نسل بعدی از گلخانه ممکن است به طور کامل خورشیدی

بسیاری از گلخانه ها می تواند تبدیل به انرژی های خنثی با استفاده از مشاهده از طریق پانل های خورشیدی برای برداشت انرژی — در درجه اول از طول موج نوری که از گیاهان استفاده نمی برای فتوسنتز است. کسانی که یافته های جدید مدل سازی مطالعه انجام شده توسط مهندسی گیاه شناسی و فیزیک محققان در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی.

“گیاهان تنها با استفاده از برخی از طول موج نور برای فتوسنتز و ایده این است برای ایجاد گلخانه است که انرژی از آن استفاده نشده نور در حالی که اجازه می دهد بسیاری از فتوسنتز گروه از نور را از خود عبور می گوید:” برندان اوکانر نویسنده مسئول این مطالعه و استادیار دانشکده فنی و مهندسی در NC State. “ما قادر به انجام این کار با استفاده از سلول های خورشیدی آلی چرا که آنها به ما اجازه می دهد برای تنظیم طیف نور است که سلول های خورشیدی را جذب می کند-بنابراین ما می تواند تمرکز بر استفاده بیشتر از طول موج نور است که گیاهان استفاده نکنید. اما تا به حال روشن نیست چه مقدار انرژی یک گلخانه می تواند ضبط اگر آن را با استفاده از این شفاف, طول موج انتخابی سلول های خورشیدی آلی.”

برای پرداختن به این سوال محققان با استفاده از یک مدل محاسباتی برای برآورد چقدر انرژی گلخانه ای تولید می تواند اگر آن را به حال شفاف آلی سلول های خورشیدی بر روی سقف آن — و این که آیا آن خواهد بود به اندازه کافی انرژی برای جبران مقدار انرژی گلخانه ای مورد نیاز به کار به طور موثر. مدل توسعه داده شد برای برآورد انرژی استفاده برای گلخانه گوجه فرنگی در حال رشد در مکان های در آریزونا کارولینای شمالی و ویسکانسین.

“مقدار زیادی از این انرژی استفاده در گلخانه ها می آید از گرمایش و سرمایش بنابراین ما مدل متمرکز در محاسبه بار انرژی مورد نیاز برای حفظ مطلوب محدوده دما برای رشد گوجه فرنگی,” اوکانر می گوید. “مدل همچنین محاسبه میزان انرژی گلخانه ای تولید می کند در هر موقعیت زمانی که سلول های خورشیدی قرار داده شد بر روی سقف آن.”

مدل سازی پیچیده است به دلیل وجود یک پیچیده تجارت بین میزان قدرت این سلول های خورشیدی تولید و میزان نور در فتوسنتز گروه است که آنها اجازه می دهد به تصویب از طریق. در واقع اگر تولید کنندگان در حال حاضر به فدا کردن مقادیر بزرگتر از فتوسنتز و رشد آنها می تواند به تولید قدرت بیشتر.

چه چیزی بیشتر از سلول های خورشیدی استفاده می شود برای این تجزیه و تحلیل موثر هستند مقره زیرا آنها منعکس کننده نور مادون قرمز. این کمک می کند تا به نگه داشتن گلخانه کولر در تابستان در حالی که به دام انداختن گرما بیشتر در زمستان است.

نتیجه نهایی این است که برای بسیاری از گلخانه اپراتورهای تجارت کردن می تواند یکی کوچک. به خصوص برای گلخانه های گرم و یا آب و هوای معتدل.

برای مثال در ایالت آریزونا در گلخانه می تواند تبدیل به انرژی خنثی — نیاز به هیچ منبع خارجی از قدرت — در حالی که مسدود کردن تنها 10 درصد از فتوسنتز گروه از نور است. اگر تولید کنندگان در حال حاضر به بلوک بیشتر نور فتوسنتز آنها می تواند به تولید انرژی دو برابر به عنوان آنها مورد نیاز برای کار گلخانه ای است. در کارولینای شمالی یک گلخانه می تواند تبدیل به انرژی های خنثی در حالی که مسدود کردن 20 درصد از نور فتوسنتز. در ویسکانسین گلخانه نمی تواند تبدیل به انرژی های خنثی با استفاده از سلول های خورشیدی شفاف — نگه داشتن گلخانه گرم و در زمستان نیاز به انرژی بیش از حد. این سلول های خورشیدی می تواند ملاقات به 46 درصد از گلخانه تقاضای انرژی.

“در حالی که تکنولوژی استفاده از برخی از نور گیاهان تکیه بر ما فکر می کنیم تاثیر ناچیز خواهد بود بر رشد — و که تجارت کردن را احساس های مالی به تولید کنندگان” اوکانر می گوید.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر