به تازگی شناسایی نوع سلول ممکن است کمک به پیش بینی درمان آرتریت روماتوئید شراره

تازه کشف شده نخست سلول می تواند کمک به tamp پایین التهاب مفاصل ناشی از آرتریت روماتوئید

علم PHOTO LIBRARY/علم منبع

هنگامی که دانا نارنجی بیماران تجربه شعله ور شدن یو پی اس آرتریت روماتوئید (RA) آنها می تواند ویرانگر باشد. یک زن درد آنقدر بزرگ است که او نمی تواند آرنج خم شدن خود را به قلم مو دندان های خود را. دیگر قادر به حمایت از وزن کیف پول خود را. هنوز هم یکی دیگر از 30 دقیقه طول می کشد به رول از خواب و 90 دقیقه بیشتر حمام و لباس.

اما بدترین قسمت, می گوید, نارنجی, یک متخصص روماتولوژی در دانشگاه راکفلر است که این حملات به طور کامل غیر قابل پیش بینی. یک مطالعه جدید ممکن است تغییر کند که. نارنجی و همکاران او در بر داشت که در هفته قبل از ره حمله تازه شناسایی نوع سلول می سازد تا در خون احتمالا باعث التهاب در مفاصل است. اگر محققان می توانند هدف این سلول ها برای تشخیص و یا درمان آنها می توانند پیش بینی و یا حتی جلوگیری از عود.

یافته های جدید در حال “جذاب” از آنجا که آنها ممکن است کمک به پزشکان و بیماران به طور موثر مدیریت اببس و جریان از این بیماری می گوید: خنجر Elewaut یک متخصص روماتولوژی در دانشگاه گنت بود که درگیر در مطالعه است.

RA یک بیماری خود ایمنی است که باعث درد ناتوان کننده و غیر قابل برگشت مفصل آسیب در میان دیگر علائم است. این بیماری در حدود 1.3 میلیون نفر در ایالات متحده با زنان بیش از دو برابر مردان به توسعه این بیماری است. ضد التهابی و ایمنی داروها می تواند کمک به نگه داشتن بیماری در بررسی اما این داروها اثربخشی می تواند به افول در طول زمان و به یک سوم از بیماران این داروها می تواند تجربه شعله ور شدن یو پی اس.

برای درک بهتر وضعیت تغییرات روز به روز نارنجی و همکاران تصمیم به پیگیری قطعات messenger RNA در خون بيمار با کنترل نشده RA. آنها می خواستند برای دیدن اینکه آیا—قبل از عود وجود دارد هر گونه سازگار تغییرات در نوع RNA در گردش خون.

اما ایده آل ردیابی نیاز بیماران به آزمایشگاه حداقل هفته برای خون تساوی این تیم فکر کردم. که غیر واقعی به درخواست بيماران به طوری که آنها تا به حال پنج داوطلبان جمع آوری خون خود را در خانه و یک بار در هر هفته (یا چند بار اگر آنها تجربه شعله ور شدن یو پی اس) از طریق سوزن—شبیه به روش برخی از افراد مبتلا به دیابت استفاده برای نظارت بر بیماری خود را. محققان همچنین در حال توسعه یک بافر جدید راه حل هنگامی که مخلوط با نمونه خون را حفظ RNA برای حداقل 24 ساعت اجازه می دهد بیماران به پست الکترونیکی خود را در نمونه خون به آزمایشگاه.

در مجموع خون تساوی ادامه داد: برای بیش از 200 سال—یک بار از “خون و عرق و اشک می گوید:” رابرت Darnell, یک مغز و اعصاب-متخصص غدد در دانشگاه راکفلر و نویسنده ارشد در مطالعه. زمانی که تیم در نهایت بررسی نمونه های پژوهشگران تجزیه و تحلیل است که انواع RNA فراوان در هر بیمار در قبل ، حین و پس از گزارش عود. سپس آنها همسان است که داده ها به شناخته شده امضا مرتبط با سلول ها باعث التهاب را دوباره ایجاد الگوهای ایمنی بدن و فعالیت است.

که زمانی که آنها در بر داشت یک “عمده غیر منتظره [RNA] امضا” Darnell می گوید. منبع: سلول های مزانشيمی که توسعه را به بدن بافت همبند و پر کردن فضاهای بین مفاصل. این مزانشيمی RNA به طور مداوم به نظر می رسد در هفته قبل از عود در هر بیمار در پشت سر هم با RNA در ارتباط با التهاب است. رهبری این تیم به دوبله این متمایز سلول های پیش التهابی مزانشيمی (نخست) سلول.

به اعتبار یافته های خود را محققان سپس در زمان نمونه از 19 اضافی بیماران با فعال RA و متوجه شد که نخست سلول در حال حاضر در سطح بسیار بالاتر و در افراد سالم این گزارش تیم این هفته در بخش جدید مجله پزشکی انگلستان. در حالی که این یافته ها به این معنا نیست نخست سلول علت حملات Darnell می گوید: این الگوها نشان می دهد آنها در حال جدایی ناپذیر به شعله ور شدن یو پی اس از التهاب مفصل.

این پژوهشگران همچنین دریافتند RNA امضا در ارتباط با نابالغ سلول های سفید خون است که به اوج خود رسید و در روز قبل از نخست فعالیت سلول. سلول های سفید خون مسئول آغاز آبشار ایمنی بدن فعالیت—استخدام سایر سلول های التهابی به منظور انجام این کار—و ناکارآمد سلول های سفید خون شده اند دخیل در بیماری های خود ایمنی. گرفته شده با هم پیدا کردن نشان می دهد که نخست سلول می تواند بسیج توسط غیر طبیعی سیستم ایمنی بدن فعالیت Darnell می گوید.

تحقیقات قبلی نشان داده است که مشابه التهاب باعث سلول های بافت های پیوندی علت بیماری در مفاصل موش اما این اولین بار است که چنین سلول های یافت شده در خون انسان. که باعث می شود این مطالعه “مهم” را به عنوان آن می تواند مستقیم محققان با توجه به راه هایی که این سلول ها می تواند دستکاری برای مهار این بیماری می گوید: رابرت وینچستر یک rheumatologic آسیب شناس در دانشگاه کلمبیا. اما مطالعه فقط یک گام اول Elewaut اخطار می دهد. برای دانستن برخی از چگونه نخست سلول نفوذ شعله ور شدن یو پی اس نیاز به “مجموعه ای بسیار بزرگتر” از آزمایش.

دیگر کارشناسان در حال هیجان زده شده توسط بافر جدید حل شده است. استنلی کوهن یک متخصص روماتولوژی در دانشگاه تگزاس جنوب غربی مرکز پزشکی بود که درگیر در این مطالعه می گوید این می تواند کمک به محققان نظارت بر فعالیت بیماری در بیماران مبتلا به شرایط خود ایمنی است که موم و افول از جمله لوپوس و اسپونديليت انکيلوزان. “یکی به راحتی می تواند تصور کنید که برش و چسباندن کل این پروتکل” به بیماری های دیگر Darnell می گوید. کسانی که شامل COVID-19—به دلیل موارد شدید از ویژگی های یک طوفان سلولهای دفاعی و فاکتورهای انعقادی و دیگر سیگنال های التهابی در خون است. Darnell در حال حاضر آغاز تطبیق این روش برای نظارت بر COVID-19 در بیماران quarantining در خانه.

Darnell می گوید: این یافته ها می تواند کمک به محققان “را به بنجامین فرانکلین روش برای جلوگیری از آتش سوزی: یک اونس پیشگیری از, به جای یک پوند درمان است.” نارنجی می بیند بتن بیشتر سود برای بیماران خود را. اگر نخست سلول های کمک به تشخیص و درمان “شما می توانید در حداقل برنامه ریزی زندگی خود را و شاید حتی جلوگیری از عود از آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر