NIH-متوقف مطالعه رونمایی عظیم آن تحلیل بت coronaviruses

یک تیم از EcoHealth داد محققان در چین گوانگدونگ استان در سال گذشته بیوپسی یک خفاش بال برای شناسایی گونه های آن.

EcoHealth داد

علمs COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

یک تیم بین المللی از دانشمندان که بودجه برای تحقیقات در بت coronaviruses اخیرا yanked توسط دولت ایالات متحده منتشر کرده است آنچه در آن تماس جامع ترین تجزیه و تحلیل تا کنون انجام شده از جمله ویروس ها. در یک preprint شده دیروز در bioRxiv این محققان در بررسی جزئی ژنتیکی توالی 781 coronaviruses موجود در خفاش در چین بیش از یک سوم از آن هرگز منتشر شده است.

اگر چه تجزیه و تحلیل نمی تواند با دقت اشاره کردن منشاء SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 آن تنها از یک جنس Rhinolophusهمچنین به عنوان شناخته شده چینی خفاش نعل اسب به عنوان مهم به تکامل coronaviruses. “به نظر می رسد که محض phylogeographic تاریخی تکاملی بد شانس Rhinolophus به پایان می رسد که عمده مخزن برای سارس [سندرم حاد تنفسی]-مرتبط coronaviruses می گوید:” مطالعه همکاری نویسنده پیتر Daszak رئیس جمهور EcoHealth داد, یک سازمان غیر انتفاعی که در ماه گذشته شاهد آن چند دلار کمک مالی به مطالعه بت coronaviruses با همکاران در چین قطع ایالات متحده موسسه ملی بهداشت (NIH). در مه 21, 77 برندگان جایزه نوبل خواست NIH به تجدید نظر در تصمیم خود برای پایان دادن به بودجه.

یکی دیگر از co-نویسنده در این مطالعه این است که شیعه ژنگ-Li, خفاش محقق در ووهان موسسه ویروس شناسی دریافت کرده است که بسیار موشکافی به دلیل اتهامات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران—پشتیبانی نشده توسط هر گونه شواهد مستقیم به تاریخ—که COVID-19 همه گیر سرچشمه در آزمایشگاه. شیعه را به شدت رد کرده این پیشنهاد که آزمایشگاه او تا کنون به کار گرفته خفاش ویروس از نزدیک مربوط به SARS-CoV-2.

بین سال های 2010 و 2015, آنجا Daszak و همکارانش دستگیر و صدها خفاش های متعدد در استان و در زمان خوراکی و رکتال سواب از آنها. آنها نیز قرار داده شده برزنت تحت بت مستعمرات به جمع آوری حیوانات مدفوع. آنها استخراج RNA از این نمونه ها و با استفاده از استاندارد آزمایشگاه تکنیک های تقویت و توالی یک قطعه کوتاه از ژنوم است که مشترک به تمام coronaviruses متفاوت است اما به اندازه کافی به آنها را متمایز. این اجازه دانشمندان اساسا به ساخت یک درخت خانواده خفاش coronaviruses و بررسی است که بت جنس انجام شده بیشترین تنوع ویروس ها. آنها در بر داشت یک Rhinolophus coronavirus که 96.2% یکسان به ترتیب به SARS-CoV-2 نزدیک ترین خویشاوند هنوز یافت می شود اما محاسبات نشان می دهد آن را دهه است که بت ویروس برای جهش به انسان پاتوژن.

پیشرو نظریه برای منشاء SARS-CoV-2 است که یک خفاش ویروس مدتها پیش شروع به پریدن کرد به گونه های دیگر که در آن پس از آن جهش به یک نوع که بعدا آلوده به انسان است. مطالعه جدید اگر چه “بسیار مفید” نیست روشن شدن این سناریو می گوید ادوارد هلمز, یک زیست شناس تکاملی در دانشگاه سیدنی است که مورد مطالعه قرار ژنتیک بت coronaviruses و همکاری نویسنده این مقاله که برای اولین بار نشان داد که دنباله ای از SARS-CoV-2. اما در این مقاله می کند نشان می دهد “تنوع عظیمی” از بت coronaviruses در چین است که به طور بالقوه می تواند پرش بین گونه هولمز می گوید.

به دنبال coronaviruses خارج از خفاش ها هنوز هم ممکن است کلید به منبع رمز و راز است. “در حالی که خفاش ها به وضوح میزبان عمده برای coronaviruses تا زمانی که ما گسترده تر نمونه برداری از گونه های حیات وحش ما نمی قادر خواهد بود به طور کامل حل و فصل تکاملی حوادث دخیل در پیدایش SARS-CoV-2 به خصوص این که آیا آن را شروع به پریدن کرد و مستقیما از خفاش به انسان و یا از طریق رفت و متوسط میزبان” هولمز می گوید.

Daszak موافق است که بیشتر گونه های جانوری نیاز به نمونه برداری. او با اشاره به شواهدی از نزدیک مرتبط coronaviruses در pangolins. (هشت coronavirus توالی از pangolins گنجانده شده در تجزیه و تحلیل.) “من فکر می کنم pangolin داستان یک درس برای ما: نمی کنید در یک جعبه فکر کردن که این همه در مورد خفاش ها” Daszak می گوید اگر چه او تاکید می کند که او فکر نمی کند که داده های موجود را در یک مورد فوتی و فوری برای SARS-CoV-2 وارد کردن انسان از طریق pangolins. نمونه او می گوید: نیز نیاز به گسترش به کشورهای همسایه لائوس و ویتنام و میانمار. “است که به خوبی شناخته شده مربوط به جغرافیای حیاتی منطقه که کردم تنوع بالا از خفاش ها را به وضوح و تنوع بالا از سارس مربوط coronaviruses.”

اخیر شیوع کروناویروس در انسان—سارس خاورمیانه سندرم تنفسی و SARS-CoV-2—باعث شده اند یک گروه شناخته شده به عنوان بتا-coronaviruses. اما تجزیه و تحلیل جدید نشان می دهد آلفا-coronaviruses در واقع ممکن است بهتر است در پریدن گونه موانع—و همچنین می تواند منجر به همه گیری در انسان و یا حیوانات. “کار در آینده کشف و توصیف خواص زیستی خفاش آلفا-coronaviruses بنابراین ممکن است از ارزش بالقوه برای دام و سلامت” Daszak و همکاران خود را بنویسید.

دانشگاه دوک در گائو فنگ که رهبری یک تجزیه و تحلیل منتشر شده در 29 مارس در علوم درباره تکامل از SARS-CoV-2 می گوید: کار جدید توسط Daszak شیعه و همکاران تأکید می کند که محققان فقط نمونه “نوک کوه یخ” از coronaviruses گردش میان خفاش ها است که می تواند پرش به انسان و دیگر گونه است. “ما واقعا باید به بررسی وحشی جمعیت بهتر” گائو می گوید.

یکی “بسیار بزرگ” محدودیت از EcoHealth-چراغ مطالعه گائو یادداشت است که محققان فهرست خفاش ویروس توسط یک بخش کوچک از آنها مواد ژنتیکی است. کل ژنوم بت coronaviruses متشکل از حدود 30 ، 000 RNA پایگاه, اما به دست آوردن کامل توالی است که اغلب دشوار و گران است. بنابراین به جای این تیم تحقیقاتی توالی فقط 440 پایگاه از ژن است که کدهای یک کلید ویروسی آنزیم RNA-dependent RNA polymerase. گائو می گوید گرفتن کامل ویروسی توالی ارائه شده اند خیلی بیشتر بیولوژیکی اطلاعات در مورد ویروس های مختلف یافت می شود.

Daszak می گوید که برای رفتن به مرحله بعدی اما پس از آن NIH برش بدهد. “ما برنامه ریزی برای دریافت کامل ژنوم توالی از این نمونه ها و پیدا کردن که [ویروس ها] به احتمال زیاد قادر به اتصال به سلول انسان گیرنده های سطحی,” او می گوید. “ما نمی خواهد بود قادر به انجام این کار بدون بودجه متاسفانه.” و حتی صدها نفر از ویروس ها از جمله در مقاله حاضر تنها کسری از آنچه که باقی مانده بود کشف Daszak می گوید. “ما به دنبال در شاید 10,000 تا 15,000 بت coronaviruses است که در خارج وجود دارد.”

وجود دارد مقدار زیادی از شواهد که برخی از این ویروس ها در حال سرایت به انسان ها در همه زمان ها در جنوب چین Daszak می گوید. در مقاله قبلی Daszak و همکاران یافت سارس مربوط به آنتی بادی به coronaviruses در حدود 3% از مردم آنها نمونه برداری شده در چین زندگی خفاش در نزدیکی غارها نشان می دهد که آنها تا به حال آلوده شده است توسط برخی از این ویروس ها. او استدلال می کند که جهان نیاز به تغییر رویکرد خود را و رفتن را از واکنش به بیماری های همه گیر به تلاش برای شناسایی خطرناک coronaviruses قبل از آنها پدیدار شود. بسیاری از ویروس ها که از نزدیک مربوط به SARS-CoV-2 فقط در حال انتظار برای کشف شود در حیات وحش Daszak می گوید. “اما البته اگر تاریخ خود را تکرار آن زمان ما در بر داشت بقیه سارس-2 کلاد چیز دیگری خواهد بود در حال ظهور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de