نیویورک کارآزمایی بالینی بی سر و صدا تست های درمان سوزش سر دل در برابر coronavirus

سوزش سر دل درمان فاموتیدین ممکن است غیر فعال کردن یک آنزیم کلیدی است که با استفاده از coronavirus را کپی (طلا) از خود.

NIH

علم را COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

سریع-لیست در حال رشد از درمان های ممکن برای این رمان coronavirus شامل یک نامزد بعید است: فاموتیدین این ترکیب فعال در ضد سوزش سر دل و مواد مخدر پپسید. در 7 آوریل برای اولین بار COVID-19 بيمار در Northwell سلامت در منطقه شهر نیویورک شروع به دریافت فاموتیدین به صورت داخل وریدی در نه بار سوزش سر دل دوز. بر خلاف دیگر داروهای 23-بیمارستان سیستم تست از جمله Regeneron را sarilumab و جلعاد علم را remdesivir, Northwell نگه داشته فاموتیدین مطالعه تحت کاری ادامه داده اند برای تضمین تحقیقات ذخایر قبل از بیمارستان های دیگر و یا حتی دولت فدرال شروع به خرید آن. “اگر ما صحبت در این مورد به مردم اشتباه و یا بیش از حد به زودی عرضه مواد مخدر خواهد بود رفته می گوید:” کوین تریسی سابق مغز و اعصاب در شارژ از سیستم بیمارستان در پژوهش.

همانطور که از شنبه, 187 COVID-19 بیماران در وضعیت بحرانی از جمله بسیاری از هواکش شده اند در آزمون ثبت نام که هدف آن برای کل 1174 مردم است. گزارش ها از چین و مولکولی نتایج مدل سازی نشان می دهد که این دارو که به نظر می رسد برای اتصال به یک آنزیم کلیدی در سندرم حاد تنفسی کروناویروس 2 (SARS-CoV-2) می تواند تفاوت را. اما اعتیاد به مواد مخدره اطراف هیدروکسی کلروکین و کلروکين—که اثبات نشده داروهای ضد مالاریا تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و برخی از پزشکان و دانشمندان—ساخته شده تریسی با احتیاط از جرقه زودرس شور و شوق. او کم حرف در مورد فاموتیدین چشم انداز حداقل تا زمانی که نتایج موقت از اولین 391 بيمار هستند. “اگر آن کار می کنیم می دانید در چند هفته,” او می گوید.

یک globe-trotting به بیماری های عفونی پزشک به نام مایکل کالاهان برای اولین بار به تماس توجه به این دارو در ایالات متحده است. کالاهان که بر در بیمارستان عمومی ماساچوست در بوستون و گسترده اتصالات در biodefense جهان صرف زمان در بیماری داغ مناطق در سراسر جهان از جمله در سال 2003 شیوع یکی دیگر از coronavirus بیماری سارس در هنگ کنگ. در اواسط ژانویه او در نانجینگ چین کار بر روی یک آنفولانزای مرغی پروژه. به عنوان COVID-19 اپیدمی شروع انفجار در ووهان او را دنبال کرد همکاران چینی به طور فزاینده ای از جان گذشته شهر است.

این ویروس کشتن به عنوان بسیاری از یکی از پنج بیماران بیش از 80 سال سن. بیماران در همه سنین با فشار خون بالا و بیماری انسدادی مزمن ریوی بودند مراتب ضعیف. کالاهان را به همکاران کنجکاو شدم در مورد اینکه چرا بسیاری از بازماندگان تمایل به فقیر می شود. چرا این سالمندان دهقانان نه مرگ ؟ ” او می پرسد.

در بررسی 6212 COVID-19 پرونده پزشکان متوجه شده است که بسیاری از بازماندگان شده بود مبتلا به سوزش سر دل مزمن و فاموتیدین و نه بیشتر-گران امپرازول (آیا مصرف prilosec) دارو از انتخاب هر دو در ایالات متحده و در میان ثروتمند چینی است. بستری COVID-19 بيمار در فاموتیدین به نظر می رسد در حال مرگ در نرخ حدود 14 درصد در مقایسه با 27 درصد برای کسانی که نه در مواد مخدر اگر چه تجزیه و تحلیل شد نفت خام و در نتیجه از نظر آماری معنیدار نبود.

اما که به اندازه کافی برای کالاهان به دنبال این موضوع برگشت به صفحه اصلی. پس از بازگشت از ووهان او در جریان رابرت Kadlec معاون وزیر برای آمادگی و واکنش در وزارت بهداشت و خدمات انسانی و سپس در با بررسی Robert Malone, افسر ارشد پزشکی از فلوریدا مستقر Alchem آزمایشگاه قرارداد تولید سازمان است. مالون بخشی از یک طبقه بندی پروژه به نام DOMANE است که با استفاده از شبیه سازی های کامپیوتری, هوش مصنوعی و روش های دیگر به سرعت در حال شناسایی سازمان غذا و داروی آمریکا تایید شده مواد مخدر و امن دیگر ترکیبات است که می تواند repurposed در برابر تهدیدات مانند ویروس های جدید.

مالون تا به حال چشم خود را بر روی یک ویروسی آنزیم به نام papainlike پروتئاز است که کمک می کند تا پاتوژن تکرار. برای دیدن اگر فاموتیدین متصل به پروتئین و او را معمولا نیاز به آنزیم 3D ساختار اما که نمی خواهد در دسترس برای ماه می باشد. بنابراین مالون استخدام محاسباتی شیمی جاشوا Pottel رئیس مونترال-مولکولی مبتنی بر پیش بینی, پیش بینی آن از دو ساختار کریستال پروتئاز از سال 2003 کوروناویروس سارس همراه با جدید coronavirus را توالی RNA.

