نیوزیلند نهنگ آبی توزیع الگوهای وابسته به اقیانوس شرایط طعمه در دسترس بودن

دانشگاه ایالتی اورگان که محققان به تازگی کشف یک جمعیت از آبی نهنگ ها در نیوزیلند در حال یادگیری بیشتر در مورد ارتباط بین نهنگ شکار خود را و اقیانوس شرایط که در حال تغییر به عنوان سیاره گرم.

درک این که چگونه تغییرات در آب و هوا تاثیر می گذارد توانایی نهنگ آبی به غذا می دهد محققان بینش بیشتر نهنگ ” به طور کلی سلامت و فراهم می کند اطلاعات مهم برای حفاظت و مدیریت گفت: Leigh تورس استادیار و مدیر Geospatial زیست دریایی Megafauna آزمایشگاه در OSU این پستاندار دریایی موسسه.

“این نهنگ ها نیست حرکت در اطراف به صورت تصادفی. ما در بر داشت که همان اقیانوس الگوهای است که تعیین می کند که نهنگ ها نیز تعیین که در آن طعمه خود را در حال تحت هر دو معمولی و گرم اقیانوس شرایط” تورس گفت. “ما بیشتر بدانید در مورد چه چیزی باعث این نهنگ’ جنبش بیشتر ما می تواند کمک به محافظت از آنها را از هر تهدید آنها روبرو است.”

محققان یافته های منتشر شده امروز در مجله های دریایی, محیط زیست پیشرفت سری. این مطالعه منجر نویسنده سحر بارلو یک دانشجوی دکتری در تورس آزمایشگاه’; های اضافی co-نویسنده کیم برنارد از OSU را از زمین و اقیانوس و علوم جوی; Daniel پالاسیوس از OSU این پستاندار دریایی موسسه; و پابلو اسکوبار-Flores از موسسه ملی آب و علوم جوی در نیوزیلند.

تورس بارلو و همکاران به تازگی مستند جدید این جمعیت نیوزیلند نهنگ آبی است که از نظر ژنتیکی متمایز از دیگر نهنگ آبی, جمعیت و صرف بیشتر وقت خود را در, South Taranaki Bight بین نیوزیلند شمالی و جنوبی و جزایر.

“هدف از مطالعه ما این است که برای درک این زیستگاه با استفاده از الگوهای از این جمعیت نهنگ آبی — چرا آنها جایی که آنها هستند و چگونه آنها را در پاسخ به تغییر در اقیانوس شرایط” بارلو گفت. “ما می دانیم که این منطقه مهم است که به این جمعیت نهنگ و ما می خواهیم به درک آنچه در آن است در مورد این نقطه است که مطلوب به آنها.”

این منطقه است که اغلب غنی از طعمه — نهنگ آبی جشن در تکه های از كرل-اما شکار را تکه تکه کرد و تحت تاثیر تغییر اقیانوس شرایط از جمله درجه حرارت گرمتر و تغییرات در اقیانوس خواص. این South Taranaki Bight نیز می بیند مکرر حمل و نقل ترافیک و فعالیت از نفت و گاز اکتشاف و تولید تورس گفت.

با استفاده از داده های جمع آوری شده در طول تابستان به طور معمول شرایط در سال 2014 و 2017 و گرمتر از شرایط متوسط در سال 2016 این پژوهشگران تجزیه و تحلیل چگونه تغییر اقیانوس شرایط تحت تاثیر قرار نهنگ آبی’ توزیع در منطقه آب و در دسترس بودن و محل طعمه خود را در آب ستون.

آنها دریافتند که در طول یک منطقه دریایی موج گرما در سال 2016 وجود دارد کمتر از اجتماع از کریل برای نهنگ ها به ناهار خوردن. با گزینه های کمتر از نهنگ ها به دنبال متراکم ترین اجتماع از krill آنها می تواند پیدا کردن بارلو گفت.

این پژوهشگران همچنین دریافتند که در هر دو گرم و معمول تر اقیانوس شرایط نهنگ با احتمال بیشتری به تغذیه در مناطق که در آن آب کولر شد. در طول دریایی موج گرما که حتی جالبترین درجه حرارت آب بالاتر از شرایط عادی این نهنگ هنوز هم به دنبال جالبترین آبهای موجود برای تغذیه.

در این منطقه, کولر دمای آب نشان دهنده عمیق تر آب که رانده شد به سمت سطح در یک فرآیند به نام upwelling و گرایش به مواد مغذی غنی تورس گفت.

این ماده غذایی غنی از آب پشتیبانی از واحدهای از krill که به نوبه خود ارائه روزی برای نهنگ آبی. در مطالعه محققان قادر به آوردن همه قطعات این مسیر رشدی هم برای توصیف روابط بین اقیانوس شناسی, كرل و نهنگ.

به عنوان اقیانوس گرم, شرایط تبدیل شدن به بیشتر این دانش جدید می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اطلاع رسانی و تنظیم مدیریت فضایی از فعالیت های انسانی در منطقه در تلاش برای کاهش اثرات در نیوزیلند نهنگ آبی, تورس گفت.

“مستند سازی اطلاعات مانند این واقعا می تواند کمک به ما در درک چگونه به کاهش تهدیدات به این حیوانات” تورس گفت. “ما نیاز به نظارت ادامه داد: برای درک این که چگونه این نهنگ ها را در پاسخ به هر دو تغییر آب و هوا و انسان اثرات.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ایالتی اورگان. Original نوشته شده توسط میشل Klampe. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>