محققان از ارتش ایالات متحده و دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی را توسعه داده اند یک مدل محاسباتی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور تسریع در عملیات نظامی با هدف تخلیه noncombatants فاجعه پاسخ و یا کمک های بشردوستانه.

“چه مجموعه این ابزار به غیر از مدل های دیگر است که آن را طراحی شده برای استفاده در برنامه ریزی و در طول عملیات می گوید:” براندون مک کانل, نویسنده مسئول مقاله در مدل های جدید و تحقیقات دستیار استاد در NC دولت Edward P. Fitts Department of Industrial & Systems Engineering.

در کوتاه جدید مدل طراحی شده است برای کمک به مقامات تعیین آنچه باید کجا و در چه زمان به منظور تکمیل تخلیه به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

“از نظر ويژگی ما در حال صحبت کردن در مورد که در آن داده شده کامیون خواهد بود در هر نقطه در زمان در طول عملیات” مک کانل می گوید.

پژوهش و توسعه با تمرکز بر noncombatant تخلیه عملیات در کره جنوبی. اما آن را می توان در طیف گسترده ای از حالات.

“وجود دارد مقدار زیادی از پیچیدگی در ارتباط با ارتش کره جنوبی noncombatant تخلیه ماموریت و ارائه یک فرصت عالی برای بررسی و بهبود می گوید:” ارتش ایالات متحده کاپیتان جان Kearby برای اولین بار نویسنده این مقاله و سابق دانشجویی در NC State. Kearby در حال حاضر یک مربی در آکادمی نظامی ایالات متحده در وست پوینت اما قبلا به عنوان یک مهندس شرکت فرمانده در کره جنوبی. “هدف از این پژوهش و به منظور تشویق توسعه بهتر و قوی تر تخلیه نظر دارد.”

“این موجود شبیه سازی مدل ها هر دو پیچیده و دقیق — آنها شده اند ابزار ارزشمند برای کمک به ما در مطالعه عملیات مانند این” مک کانل می گوید. “با این حال آنها طراحی شده برای پاسخ به سرعت در حال تغییر حالات.

“مدل های جدید می تواند در زمان نزدیک به واقعی و آن را عملیاتی مربوطه. پس از همه, حتی بهترین برنامه نیاز به حداقل تغییرات جزئی در طول اعدام است.”

“ابزار مورد نیاز fine-tuning قبل از آن می تواند اجرا شود — آن را می دهد یک رابط کاربر پسند برای یک چیز — اما آن را برجسته بالقوه است که مدل های عملیاتی برای کمک به ارتش رسیدن به اهداف خود هر دو در داخل و خارج از زمان جنگ می گوید:” یوسف مایرز علوم ریاضی رئیس بخش در ارتش پژوهش دفتر یک عنصر از ارتش ایالات متحده در مبارزه با قابلیت های توسعه فرماندهی ارتش آزمایشگاه تحقیقاتی.

مقاله “مدل سازی و برنامه ریزی حمل و نقل ایالات متحده Noncombatant تخلیه عملیات در کره جنوبی” منتشر شده در مجله دفاع تجزیه و تحلیل و تدارکات. کاغذ همكاري با تهم هاجسون مایکل کی و راسل پادشاه NC دولت Fitts بخش و مرکز افزودنی تولید و تدارکات.

برای حمایت از این پژوهش ارائه شده توسط ارتش پژوهش دفتر تحت اعطای شماره W911NF1910055.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de