آن را به سختی پلاگین و بازی. در میان چیزهای دیگر آنها در مقایسه با توالی ژنی جدید و قدیمی proteases برای رد کردن تفاوت مهم در ساختار است. Pottel سپس آزمایش چگونه 2600 مختلف ترکیبات تعامل با جدید پروتئاز. مدل سازی به همراه داشت چند ده امیدوار کننده بازدید که دارویی داروخانه ها و کارشناسان دیگر محدود به سه. فاموتیدین بود. (ترکیب است نه ظهور در شرايط in vitro صفحه نمایش از مواد مخدر موجود کتابخانه ها برای فعالیت های ضد ویروس اما.)

“اگر آن کار می کنیم می دانید در چند هفته می گوید:” Northwell بهداشت, Kevin تریسی که منجر فاموتیدین مطالعه است.

Northwell سلامت

با هر دو وسوسه انگیزی چینی داده ها و مدل سازی با اشاره به فاموتیدین یک کم هزینه به طور کلی امن دارو کالاهان تماس تریسی در مورد در حال اجرا یک دو سو کور تصادفی مطالعه است. COVID-19 بيمار مبتلا به کاهش عملکرد کلیه خواهد بود از مطالعه خارج شدند زیرا دوزهای بالا از فاموتیدین می تواند باعث مشکلات قلبی در آنها است.

پس از گرفتن غذا و داروی آمریکا تایید Northwell استفاده از بودجه های خود را برای راه اندازی این تلاش است. فقط نیمی از نیاز فاموتیدین در ویال استریل در زمان هفته به این دلیل که نسخه تزریقی است و نه به طور گسترده ای استفاده می شود. در 14 آوریل ایالات متحده پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان (بردا) که تحت Kadlec داد Alchem a $20.7 میلیون دلار قرارداد برای محاکمه که بیشتر آن پرداخت Northwell هزینه های.

این مطالعه پیش نویس پروتکل انجام شد تنها در ارزیابی فاموتیدین را خودکارآمدی اما مغلوب ساختن پیشی جستن “تغییر بازی” ضد مالاریا مواد مخدر به سرعت در حال تبدیل شدن به استاندارد برای مراقبت در بیمارستان بستری COVID-19 بيمار. این بدان معنی است که محققان تنها قادر به جذب کافی افراد برای محاکمه که آزمایش ترکیبی از فاموتیدین و هیدروکسی کلروکین. آن دسته از بیماران خواهد بود در مقایسه با هیدروکسی کلروکین-تنها دست و تاریخی بازوی کنترل ساخته شده از صدها نفر از بیماران تحت درمان در اوایل شیوع. “آیا آن را خوب علم ؟ نه” تریسی می گوید. “این جهان واقعی است.”

مایکل کالاهان در طول یک تخلیه پزشکی از COVID-19 بيمار از یک کشتی کروز.

مایکل کالاهان

شواهد تشویق کرده Northwell محققان. پس از صحبت تریسی, دیوید Tuveson مدیر Cold Spring Harbor Laboratory مرکز سرطان توصیه می شود فاموتیدین به او 44 ساله و خواهر یک مهندس با شهر نیویورک بیمارستان. او تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و توسعه یک تب. لب های او شد آبی تیره از هيپوکسی. او در زمان اولین megadose دهان و فاموتیدین بر 28 مارس. صبح روز بعد تب او را شکست و او را اشباع اکسیژن بازگشت به محدوده نرمال. پنج بیمار همکاران از جمله سه با تایید COVID-19 همچنین نشان داد بهبود سریع پس از مصرف بیش از حد نسخه دارو با توجه به یک صفحه گسترده از تاریخ مورد Tuveson مشترک با علم. بسیاری از COVID-19 بیماران بهبود می یابند با علامت ساده-تسکین داروها اما Tuveson اعتبار سوزش سر دل و مواد مخدر است. “من می گویند که یک پنی سیلین, اثر,” او می گوید.

پس از یک ایمیل زنجیره ای در مورد Tuveson تجربه گسترش به طور گسترده ای در میان پزشکان تیموتی وانگ سر گوارش در مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا را دیدم بیشتر نکات فاموتیدین را در وعده های خود را بررسی گذشته نگر پرونده از 1620 بستری COVID-19 بيمار. هفته گذشته او تا نتایج با تریسی و کالاهان و وی افزود: آنها به عنوان یک شرکت-نویسندگان در مقاله حاضر تحت بررسی در Annals of Internal Medicine. هر سه پژوهشگران تاکید می کند هر چند که آزمون واقعی است محاکمه در حال حاضر در جریان است. “ما هنوز هم نمی دانم اگر آن کار خواهد کرد یا نه” تریسی می گوید.

کالاهان مشغول نگه داشته است پس از بازگشت از چین. Kadlec مستقر او در تخلیه پزشکی ماموریت های آمریکایی بر دو به شدت آلوده کشتی های کروز. در حال حاضر به انجام بیمار دور در بوستون, او می گوید: فاموتیدین منجر تأکید بر اهمیت علم دیپلماسی در مواجهه با یک بیماری عفونی است که می داند هیچ مرزهای. وقتی که می آید به تجربه با COVID-19 او می گوید: “هیچ مقدار از مردم هوشمند در [موسسه ملی سلامت] یا هاروارد یا دانشگاه استنفورد می outclass به طور متوسط در ووهان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net