نیوزیلند هیولای باستانی پنگوئن به حال نیمکره شمالی doppelgangers

نیوزیلند هیولا پنگوئن که زندگی 62 میلیون سال پیش تا به حال doppelgangers در ژاپن و ایالات متحده آمریکا و کانادا در یک مطالعه منتشر شده امروز در مجله جانورشناسی سیستماتیک و تکاملی پژوهش پیدا کرده است.

دانشمندان را شناسایی کرده اند قابل توجه شباهت بین پنگوئن ها’ fossilised استخوان و کسانی که از یک گروه بسیار جوان نیمکره شمالی پرندگان plotopterids.

این شباهت ها نشان می دهد plotopterids و باستان پنگوئن نگاه بسیار مشابه و ممکن است به دانشمندان کمک کند درک چگونگی پرندگان شروع به استفاده از بال خود را برای شنا کردن به جای پرواز است.

حدود 62 میلیون سال پیش اولین شناخته شده پنگوئن, شنا در دریاهای گرمسیری است که تقریبا مستغرق زمین است که در حال حاضر نیوزیلند. Palaeontologists داشت fossilised استخوان از این باستان waddlers در Waipara شمالی Canterbury. آنها را شناسایی کرده اند و نه گونه های مختلف در اندازه گرفته از پنگوئن کوچک به اندازه امروز زرد چشم پنگوئن به 1.6 متر ارتفاع هیولا.

Plotopterids توسعه یافته در نیمکره شمالی بسیار بعد از پنگوئن ها با اولین گونه ظاهر بین 37 و 34 میلیون سال پیش. خود را فسیل های یافت شده در تعدادی از سایت ها در آمریکای شمالی و ژاپن است. مانند پنگوئن ها آنها را مورد استفاده خود را flipper-مانند بال برای شنا کردن از طریق دریا. بر خلاف پنگوئن ها که جان سالم به در برد به دوران مدرن آخرین plotopterid گونه منقرض شد حدود 25 میلیون سال پیش.

دانشمندان-دکتر جرالد بخش تولید مقوا از Senckenberg موسسه تحقیقات و موزه تاریخ طبیعی فرانکفورت; James Goedert از برک موزه تاریخ طبیعی و فرهنگ و دانشگاه واشنگتن, ایالات متحده آمریکا; و Canterbury موزه داران Dr Paul Scofield و دکتر Vanesa د Pietri — مقایسه fossilised استخوان plotopterids با نمونه های فسیلی از غول پنگوئن گونه Waimanu, Muriwaimanu و Sequiwaimanu از Canterbury در مجموعه موزه.

آنها دریافتند plotopterids و باستان پنگوئن تا به حال شبیه منقار بلند با شکاف مانند سوراخهای بینی شبیه قفسه سینه و شانه و استخوان و شبیه بال. این شباهت ها نشان می دهد هر دو گروه از پرندگان قوی بودند شناگران استفاده می شود که بال خود را برای سوق دادن آنها در زیر آب های عمیق در جستجوی غذا است.

برخی از گونه های هر دو گروه می تواند به رشد به اندازه. بزرگترین و شناخته شده plotopterids شد بیش از 2 متر طول در حالی که برخی از پنگوئن غول پیکر بودند تا 1.6 متر قد.

با وجود های تعدادی از ویژگی های فیزیکی با پنگوئن ها هر دو باستانی و مدرن plotopterids تر هستند از نزدیک مرتبط با boobies gannets و cormorants از آنها به پنگوئن.

“آنچه قابل توجه در مورد همه این است که plotopterids و باستان پنگوئن ها تکامل یافته ای به این ویژگی ها به طور مستقل می گوید:” Dr د Pietri. “این یک مثال از آنچه ما تماس بگیرید تکامل همگرا زمانی که دورتر مربوط به موجودات توسعه مشابه صفات مورفولوژيک تحت مشابه شرایط محیطی.”

Dr Scofield می گوید: برخی از بزرگ plotopterid گونه را نگاه بسیار شبیه به باستان پنگوئن. “این پرندگان تکامل یافته مختلف در نیمکره میلیون ها سال از هم جدا اما از فاصله دور به شما خواهد بود سخت و فشرده به آنها بگویید از هم جدا,” او می گوید. “Plotopterids شبیه پنگوئن آنها شنا مانند پنگوئن, آنها احتمالا خوردند مانند پنگوئن — اما آنها نمی پنگوئن.”

Dr بخش تولید مقوا می گوید: تشابه در تکامل این پرنده گروه اشاره در توضیحی برای اینکه چرا پرندگان توسعه توانایی شنا با بال خود را.

“بال رو غواصی بسیار نادر در میان پرندگان; ترین شنا کردن پرندگان با استفاده از پای خود را. ما فکر می کنیم هر دو پنگوئن و plotodopterids حال پرواز اجداد که سقوط از هوا به آب در جستجوی غذا است. در طول زمان این جد گونه بهتر در شنا و بدتر در پرواز است.”

فسیل از نیوزیلند پنگوئن غول پیکر از جمله Waimanu و Sequiwaimanu در حال حاضر بر روی صفحه نمایش در کنار زندگی به اندازه مدل های پرندگان در Canterbury نمایشگاه موزه باستان نیوزیلند: Squawkzilla و غول تمدید تا 16 ماه اوت سال 2020 است.

این پژوهش تا حدودی پشتیبانی شده توسط انجمن سلطنتی نیوزیلند مارسدن صندوق.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط Canterbury موزه. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de