بارگذاری تعریف و ایرباس در حال طراحی است اما اول: یک کارتون در مورد یک ظالم هوشمند یخچال.

در اینجا اخبار شما نیاز به دانستن در دو دقیقه یا کمتر.

می خواهید برای دریافت این دو دقیقه خلاصه به عنوان یک ایمیل هر روز هفته? ثبت نام در اینجا!

اخبار امروز

بارگذاری تغییرات قوانین خود و رانندگان تنظیم استراتژی های خود را

بارگذاری شده در پاسخ به جدید قانون کالیفرنیا است که نیروهای این شرکت به درمان رانندگان مانند کارکنان: “خوب خوب شاید ما فقط نمی خواهد به شما انتخاب کنید تا.” Uber در حال حاضر اجازه می دهد رانندگان در کالیفرنیا برای دیدن چقدر سوار خواهد پرداخت و آن را قبل از آنها آن را قبول کند. و به لحاظ نظری درایور می توانید رد کردن به عنوان بسیاری از سواری به عنوان آنها می خواهم بدون مجازات. برای سواری از برخی از کالیفرنیا فرودگاه در حال بارگذاری است و حتی با تجربه اجازه می دهد رانندگان به مجموعه خود را کرایه. این شرکت امیدوار است این حرکت کمک خواهد کرد که مورد رانندگان و پیمانکاران مستقل و نه کارکنان.

ایرباس’ Maveric به ارمغان می آورد B-2 Bomber سبک جت مسافری

شکل و ظاهر خطوط هوایی تجاری تغییر زیادی نکرده پس از 1950s اما ایرباس می خواهد به تغییر همه که با یک جت جدید آن را خواستار ماوریک. ماوریک است که به شکل یک مثلث بسیار شبیه به B-2 stealth bomber. کاهش کشیدن می تواند باعث کاهش این هواپیما مصرف سوخت تا 20 درصد و در حالی که این به آن معنا کمتری پنجره صندلی برای مسافران آن نیز معنی طراحان می توانند اخبار صندلی تنظیمات.

سریع واقعیت: صدها میلیون نفر

که چگونه بسیاری از کامپیوتر با سیستم عامل اجزای باقی می ماند hackable با توجه به تحقیقات جدید از شرکت امنیتی Eclypsium. با وجود سال از هشدار از منابع متعدد به هم پیوسته دستگاه ها مانند دیسک های سخت, وب کم, و حتی مک حاوی آسیب پذیری است که می تواند اجازه می دهد هکرها برای شکستن به ماشین در همه جا.

سیمی توصیه می کند: بهترین انتقالها

نمی تواند پیدا کردن کلیدهای خود را سگ خود را و یا شاید گاهی اوقات شما بچه ؟ در اینجا بهترین انتقالها شما می توانید به مطمئن شوید که شما را از دست ندهید مسائل خود را هرگز دوباره.

اخبار شما می توانید با استفاده از

در اینجا نحوه فعال کردن حالت تیره در تمام برنامه های خود را و دستگاه های.

این روزانه خلاصه در دسترس است به عنوان یک خبرنامه. شما می توانید با ثبت نام در اینجا به مطمئن شوید که شما دریافت اخبار تازه تحویل به صندوق پستی خود را هر روز هفته!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im