زلاند نو نگرش را تغییر داد و پس از همه گیر مستند

در چند هفته اول از مستند از نیوزیلند در پاسخ به COVID-19 گیر ساکنان گزارش یک افزایش اندک در پریشانی روانی اما سطوح بالاتر از اعتماد به نفس در دولت علم و پلیس و همچنین بیشتر میهن پرستی با توجه به تحقیقات منتشر شده توسط انجمن روانشناسی آمریکا.

“نتایج ما نشان می دهد که تحت شرایط قوی و منسجم ملی پاسخ مردم بیشتر احتمال دارد به در تکیه و اعتماد خود را از سیاستمداران و دانشمندان پلیس و جوامع و در نهایت به احتمال زیاد مطابق با مستند و دستورالعمل های بهداشتی” گفت: Chris Sibley, دکترا, یک استاد در دانشگاه اوکلند و نویسنده سرب از مطالعه منتشر شده در مجله آمریکایی روانشناس. “عدم وجود چنین پاسخ, اما, ممکن است زمین حاصلخیز برای تقسیم عدم پایبندی به دستورالعمل ها و تئوری های توطئه است.”

Sibley و همکارانش به تجزیه و تحلیل داده ها از نیوزیلند نگرش ها و ارزش مطالعه 20 ساله طولی بررسی نگرش های اجتماعی, شخصیت و سلامت از بیش از 60 ، 000 زلاند جدید. این مطالعه در روند جمع آوری آخرین موج از اطلاعات زمانی که این کشور رفت و به مستند و بیش از 1100 شرکت کنندگان پاسخ سوالات در 18 روز پس از آن.

محققان در مقایسه با کسانی که در پاسخ به همان تعداد از افراد مشابه جمعیتی و متغیرهای سبک زندگی مانند سن و جنسیت و قومیت سلامت روانی تشخیص و رفتار که در پاسخ قبل از این مستند.

“ما دریافتیم که مردم در همه گیر مستند گزارش گروه بالاتر اعتماد در علم سیاستمداران و پلیس و سطوح بالاتر از میهن پرستی در مقایسه با قبل از مستند گروه گفت:” Sibley. “ما همچنین متوجه شد که در روز پس از مستند مردم نیز گزارش شده کمی بالاتر از سطح پریشانی روانی.”

در قبل از مستند گروه 77.1 درصد از شرکت کنندگان گزارش هیچ پریشانی 16.2% گزارش نسیم پریشانی و 6.6% گزارش جدی در پریشانی. در این پست مستند گروه 73.5% گزارش هیچ پریشانی 21.1% گزارش نسیم پریشانی و 5.8% گزارش جدی در پریشانی.

“کشور در سراسر جهان در حال اجرای اقدامات برای مبارزه با COVID-19 و تلاش های خود را خواهد شد با افزایش درک اثرات روانی گیر مستندات و اجتماعی فاصله” گفت: Sibley. “در مورد نیوزیلند, قوی, پاسخ ملی به نظر می رسد برای مطابقت با افزایش اعتماد نه تنها برای ما نهادهای دولتی بلکه علم است که ممکن است کمک کرده اند با رعایت دستورالعمل ها است که به ما کمک کرد ضرب و شتم ویروس.”

این کشور تنها کمی بیش از 100 مورد تأیید در اواخر ماه مارس زمانی که دولت تصمیم گرفت برای رفتن به سطح 4 از آن COVID-19 تهدید سیستم بالاترین سطح که در آن تنها کار ضروری و فروشگاه های مواد غذایی و پزشکی سفرهای اجازه داده شد. نیوزیلند در حال حاضر کمتر از 1,200 موارد تایید شده و 22 مورد مرگ و میر با جدید تایید موارد پس از مارس 22. کافه ها سینما ها و رستوران ها شده اند مجاز به بازگشایی شده است.

“ما امیدواریم که به عنوان گرد و غبار حل و فصل و دولت ها و جوامع خود را نقد و بررسی این رویداد جهانی این نتایج همراه با دیگران گزارش شده توسط دیگر محققان در کشورهای دیگر اطلاع رسانی خواهد شد یک برنامه برای چه در این صورت بعد از بحران جهانی” گفت: Sibley. “برای مثال ما باید پیش بینی که خوب بودن بدتر خواهد شد و ساخت مکانیزم برای ارائه پشتیبانی برای کسانی که بیشتر تحت تاثیر قرار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im