NIH هایش با محققان عجله به ادعای میلیاردها همه گیر پژوهش بودجه

دانشگاه کرنل coronavirus محقق گری Whittaker برنده یک موسسه ملی بهداشت و درمان کمک مالی مکمل برای مطالعه و بررسی چگونگی SARS-CoV-2 وارد سلول.

دانشگاه کرنل

علمs COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

برای دومین بار در بیش از 10 سال در موسسه ملی بهداشت (NIH) است تکاپوی به دست کردن میلیاردها دلار در اورژانس بودجه تحقیق و دانشمندان در حال عجله برای گرفتن یک تکه از عمل حتی به عنوان برخی از سردرگمی و نگرانی وجود دارد. اما به عنوان در سال 2009 زمانی که NIH رو کار روی حیله و تزویر به سرعت توزیع برخی از 10 میلیارد دلار در تحقیق بودجه برای کمک به ایالات متحده بازیابی از رکود بزرگ سازمان به نظر می رسد پیدا کردن جای پا خود آن را به عنوان حرکت به جایزه اضافی $3.6 میلیارد کنگره ارائه شده تا کنون برای پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

هنوز هم برخی از محققان نامشخص باقی می ماند که در مورد پروژه می توانید واجد شرایط برای کمک های مالی به موسسه NIH به دنبال روشن شدن این قوانین است. و با عجله تمدید سوالات در مورد اینکه آیا NIH می تواند به حفظ دقت علمی و با کیفیت در حالی که سرعت پول درب; آژانس وعده داده است تا حد زیادی به سرعت بخشیدن به برخی از پیشنهاد بررسی برای مثال فقط یک سوم از زمان معمول است.

هر دو دانشمندان و تأمین کنندگان مالی احساس یک حس فوریت. “همه من می دانم این است ارسال COVID گرانت می گوید:” بیماری های عفونی اپیدمیولوژی Steffanie Strathdee از دانشگاه کالیفرنیا (UC), سن دیگو که فرستاده است پنج طرح مختلف بودجه سازمان در طول چند هفته گذشته و در حال حاضر دریافت یک جایزه از NIH.

“سرعت در حال حاضر به مراتب بیش از هر چیزی من تا کنون دیده می شود منظور از قدر می گوید:” متی Fenton, مدیر extramural فعالیت در موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) که همچنین شاهد NIH در سال 2009 هزینه های فشار.

وجود دارد یک تفاوت قابل توجه بین آن زمان و در حال حاضر فنتون و دیگران توجه داشته باشید: در سال 2009 کنگره به NIH فقط 8 ماه به صرف محرک آن گنجینه دلیل آن را تلاش برای پرش شروع اقتصاد است. این بار NIH نزدیک به 5 سال تا 30 سپتامبر سال 2024 به پرداخت آن COVID-19 بودجه اجازه می دهد برای برنامه ریزی و دراز مدت پژوهش.

نیاز مبرم به جلوگیری از همه گیر اما به معنی NIH نیست نشسته در دست خود را. “وضعیت در حال حاضر به یک نوع متفاوت از ضرورت” فنتون می گوید.

سوال از تخصیص و زمان بندی

NIAID بدست 1.5 میلیارد دلار در COVID-19 بودجه ساخت آن را پیشرو دریافت کننده پول است که کنگره داده است به NIH در سه پاندمی مربوط به هزینه های صورتحساب (نگاه کنید به جدول زیر) مقدار آن تعیین شده و برای تحقیقات به درمان واکسن و تشخیص است. بعد دو تا از بزرگترین تکه های رفت و به NIH دفتر مدیر (1 میلیارد دلار) و NIH را مهندسی پزشکی موسسه (500 میلیون دلار) برای توسعه تست های تشخیصی مانند سریع نقطه از مراقبت های سنجش در حال توسعه از طریق شتاب سریع تشخیص یک مخزن کوسهمانند رقابت است. و موسسه ملی سرطان دریافت 300 میلیون دلار برای یک تلاش گسترده برای ارزیابی SARS-CoV-2 آنتی بادی آزمایش در آن Bethesda, Maryland, پردیس.

سیل همه گیر بودجه

کنگره فراهم کرده است $3.6 میلیارد دلار به موسسه ملی بهداشت برای انواع بیماری همه گیر برنامه های مربوط.

مقدار هدف
موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی $1.53 میلیارد تحقیقات اولیه دارو و واکسن
دفتر مدیر 1.03 میلیارد تست سریع
موسسه ملی تصویربرداری پزشکی و مهندسی زیستی 560 میلیون تست سریع
موسسه ملی سرطان 306 میلیون تست های سرولوژی
ملی قلب ریه و خون موسسه 103 میلیون درمان و مطالعات طولی
مرکز ملی برای پیشبرد ابتدایی علوم 36 میلیون غربالگری مواد مخدر
موسسه ملی علوم بهداشت محیط زیست 10 میلیون ایمنی کارگر
کتابخانه ملی پزشکی 10 میلیون پژوهش منابع

موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی

چقدر از این پول NIH در حال حاضر توزیع شده است روشن نیست. جدید فدرال پایگاه داده که آهنگ های صرف COVID-19 بودجه می گوید NIH اعطا کرده حداقل 129 کمک های مالی بالغ بر 160 میلیون دلار است اما این لیست به احتمال زیاد ناقص است. NIAID به تنهایی مرتکب شده است بیش از 200 میلیون دلار آن بودجه جدید, Anthony Fauci, موسسه مدیر گفت: در این هفته در جلسه NIAID شورای مشورتی است.

مانند دیگر NIH موسسات و برنامه های که بدست COVID-19 وجوه Fauci موسسه دارای نیمرو به شکل از چگونه و چگونه به سرعت—به تخصیص پول است. فنتون انتظار “بزرگ فله” را به beefing تا موجود کمک های مالی و قراردادهای حمایت از کارآزمایی بالینی شبکه. اما بخشی نیز صندوق پژوهش کمک های مالی به فردی محققان.

در سراسر NIH مقامات می گویند هدف این است که به سرعت حرکت می کند در درخواست از محققان به دنبال 1 سال مکمل های موجود کمک های مالی که موسسه کارکنان می تواند ارزیابی بدون ارسال پیشنهادات خارجی نظیر داوران. و حتی محققان پیشنهاد کاملا جدید COVID-19 پروژه با بودجه دولتی توسط محرک پولی را دریافت شتاب پاسخ آنها می گویند با یک هدف داشتن کمک های مالی نظیر بررسی و اعطا ظرف 3 ماه پس از طرح در حال ارسال به یک سوم هم معمولی. NIAID برگزار شد اولین جمله پانل در 29 مه.

محققان در حال حاضر مشغول کار بر روی coronaviruses دریافت اولویت برای, مکمل های کارکنان در NIAID می گویند. “ما زد به برخی از اشکالات اداری, اما در تمام این یک فرایند نسبتا سریع می گوید:” دانشگاه کرنل virologist گری Whittaker که یک مکمل در ماه آوریل به مطالعه و بررسی چگونگی SARS-CoV-2 وارد سلول.

مصوبات نیز سریع در موسسه ملی سوء مصرف مواد مخدر است که آغشته به آن موجود بودجه به صندوق COVID-19 پژوهش است. Strathdee می گوید فقط 1 ماه بعد از او فرستاده شده او برنده یک مکمل است که به شما اجازه او برابر COVID-19 تاثیر به تازگی بودجه پروژه در مصرف کنندگان مواد مخدر که عبور از مرز مکزیک. “این فوق العاده صاف,” او می گوید.

در حال تحول قوانین

اما برخی از محققان شده است اشتباه و یا نگران NIH گاهی اوقات در حال تحول قوانین. Whittaker یادداشت به عنوان مثال برخی از همکاران نا امید شد به یاد بگیرند که آنها واجد شرایط برای مکمل از NIAID اگر خود را اعطا شد نزدیک شدن به پایان مدت آن است و یا اگر آنها تا به حال بدست یک فرمت به ادامه پروژه بدون منابع مالی جدید.

موسسات دیگر باید قوانین مختلف به نظر می رسد. دانشگاه پیتسبورگ روانپزشکی ژنتیک شرلی تپه آموخته است که او می تواند واجد شرایط برای یک مکمل از موسسه ملی سوء مصرف الکل و اعتیاد به الکل (NIAAA)اگر او اعمال می شود قبل از اعطای تحصیل در رشته ژنتیک از وابستگی به الکل تمام شده در 31 مارس. او فرستاده شده پیشنهاد خود را در 22 آوریل, اما آن را رد NIH به کمک مالی دفتر زیرا NIAAA کارکنان موفق به شامل یک نامه مورد نیاز برای درخواست های بیش از $100,000. “ما را دوست دارند به اهرم داده های ما” به یاد بگیرند که آیا برخی از افراد استعداد ژنتیکی به COVID-19 او می گوید:.

HIV محقق جان مور از پزشکی ویل کرنل در مواجهه با یک مشکل مختلف: او می خواست به repurpose پول در یک موجود NIAID گرانت و استفاده از آن برای COVID-19 آنتی بادی مطالعات. در ابتدا خود را مامور برنامه گفت که او نمی تواند, اما بعدا گفت که او می تواند. “من در بر داشت روند گیج کننده در اوایل روز اما از آنجا که روشن شده است و ساده” مور می گوید.

هنوز هم برخی از محققان باقی می ماند و نا امید با سرعت. “من فقط نمی بینید پول از ورود در هر نقطه می گوید:” زیست شناس جولیا Schaletzky از دانشگاه برکلی است. در ماه مارس او گذراند تفسیر شفاعت برای دولت به ارائه بودجه به دانشگاه ها است که می تواند آنها جایزه به عنوان بذر کمک های مالی. وجود ندارد و در پاسخ او به او کمک کرد دانشگاه جمع آوری پول از طریق دوستی به ارائه دانه بودجه برای 19 طرح تا کنون.

کیفیت نگرانی

برخی نگران هستند که در عجله NIH خواهد صندوق کار می کنند که در غیر این صورت نمی خواهد با تصویب جمع اوری. بیماری های عفونی و محقق ژنتیک Gaetan Burgio در دانشگاه ملی استرالیا به تازگی در توئیتر خود نوشت که کیفیت بسیاری از مقالات ریختن از گروه های فرو بردن انگشت در COVID-19 “متفاوت از خوب به اغلب بی رحم.” او در آزمایشگاه خود نمی خواهد سعی کنید به محوری برای برنده شدن کمک های مالی برای COVID-19 تحقیقات او نوشت چرا که آن را به 2 تا 3 سال برای ساخت یک جامد برنامه های تحقیقاتی.

NIAID برنامه افسر اریک Stemmy درصدد کیفیت و نگرانی است. “من می گویند استانداردهای ما برای بررسی تغییر کرده است,” او گفت: علمخودی. و والری بانهم سابق NIH مدیر که در حال حاضر نشان دهنده علمی مراکز پزشکی در واشنگتن, دی سی, دفتر حقوقی طناب & خاکستری معتقد است NIH است “کار بسیار سخت برای تعادل بودجه خوب کارشناسی علوم با تلاش برای تسریع در انتشار بودجه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>