان جدید را نام joseeae به رسمیت می شناسد Primaky را Joseé میشل DeWaelheyns.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im