محققان را شناسایی کرده اند در مجموع چهار مورد از نوزادان با COVID-19 عفونت در چین است. در تمام موارد نوزادان با تجربه فقط علائم خفیف با هیچ یک نیاز به مراقبت های ویژه و یا تهویه مکانیکی با توجه به تحقیقات منتشر شده در اروپا تنفسی مجله امروز (9 آوریل سال 2020).

مطالعه انجام شده توسط Dr Zhi-جیانگ ژانگ و همکارانش در دانشگاه ووهان در چین است. تیم گزارش که هر چهار نفر از نوزادان متولد شده از مادران با COVID-19 و همه تحویل داده شد با عمل سزارین. سه از هم جدا شدند از مادران در هنگام تولد.

محققان می گویند گسترش سریع عفونت ممکن است به معنی وجود دارد موارد دیگر نوزادان با COVID-19 که آنها قادر به پیگیری کردن.

دکتر ژانگ گفت: “COVID-19 بسیار مسری است و مطالعه ما نشان می دهد که انتقال داخل رحمی نمی توان رد کرد اما پیش آگهی خوب است برای هر دو زنان باردار و نوزادان تازه متولد شده.”

استاد Tobias Welte یک عفونت متخصص از اروپا تنفسی جامعه است و یک هماهنگ کننده ملی آلمان COVID-19 نیروی کار بود و نه درگیر در مطالعه است. او گفت: “این مهم است برای محافظت از زنان باردار و نوزادان تازه متولد شده در برابر عفونت است. این نیز مهم است که هر گونه موارد COVID-19 در نوزادان هستند تا تحت نظارت و درمان به سرعت و با دقت. در این مرحله ما هنوز نمی دانیم که آیا وجود دارد هر گونه دراز مدت عواقب ناشی از عفونت است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط ریه اروپا بنیاد. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im