NIH میزبان پستانداران غیرانسان کارگاه در میان افزایش موشکافی میمون تحقیقات

یک دانشمند دارای یک نوزاد marmoset به طور فزاینده ای در تقاضا حیوانات در تحقیقات پزشکی.

سام اگدن/علم منبع

بیش از 3 سال پس از آن میزبان یک کارگاه آموزشی علم و اخلاق پزشکی مطالعات انجام شده بر روی میمون ها, موسسه ملی بهداشت (NIH) در این هفته تشکیل کارگاه دیگری در پستانداران غیرانسان پژوهش است. و بسیار شبیه به قبلی صورت جلسه نقاشی به شدت واگرا واکنش های پزشکی و حمایت از حیوانات شدند.

“این بسیار خوب است نگاهی به فرصت ها و چالش های انجام این نوع تحقیقات می گوید:” آلیس ره’anan مدیر روابط دولت و علم سیاست در آمریکا فیزیولوژیکی جامعه یک گروه است که نشان دهنده نزدیک به 10 ، 000 دانشمندان و پزشکان و دامپزشکان. آن را “بسیار عالی و قوی بحث در اطراف پرورش تحقیقات دقیق در پستانداران غیرانسان” می افزاید: Matthew بیلی رئیس جمهور است که انجمن ملی تحقیقات پزشکی.

اما امیلی Trunnell یک دانشیار پژوهشی در مردم برای درمان اخلاقی از حیوانات یک, حقوق حیوانات, گروه, شمارنده است که این رویداد بود تلف فرصت را به بحث در مورد اخلاق با استفاده از پستانداران غیرانسان در وهله اول. “این فقط یک دسته از دانشمندان تقاضاهای مصرانه برای پول بیشتر و بیشتر میمون.”

این کارگاه در یک زمان می آید زمانی که دانشمندان با استفاده از یک نزدیکی-تعداد رکورد rhesus macaques marmosets را و دیگر پستانداران غیرانسان در تحقیقات پزشکی. حیوانات بسیاری از محققان می گویند تبدیل شده اند به طور فزاینده مهم در آشکار که مغز انسان چگونه کار می کند و در حال توسعه درمان برای بیماری های عفونی. شده است وجود دارد خاص افزایش تقاضا برای marmosets را که از لحاظ ژنتیکی مهندسی شده به عنوان مدل برای اوتیسم, بیماری پارکینسون و سایر اختلالات عصبی.

اما آن را نیز می آید در زمان افزایش موشکافی میمون پژوهش است. در 3 سال گذشته غذا و داروی آمریکا (FDA) به پایان رسیده است, اعتیاد به نیکوتین مطالعات سنجاب میمون دانشمندان به طور فزاینده ای در تلاش برای حمل و نقل پستانداران غیرانسان و برخی از اعضای کنگره به نام برای نظارت سختگیرانه تر از تحقیقات با این حیوانات. علاوه بر این رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به امضا رسید زبان به صورت قانون در دسامبر 2019 است که نیاز به NIH به کاوش جایگزین به میمون FDA به پیش نویس یک طرح برای کاهش تعداد میمون ها از آن استفاده می کند و وزارت امور کهنه سربازان به کاهش یا از بین بردن آن استفاده از پستانداران غیرانسان در 5 سال آینده.

هیچ یک از این حرکت—همه تحت فشار قرار دادند توسط حیوانات حمایت از گروه های در دستور کار در این هفته کارگاه آموزشی برگزار شد سه شنبه و چهارشنبه در NIH پردیس در Bethesda, Maryland. نه وجود دارد بحث میمون بازنشستگی به پناهگاه یک مسئله رو به رشد در جامعه پزشکی.

به جای جلسه با تمرکز به طور عمده در بهبود دقت و تکرارپذیری از میمون مطالعات. “ما می خواهیم به مطمئن شوید که آزمایش ها به خوبی طراحی شده به بهترین آدرس های علمی, نگرانی, و, که تمام اطلاعات اجازه می دهد تا دیگر دانشمندان برای تایید و اعتبارسنجی نتایج می گوید:” کری Wolinetz NIH دانشیار مدیر برای علم سیاست.

سخنران اصلی استیو هایمن مدیر استنلی مرکز روانپزشکی تحقیقات گسترده موسسه که انجام تحقیقات بر روی پستانداران غیرانسان, لگد کردن در این کارگاه با بیان این که میمون شد “بسیار مهم و با ارزش مدل”—یک روحیۀ تکرار در طول جلسه. سیمون Barratt-Boyes یک پستاندار محقق در دانشگاه پیتسبورگ گفت: پستانداران غیرانسان را فراهم اساسی “پیشرفت” ما در درک و درمان انسان, بیماری های عفونی, و است که آنها را کلیدی برای ادامه مبارزه با این بیماری از جمله زمان شیوع کروناویروس. وقتی که می آید به این منطقه از تحقیقات او گفت: موش نمی تواند با دقت تکرار فیزیولوژی انسان است.

دیگران به نام برای بیشتر بودجه و امکانات به طوری که می تواند به دانشمندان در افزایش تعداد میمون ها استفاده می کنند. “ما در حال رفتن به نیاز بیشتر پستانداران در کوتاه مدت اجرا شود” گفت: ویلیام Newsome, عصب شناسی در دانشگاه استنفورد. چرا که این حیوانات هستند که بهترین مدل برای تعدادی از انواع تحقیقات وی گفت: “این ممکن است به ما کمک کند صرفه جویی در هزاران یا میلیون ها نفر از موش.”

یوسف Garner رفتاری دانشمند در دانشگاه استنفورد تحت فشار قرار دادند. “به نظر می رسد به فرض که پستانداران مدل بهتر است,” او گفت:. “من فکر نمی کنم که همیشه درست است. من واقعا می ترسم که اگر ما شروع به جرم تولید اصلاح شده ژنتیکی پستانداران, ما در حال رفتن به سقوط به همان تله های ما با دیگر حیوانات است.”

جلب شد و در میان تعداد انگشت شماری از شرکت کنندگان که استدلال کرد که بهبود زندگی تحقیق حیوانات نیست فقط خوب است برای رفاه خود را, آن را خوب است برای علم به عنوان به خوبی. این می تواند شامل ارائه میمون با قفس بزرگتر و بیشتر طبیعت و محیط های دیگر گفت: در این جلسه و آموزش پستانداران غیرانسان به داوطلب برای روش های مانند تزریق خون و تساوی. “درمان حیوانات بیشتر شبیه بیماران مبتلا به انسان است که در آینده از آزمایشگاه علوم دامی” گارنر گفت.

دیگر جلسات متمرکز بر حق انتخاب میمون گونه های خاص و انواع مطالعات راه های بهتر برای به اشتراک گذاری داده به طوری که آزمایش های غیر ضروری نیست انجام شده و بهینه سازی طراحی مطالعه برای جمع آوری نتایج دقیق ترین. “ما باید بسیار متفکرانه و آگاهانه در مورد راه ما در حال پاسخ دادن به این سوالات” Wolinetz می گوید. یک مطالعه طراحی شده است که به خوبی می تواند در نهایت با استفاده از حیوانات بیشتر از آن نیاز دارد او می گوید: یا شکست چرا که استفاده بیش از حد چند حیوانات. “Nonrigorous علم غیر اخلاقی است.”

هنوز Trunnell می گوید وجود ندارد تقریبا به اندازه کافی بحث اخلاق در کارگاه—چیزی که او را مقصر می داند, در بخش, در سازمان ها مانند او نیست که دعوت به شرکت کنند. “مردم نگه داشته و گفت که رفاه شد کلید علم خوب است اما هیچ کس را متوقف کرده است و تحقیقات خود را به این حیاتی تغییرات,” او می گوید. “اگر آنها واقعا در مورد مراقبت قرار داده و رفاه این حیوانات آنها را دریافت کنید این کارها انجام شود.”

پرسید که آیا قطع ارتباط بین کنگره فشار کمتر میمون استفاده و دانشمندان استدلال برای اطلاعات بیشتر Ra’anan موافق است که وجود دارد. اما او می گوید: نیز وجود دارد یک تناقض مطرح شده توسط کنگره گفتن NIH که در آن نیاز به انجام بیشتر به آدرس دیابت اپیدمی مواد مخدر و انسان های دیگر نگرانی های بهداشتی در حالی که در همان زمان گفتن آن را به توقف استفاده از “بهترین مدل پژوهش شما” به مطالعه این چیزها. “است که یک قطع بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر