جدید ‘جهانی’ target ضد ویروسی برای درمان

به عنوان coronavirus شیوع را نشان می دهد ویروس ها تهدیدی برای بشریت است. واکسن به طور منظم توسعه یافته و مستقر خاص در برابر ویروس ها, اما این فرایند طول می کشد زمان زیادی کمک نمی کند هر کسی که نیاز به حفاظت و هنوز هم مردم را در معرض شیوع بیماری های جدید و ویروس های جدید.

در حال حاضر محققان در بیمارستان عمومی ماساچوست (MGH) کشف یک رمان بالقوه داروی ضد ویروسی هدف است که می تواند منجر به درمان های حفاظت در برابر یک میزبان از بیماری های عفونی-ایجاد یک تابه یا universal درمان است. کار خود را نشان می دهد که پروتئین Argonaute 4 (AGO4) است “پاشنه آشیل” برای ویروس ها.

AGO4 است از یک خانواده پیش پروتئین است. تا به حال شده است وجود دارد شواهد کمی وجود دارد که چرا آنها مهم هستند. محققان به رهبری کیت Jeffrey L. دکترا و همکاران دریافتند که AGO4 نقش کلیدی حفاظت از سلولها در برابر عفونت های ویروسی.

به طور خاص این پروتئین منحصر به فرد ضد ویروسی در پستانداران سلول های ایمنی. گروه مورد مطالعه ضد ویروسی اثرات چند Argonaute پروتئین و متوجه شد که تنها سلول های که کمبود AGO4 شد “بیش از حد مستعد ابتلا” به عفونت ویروسی است. به عبارت دیگر سطح پایین AGO4 را در سلول های پستانداران به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به آلوده.

این مطالعه منتشر شده امروز توسط همراه گزارش.

این MGH محققان نشان می دهد که افزایش سطح AGO4 می تواند به تقویت سیستم ایمنی بدن برای محافظت در برابر ویروس های مختلف. “هدف این است که برای درک اینکه چگونه سیستم ایمنی بدن ما کار می کند بنابراین ما می تواند به ایجاد درمان است که در برابر طیف وسیعی از ویروس ها و نه فقط واکسن در برابر یکی از خاص می گوید:” جفری.

پستانداران چهار Argonaute پروتئین (1-4) که عمل با خاموش کردن ژن است که قابل ملاحظه ای حفاظت شده در سراسر متعدد موجودات زنده از جمله گیاهان است. این RNAi و microRNA موثر پروتئین و RNAi عمده ضد ویروسی استراتژی دفاع در گیاهان و بی مهرگان. مطالعات آنفلوانزا آلوده موش نشان داده است که AGO4-کمبود حیوانات را به طور قابل توجهی بالاتر از سطح ویروس.

گام های بعدی به “تعیین طیف گسترده ای این است که به هر نوع ویروس می گوید:” جفری. “سپس ما نیاز به کشف چگونه برای افزایش AGO4 به سطح شیب دار بالا محافظت در برابر عفونت های ویروسی.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط بیمارستان عمومی ماساچوست. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر