به تازگی بیکار و برچسب زدن عکس برای سکه

کسانی که مشاغل از دست رفته و گیر کرده در داخل خانه در حال تبدیل شدن به جمعیت کار—پر کردن نظرسنجی آنلاین, و پیاده های صوتی برای کمتر از حداقل دستمزد.

B. C. کوالسکی یک نویسنده در محلی هفتگی در واسا ویسکانسین بود و انتظار افزایش درآمد خود را در این بهار. او مجموعه ای شروع به فروش تبلیغات برای کسب و کارهای محلی در یک پادکست او می خواهم راه اندازی در کنار نگه داشتن آن Wausome. سپس coronavirus محدودیت تعطیل کردن شهر و کسب و کار.

برای نگه داشتن برخی از دلار اضافی در آینده Kowalski تبدیل شده به آمازون جمعیت-پلت فرم کار مکانیکی تورک که در آن شرکت های ارائه سنت یا دلار برای کارهای کوچک مانند برچسب زدن عکس, پیاده کلیپ های صوتی و یا پاسخ دادن به سوالات تحقیق.

دایان آبجو که در فلوریدا زندگی می کند نیز در شمارش تورک مکانیکی و همچنین به عنوان یکی دیگر از جمعیت کار سایت به نام پرکار که در آن کارگران پرداخت می شود برای پر کردن نظرسنجی برای دانشگاه و تحقیقات بازار است. او قبلا تبدیل به جمعیت کار در طول جادوها به عنوان یک مادر اقامت در خانه مادر و convalescing پس از یک تصادف. Covid-19 متقاعد Brewer آن زمان برای شروع دوباره “برای اضافه کردن برخی از دلار به آینده نامشخص,” او می گوید. او در دراز مدت پسر با این نسخهها کار به عنوان یک نجار. “که ممکن است یک موضوع در آینده نزدیک به دلیل که در حال رفتن به خرید یک خانه در هر زمان به زودی ؟” او می پرسد.

آبجو و کوالسکی در میان جهانی خروش مردم ورود به جمعیت مشغول به کار سایت با توجه به اقتصادی سرایت از Covid-19. میلیون ها نفر از مردم به طور ناگهانی از کار و یا رو به کاهش ساعت با بسیاری از گیر در خانه پناه در محل. جمعیت کار را می توان از هر نقطه با اتصال به اینترنت.

بر اساس UK-پرکار دیدم 13 درصد بیشتر کارگران در ماه مارس نسبت به ماه فوریه به گفته خود مدیر عامل شرکت Katia Damer. Damer می گوید که به طور متوسط در هر جمعیت کارگر پر نظرسنجی بیش رانندگی ارزش معاملات در این پلت فرم تا بیش از 50 درصد است.

کندو جمعیت-کار پلت فرم است که دارای تخصص در برچسب زدن عکس ها و دیگر داده ها برای دستگاه آموزش-نرم افزار آموزش نیز دیده می شود نیروی کار آن متورم می شود. کوین Guo راه اندازی مدیر عامل شرکت و مؤسسین می گوید: روزانه تعداد حساب های جدید در این سرویس بیش از دو برابر شده طی هفته های اخیر. عجله جدید کارگران از برزیل و فیلیپین شده است به خصوص قابل توجه است.

آمازون نیست پاسخ به یک پرس و جو در مورد فعالیت مکانیکی Turk اما Panos Ipeirotis یک استاد دانشگاه نیویورک که مورد مطالعه Mechanical Turk کارگران می گوید او دیده می شود بیشتر Turkers به تازگی از کانادا, ایتالیا و برزیل در خاص است. یک سخنگوی ما ضربه توقف بحث و گفتگو در سایت به صورت مکانیکی Turk کارگران به فروش می رساند که یک برنامه افزودنی Chrome برای پیدا کردن بهترین پرداخت وظایف می گوید آن را دیده است عضویت افزایش 20 درصد و 30 درصد از اعضای غیر فعال بازگشت.

جمعیت کار است که به طور کلی به خوبی پرداخت می شود. یک 2018 مطالعه led توسط دانشگاه کارنگی ملون ثابت دستمزد متوسط در حدود $2 ساعت اگر چه کارگران می تواند فشار است که بالاتر بودن دقیق در مورد وظایف آنها را انتخاب کنید و با استفاده از ابزار مانند ما رسید و توقف است که پرچم یا گیر بهترین کار است. Kowalski از Wausau می گوید او با استفاده از آن به را انتخاب کنید کارهایی است که پرداخت معادل 9 دلار به 15 دلار در هر ساعت, اما کارگران که باید به عنوان مقدار کار ممکن نمی ممکن است قادر خواهید بود تا انتخاب کننده است. پرکار بازارهای خود را به کارگران توسط امیدوار است که نظرسنجی ها پرداخت حداقل $6.50 یک ساعت.

افزایش جمعیت کارگران را افزایش می دهد رقابت برای شغل های زمین و می تواند بی درنگ آن ارسال وظایف خود را کاهش دهد در حال حاضر نرخ پایین. اما Kerri رینولدز, معاون رئیس جمهور در اپپن ارائه می دهد که جمعیت کار شغل annotating, تصاویر متن و یا داده های دیگر برای مشتریان از جمله مایکروسافت و eBay می گوید او هنوز هم مقدار زیادی از کار برای رفتن به اطراف به دلیل Covid-19 افزایش عرضه از جمعیت کار و همچنین جمعیت کارگران است.

رینولدز می گوید که ممکن است به دلیل اینکه شرکت های ایالات متحده از دست داده اند و دسترسی به استخر بزرگ کارگران دریایی به عنوان برون سپاری شرکت های بسته دفاتر. “شاید با کسانی که سرعت پایین شرکت ها به دنبال جایگزین” او می افزاید.

Guo از کندو می گوید: برخی از شرکت خود را از حد معمول بالا-حجم وظایف مانند لکه بینی آرم ورزشی ویدئوها به کمک شرکت های مسیر حمایت معاملات کمتر فراوان است. اما او اشاره می کند که این شرکت کار بیشتر از همیشه از مشتریان که با استفاده از جمعیت کارگران به کمک وزش محتوای اجتماعی و بررسی پروفایل کاربر.

“ما شاهد نمایشی چشم انداز مثبت در مشتریان جدید و همچنین به عنوان مشتریان موجود ارسال در مقدار بالاتر حجم مطالب به تعدیل” Guo می گوید. او معتقد است که تا حدودی با توجه به سایت های اجتماعی شاهد ترافیک بیشتر از افراد گیر کرده در صفحه اصلی و همچنین چون شرکت باید توقیف دفاتر که در آن اعتدال کارکنان مشغول به کار است. برخی از شرکت ها مانند Facebook هستند با احتیاط از خطرات حفظ حریم خصوصی از ارسال مطالب برای اعتدال خارج از امکانات خود را دارند اما برخی دیگر در حال تبدیل شدن به جمعیت کارگران به کمک Guo می گوید.

شرکت تبدیل به کندو برای اعتدال به طور معمول با استفاده از ماشین-الگوریتم های یادگیری را به یک پاس برای اولین بار در محتوا و استفاده از جمعیت کارگران برای سختتر وظایف یا مسئولیت رسیدگی به موج. یکی کندو, مشتری, پخش زنده برنامه Yubo که دارای 30 میلیون کاربر را به خود دیده است زمان صرف شده در livestreams افزایش چهار برابر و روزانه از ثبت نام بیش از سه برابر.

Coronavirus است که رانده شده مردم بیشتر به جمعیت کار نیز ایجاد شده جدید تا حدودی جریان کار در آمازون مکانیک ترک. دیرین Turkers متوجه شده اند که این سایت دیده می شود آن را بیماری همه گیر از بررسی نوشته شده توسط روانشناسان و اقتصاددانان و محققان دیگر درخواست مردم در مورد خود Covid-19 مربوط به افکار و احساسات و تجارب است. “اگر این بیماری است هر چیزی مانند نظرسنجی” یک نفر اشاره کرد در Turker فروم “آن را می پوشند شما فقط فکر کردن در مورد آن است.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • برای اجرای بهترین ماراتن در سن 44 من تا به حال به پیشی جستن گذشته من
  • آمازون کارگران توصیف روزانه خطرات در یک بیماری همه گیر
  • استفان ولفرام شما را دعوت به حل فیزیک
  • باهوش رمزنگاری می تواند به حفاظت از حریم خصوصی تماس-برنامه ردیابی
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net