به تازگی کشف پاتوژن در نیویورک سیب باعث پوسیدگی تلخ بیماری

در یک مطالعه از ایالت نیویورک باغ سیب دانشگاه کرنل پاتولوژیست گیاهی شناسایی شده جدید قارچی پاتوژن است که باعث تلخ بیماری پوسیدگی در سیب. علاوه بر این یک دوم مربوط قارچ شناخته شده است به علت بیماری پوسیدگی در دیگر میوه ها یافت می شد برای اولین بار در سیب.

“ما شوکه شده بودند با آنچه ما در بر داشت فقط زبانم بند آمده” گفت: Srdjan Acimovic ارشد فرمت دیپلم در دره هادسون تحقیقات آزمایشگاهی (بخشی از کرنل AgriTech) و در این مقاله نویسنده ارشد. “ما دریافتیم این دو گونه که هرگز قبل توضیح داده و یکی شده است که در قبل توضیح داده اما هرگز در این هاست.”

هر دو پاتوژن های متعلق به جنس Colletotrichumکه شامل 189 گونه از قارچ است که باعث ویرانگر پوسیدگی و بیماری ها در طیف گسترده ای از محصولات میوه از جمله موز و توت فرنگی و مرکبات و آووکادو پاپایا و انبه و سیب.

اگر محافظ شیوه اعمال می شود و نه در موقع اپل ضرر و زیان از تلخ پوسیدگی در ایالت نیویورک می تواند به طور متوسط تا 25 درصد در هر سال با گزارش برخی از مزارع ارگانیک از دست دادن تا 100 درصد از محصول خود را. تلخ پوسیدگی نیز حساب تا 5 درصد اضافی از دست دادن قابل عرضه در بازار میوه در انبار پس از برداشت.

این آسیب است پر هزینه برای کشاورزان; مزرعه دروازه ارزش برای نیویورک سیب شد و در حدود 260 میلیون دلار در سال 2018, با توجه به U. s. Department of Agriculture آمار.

غالب گونه های موجود در سیب بود C. fioriniaeبه دنبال C. chrysophilumاست که در میوه های دیگر اما نه سیب تا به حال و به تازگی کشف C. noveboracenseبه نام بعد از ایالت نیویورک در لاتین.

Colletotrichum قارچ ها که آلوده سیب میوه تا حد زیادی می تواند توان در دو گروه اصلی. یک گروه به نام C. gloeosporioides پیچیده رشد در گرمتر رشد مناطق از دیگر گروه C. acutatum پیچیده است که اغلب گزارش در کولر اپل رو به رشد مناطق. و بر اساس گروه آنها متعلق به گونه می تواند واکنش نشان می دهند متفاوت به قارچ کش که محققان نیز تست شده است. به همین دلیل شناسایی و توصیف قارچ ها مهم است که برای تلخ پوسیدگی مدیریت.

“هنگامی که ما می دانیم که گونه غالب در منطقه ما و ما می دانیم که چگونه شرایط محیطی تاثیر می گذارد و آنها را که روش کنترل بهتر است در یک باغ” گفت: مطالعه برای اولین بار نویسنده فاطمه علي, یک پژوهشگر فوق دکترا در Acimovic آزمایشگاه.

در آینده محققان طرح برای کار با دیگر پاتولوژیست گیاهی و اپل پرورش دهندگان برای شناسایی ممکن است ژن که مشورت مقاومت طبیعی به Colletotrichum قارچ ها که ممکن است تربیت به رقم سيب.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه کرنل. Original نوشته شده توسط کریشنا Ramanujan. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im