درک جدید از RNA حرکات را می توان مورد استفاده برای درمان سرطان

تحقیقات از موسسه کارولینسکا منتشر شده امروز در طبیعت نشان می دهد که یک مولکول RNA درگیر در جلوگیری از تشکیل تومور می تواند تغییر ساختار آن و در نتیجه کنترل تولید پروتئین در سلول. این یافته می تواند مهم بالینی مفاهیم به عنوان آن باز می شود برای استراتژی های جدید برای درمان انواع مختلف سرطان است.

کوتاه RNA مولکول ها در سلول های ما به نام rna هستند مهم تنظیم کننده از رسول رنس (mRNA) — مولکول که کدهای برای بلوک های ساختمان از بدن ما به پروتئین است. مکانیسم دقیق این مقررات مبهم مانده اما آن شناخته شده است که rna می تواند سکوت مولکول mRNA و در نتیجه جلوگیری از تولید پروتئین. بنابراین آنها باید از این پتانسیل استفاده به عنوان ابزار و یا اهداف برای مواد مخدر.

“این مهم است که به افزایش درک ما از چگونگی microRNA تنظیم تولید پروتئین از آنجا که این روند آشفته است در بسیاری از انواع بیماری ها از جمله سرطان می گوید:” کاتیا Petzold دانشیار در گروه پزشکی بیوشیمی و بیوفیزیک در موسسه کارولینسکا در سوئد که چراغ مطالعه. “ما نشان می دهد برای اولین بار است که یک microRNA-mRNA مجموعه دارای یک ساختار است که تغییرات و که این جنبش دارای یک اثر بیولوژیکی نتیجه یعنی مقدار پروتئین تولید شده در سلول است.”

محققان یک microRNA شناخته شده به عنوان miR-34a که نقش مهمی در سرطان به طور غیر مستقیم در تنظیم فعالیت پروتئین p53 شناخته شده به عنوان نگهبان ژنوم برای توانایی آن برای جلوگیری از سرطان سازند. تغییرات در عملکرد p53 هستند بسیار شایع در سرطان های انسانی. miR-34a downregulates به mRNA که کدهای Sirt1 یک پروتئین که غیرفعال p53.

با استفاده از رزونانس مغناطیسی هسته (NMR) و دیگر بيو روش محققان حل شد ساختار و پویایی miR-34a اتصال مولکول mRNA. زمانی که آنها با اندازه گیری این پویایی آنها دریافتند که این مجموعه وجود دارد در دو ساختار متفاوت متحده, یک نسبتا فعال با جمعیت 99 درصد و با افزایش فعالیت یک جمعیت از 1 درصد است. این کشورها می interconvert به عنوان آنها در تعادل و جمعیت هر کشور می تواند اصلاح شود و توسط عوامل خارجی است.

“هنگامی که ما پیدا کردن که چگونه به نوبه خود سوئیچ ما می توانیم با استفاده از این کلینیک به عنوان یک دارو برای کنترل تولید پروتئینهای خاص” توضیح می دهد که Katja Petzold.

محققان پس از آن قادر به نشان می دهد که miR-34a با استفاده از همان استراتژی به downregulate تولید پروتئین های دیگر نه فقط Sirt1.

“ما نشان می دهد برای اولین بار درک درستی از چگونه تنظیم پروتئین خروجی سازی توسط کوچک rna بر اساس ساختار و پویایی می گوید:” لورنزو Baronti دکترا دانشجو در Katja Petzold پژوهش و نویسنده اول این مطالعه. “این مهم است به دلیل آن باز می شود برای توسعه مواد مخدر با یک مکانیسم کاملا جدید از عمل است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط موسسه کارولینسکا. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>