درک جدید از داروهای آسم می تواند به بهبود آینده درمان

تحقیقات جدید نشان داده است بینش های جدید به آسم شایع آئروسل درمان به کمک دارو پیشرفت های آینده است که می تواند به نفع صدها میلیون نفر از جهانی افراد مبتلا به.

بیماری های ریوی مانند آسم هستند و عمده بهداشت جهانی بار با برآورد 330 میلیون افراد مبتلا به آسم در سراسر جهان است. موثر ترین درمان ها از طریق استنشاق مستقیم دارو به ریه ها. اما تولید ذرات معلق در هوا برای تنفس است یک چالش علمی به دلیل محدود ما دانش ریزساختار مواد مخدر محصولات قبل از آنها aerosolised.

در تحقیقات جدید اعلام کرد امروز دانشگاه منچستر بر اساس دانشمندان نشان می دهد که چگونه آنها با استفاده از x-ray CT اسکن به کمیت های کوچک microstructures فردی ذرات از مواد مخدر محصول در مقیاس نانو.

این اولین بار است که 3D ساختار نازل شده است و به دانشمندان و دارویی تولید یک درک بهتر از رفتار این محصول از مواد مخدر تحت aerosolisation.

نویسنده سرب از تحقیقات دکتر Parmesh Gajjar گفت: “ما شده اند قادر به تجسم مواد مخدر در ترکیب 3D و متقابل بین مواد مخدر و غیر مخدر ذرات در پزشکی است. این مهم است که برای نهایی کنترل کیفیت از داروهای آسم به بررسی مقدار واقعی مواد مخدر و کمک به تدوین و فرموله کردن بهبود آسم داروها.”

با توجه به فن آوری جدید نوآوری یافته بود اعلام کرد در دستگاه تنفسی تحویل مواد مخدر (RDD) 2020 کنفرانس. گروه کار انتخاب شده بود که یک کلید ارائه در کنفرانس جهانی در اصل برنامه ریزی شده را در پالم اسپرینگز اما در حال حاضر اتفاق می افتد در یک فرمت دیجیتال به عنوان یک نتیجه از جهانی COVID19 بیماری همه گیر.

کار ساخته شده ممکن است از طریق high-resolution x-ray computed tomography (XCT) ابزار در کلمه برجسته هنری Moseley X-ray Imaging تسهیلات (HMXIF) در دانشگاه منچستر که ارائه قابلیت تجزیه و تحلیل یک نمونه تا 50 nanometres در قطعنامه است.

این امر به ویژه مهم برای استنشاق داروهای که نیاز به aersolisation به تولید ذرات به اندازه کافی کوچک به منظور جذب از طریق ریه ها. در این پروژه اندازه گیری ذرات کمتر از 5 ?m برای رسیدن به عمیق ترین نقاط ریه ها.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه منچستر. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de