محققان از دانشگاه گنت بلژیک به همراه محققان دانشگاه تورکو, فنلاند, توسعه یک روش جدید برای کشف نشانگر اورولوژی سرطان. این روش را قادر می سازد به موقع تشخيص و درمان سرطان است. اورولوژی سرطان ها عبارتند از: به عنوان مثال پروستات مثانه و کلیه و سرطان.

نشانگرهای بیولوژیکی هستند امضا در بدن است که می تواند نشان دهنده وجود سرطان است. امیدوار کننده منبع جدید بيومارکرهای هستند وزیکول های خارج سلولی. این وزیکول های میکروسکوپی هستند که منتشر شده توسط سلول های سرطانی به مایعات بیولوژیک مانند ادرار.

– تشخیص و بررسی این وزیکول در ادرار دارای یک پتانسیل عظیم برای توسعه تست جدید برای تشخیص زود هنگام اورولوژی سرطان. تحقیقات مربوط به این است که هنوز در مراحل ابتدایی می گوید برت Dhondt از دانشگاه گنت.

به تاریخ به اندازه کافی موثر روش وجود دارد برای جدا کردن وزیکول های خارج سلولی از ادرار. چنین روش خواهد بود ضروری برای بررسی این وزیکول و استفاده از آنها را در بیمار تشخیص و درمان است. این به این معنی است که گسترده آزمایشگاه تحقیقات به این امیدوار کننده بيومارکرهای نشده است به ترجمه جدید آزمایش ادرار است که می تواند کمک به بیماران. به تازگی منتشر شده مطالعه آدرس این مشکل در چند راه.

جدید “جعبه ابزار” کمک می کند تا نقشه برداری ترکیب وزیکول های خارج سلولی

محققان به این نتیجه رسیدند که در حال حاضر با استفاده از روش ها برای جدا کردن وزیکول های خارج سلولی از ادرار هستند و نه مطلوب برای تشخیص جدید سرطان خون. آنها یک “جعبه ابزار” به نقشه ترکیب ادراری وزیکول های خارج سلولی.

این جعبه شامل یک رمان روش توسعه یافته در دانشگاه گنت به جدا وزیکول های خارج سلولی از ادرار با خلوص بالا. علاوه بر این محققان دانشگاه تورکو بودند درگیر در حال توسعه یک روش برای تعیین پروتئین ترکیب وزيکول.

– ما و جهان بالا تجهیزات در اینجا در دانشگاه تورکو برای تعیین پروتئین ترکیب نمونه های بیولوژیکی در حالی که محققان در دانشگاه گنت نمایندگی بسیار بالا در خارج سلولی وزيکول پژوهش است. بنابراین توزیع کار بسیار روشن بود از ابتدا یادداشت تدریس Pekka Rappu از بخش بیوشیمی در دانشگاه تورکو.

محققان با اعمال این روش جدید به نمونه ادرار از بيماران مبتلا به پروستات و مثانه و سرطان کلیه. آنها تاسیس شده است که وزیکول های خارج سلولی در ادرار حمل پروتئین امضا خاص به های مختلف اورولوژی سرطان. با استفاده از این جعبه ابزار جدید محققان نیز قادر به نقشه پروتئین ترکیب ادراری وزیکول های خارج سلولی در جزئیات بی سابقه ای.

نتایج می تواند سرعت بخشیدن به توسعه آزمون جدید

وزیکول های خارج سلولی به طور فزاینده ای به رسمیت شناخته شده به عنوان امیدوار کننده سرطان خون. با تشکر از این تحقیقات اخیر دانشمندان در حال حاضر دسترسی به یک “جعبه ابزار” است که ما به ارمغان می آورد یک گام نزدیک تر به توسعه امیدوار کننده جدید آزمایش ادرار.

– در آینده نتایج این مطالعه می تواند کمک به بیماران مبتلا اورولوژی سرطان از طریق تشخیص سریعتر و درمان به موقع مبالغ برت Dhondt.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه تورکو. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im