جدید جهانی واکسن ابولا ممکن است به مبارزه با همه چهار ویروس گونه که آلوده کردن انسان

بیماری های عفونی دانشمندان گزارش اولیه توسعه بالقوه واکسن جهانی برای ابولا, ویروس است که آزمایشات بالینی نشان می دهد ممکن است خنثی کردن تمام چهار گونه از این ویروس مرگبار آلوده کردن مردم در سال های اخیر شیوع بیماری عمدتا در آفریقا است.

دانشمندان در بیمارستان کودکان سینسیناتی مرکز پزشکی گزارش های بالینی نتایج در مجله ویروس شناسیمنتشر شده توسط American Society for Microbiology.

اگر چه هنوز هم در اوایل بالینی آزمایش محققان گزارش می دهند که داده های خود را نشان می دهد که آینده نگر واکسن بالقوه است به طور مستقل و حفاظت از ابولا. آن را نیز می تواند گسترش و افزایش دوام محافظ ایمنی ناشی از زمان واکسن های زنده در حال حاضر در حال آزمایش در آزمایش های بالینی در برابر فردی ویروس ابولا گونه گفت: Karnail سینگ دکترا در این مطالعه شرکت محقق اصلی در این بخش از بیماری های عفونی.

“این می تواند یک پیشرفت قابل توجه در تلاش جهانی برای جلوگیری و یا مدیریت ابولا شیوع بیماری به خصوص اگر این واکسن استفاده می شود به تنهایی و یا در ترکیب با دیگر واکسن ابولا در نتیجه در دراز مدت و با دوام محافظ ایمنی در برابر متفاوت ابولا ویروس” سینگ گفت.

مرگبار ابولا در غرب آفریقا بین سال های 2013 و 2016 تسریع تلاش های بین المللی برای توسعه واکسن برای این بسیار عفونی و ویروس های مضر. این منجر به توسعه نوترکيب ابولا واکسن که در آن گلیکوپروتئین از زئیر ویروس ابولا مهندسی است به یکی دیگر از تغییر یافتهاست زنده ویروسی بردار. هنگامی که تجویز این واکسن های زنده القاء پاسخ ایمنی بدن در برابر ابولا گلیکوپروتئین است که به نوبه خود محافظت در برابر هر گونه حمله بعدی ویروس ابولا.

سینگ و همکاران گزارش که در حالی که زندگی می کنند-وکتور واکسن تولید نتایج دلگرم کننده در آزمایش های بالینی تا زمان مطالعه هیچ یک از واکسن جدید در حال توسعه نشان داده شده است به القاء پاسخ ایمنی بدن است که عبور-واکنش در برابر چندین ویروس ابولا گونه که علت این بیماری کشنده در انسان است.

یک رویکرد متفاوت

این واکسن جدید طول می کشد یک رویکرد رمان, با توجه به مطالعه است. محققان با طراحی یک bivalent کروی ویروس ابولا مانند ذرات (VLP) است که شامل دو ژنتیکی متنوع گلیکوپروتئینهای (هر یک از زئیر ویروس ابولا و سودان ویروس ابولا) در یک هسته کروی.

این رویکرد باعث خواهد شد که بیماری در گیرنده به عنوان VLPs فاقد مواد ژنتیکی و نه ضرب. این واکسن با تحریک پاسخ ایمنی بدن در برابر ابولا که تولید ویروس-مبارزه آنتی بادی برای حمله به ویروس های مختلف گونه.

زمانی که محققان اداره جدید ابولا VLP واکسن برای حیوانات مناسب مدل از آن تولید شده قوی پاسخ ایمنی بدن در برابر ویروس ابولا گونه های شناخته شده به عنوان بیماری زا در انسان است.

اگر چه واکسن جدید با استفاده از گلیکوپروتئینهای از دو ویروس ابولا گونه سینگ گفت: این کار ممکن است در برابر هر چهار بیماری زا شناخته شده ویروس ابولا به عنوان پاسخ به یکی از گلیکوپروتئینهای تولید کراس پاسخ های واکنشی در برابر دو, دیگر, ویروس ابولا گونه است.

بیشتر تست های مورد نیاز

محققان تاکید می کند که گسترده اضافی بالینی تست آینده نگر ابولا VLP واکسن مورد نیاز است قبل از آن به طور بالقوه می تواند آزمایش در آزمایش های بالینی.

کلید همکار در چند نهادی مطالعه-که شامل دانشگاه سینسیناتی دانشکده پزشکی دانشگاه اموری دانشکده پزشکی و دانشگاه لوئیزیانا در نووا آیبیریا مرکز تحقیقات — پل بود اسپيرمن, MD, مدیر بخش بیماری های عفونی در کودکان سینسیناتی.

اسپيرمن گفت: در حال حاضر واکسن چالش آزمایش ها در مراحل برنامه ریزی. آنها شامل خواهد شد مشغول به کار در همکاری با یک موسسه که دارای 4 سطح ایمنی زیستی و امکانات اضافی نیاز خواهد داشت سرمایه گذاری خارجی به حرکت این تحقیقات امیدوار کننده رو به جلو است.

“اگر داده ها از این مطالعات است که به همان اندازه تشویق واکسن باید آماده برای پیشرفت به نسل بالینی مواد درجه برای آزمایش های انسانی,” او گفت:.

مطالعه تامین شد در بخشی از یک خلبان کمک مالی به سینگ و اسپيرمن با نوآوری های سرمایه گذاری در تجاری سازی فناوری بازوی کودکان سینسیناتی در کودکان سینسیناتی تحقیقات پایه و حمایت از نووا آیبیریا مرکز تحقیقات دانشگاه لوئیزیانا در لافایت. پشتیبانی جزئی برای این مطالعه استفاده از ویروس مانند ذرات (VLP) سیستم عامل برای انجام ابولا واکسن پژوهش ارائه شده توسط موسسه ملی بهداشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>