NIH راه اندازی رقابت به سرعت COVID-19 تشخیص

امروز تست برای رمان coronavirus نیاز به بینی سواب اما 1.5 میلیارد دلار موسسه ملی بهداشت طرح توسعه می تواند آسان تر به استفاده از آزمایشات است.

رویترز/Lindsey Wasson

علمs COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

ایالات متحده موسسه ملی بهداشت (NIH) امروز اعلام کرد که 1.5 میلیارد دلار طرح به سرعت پیشرفت در تست های تشخیصی برای این ویروس است که باعث COVID-19. این برنامه با هدف افزایش متحده ظرفیت برای SARS-CoV-2 تست تا 100 برابر با اواخر تابستان و در زمان برای شروع فصل آنفولانزا.

NIH مدیر فرانسیس کالینز گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران گفت که بهبود تست های به شدت مورد نیاز به مقابله با همه گیر جهانی حداقل تا زمانی که یک واکسن موثر است نورد از. “این فن آوری خواهد شد بازی یک نقش محوری در گرفتن ما بازگشت به حالت عادی” کالینز گفت.

تلاش شناخته شده به عنوان سریع شتاب تشخیص (RADx) را با استفاده از یک شبکه موجود NIH-حمایت و توسعه مراکز تشخیصی برای ارزیابی پیشنهادات. شبکه را جفت تایید تیم با کارشناسان فن آوری و تنظیم مقررات تصویب تجاریسازی و تولید به سرعت پیشرفت خود را. پیشنهاد می توانید با استفاده از هر فن آوری برای تشخیص عفونت فعال خواهد شد و ارزیابی های خود را برای احتمال موفقیت در بهبود تست عملکرد ویژگی هایی مانند سرعت و قابلیت اطمینان و دقت و سهولت استفاده مانند تشخیص ویروس در بزاق یا بازدم نفس.

NIH در حال حاضر پذیرش پیشنهادات و انتظار برای تصویب حدود 100 پروژه تشخیص تا سه دور از توسعه در انتخابات گفت: طی امروز تماس بگیرید. NIH پیش بینی حمایت یک تعداد انگشت شماری از این پروژه ها به توسعه تجاری است.

آژانس یک ظاهر طراحی شده رقابت برای بودجه پس از مخزن کوسهیک واقعیت تلویزیون نشان می دهد که جفت کارآفرینان مشتاق با کسب و کار و کارشناسان به بررسی و توصیه آنها را در طرح های پیشنهادی خود را. اما نه همه تشخیص کارشناسان معتقدند که تلویزیون واقعیت روش این است که چه چیزی مورد نیاز است. “ما به اندازه کافی تست سیستم عامل می گوید:” آلن ولز یک تشخیص متخصص در دانشگاه پیتسبورگ مرکز پزشکی. “مشکل این است که زنجیره تامین پیچ کردن” است که مانع از آزمایشگاه از گرفتن به اندازه کافی مواد شیمیایی برای اجرای آزمایشگاه های خود را در ظرفیت کامل. چاه می افزاید که آن را غیر واقعی انتظار یک تکنولوژی جدید برای رفتن از مفهوم به اعتبار و مقیاس بالا در چند ماه. “من اهمیتی نمی دهند چه مقدار پول شما را به من بدهد من قصد ندارم به 10 میلیون آزمون در هفته در ماه نوامبر.”

ایالات متحده labs در حال حاضر انجام حدود 1.5 میلیون coronavirus آزمون در هر هفته است. تكیه زمان تست یک تکنولوژی شناخته شده به عنوان رونوشت معکوس واکنش زنجيرهای پلیمراز (RT-PCR) که تقویت ویروسی مواد ژنتیکی به آن را آسان تر برای شناسایی. هنگامی که یک نمونه در PCR, دستگاه تست بسیار دقیق در تعیین ویروس. اما در بسیاری از موارد سواب بینی استفاده می شود به جمع آوری نمونه های موفق به تصرف ویروسی مواد پیشرو به عنوان بسیاری از 30 درصد از افرادی که این ویروس را تشخیص داده به عنوان داشتن آن نیست. حمل و نقل آزمون به مراکز تست و در حال اجرا در این آزمون همچنین می توانید روز, به معنی افرادی که در نهایت تست مثبت ممکن است ندانسته آلوده کردن افراد دیگر در حالی که انتظار برای نتایج.

به میلیون ها نفر از آزمون در دسترس در هر هفته NIH پروژه توسط agnostic در مورد فن آوری است. چند فن آوری های در حال توسعه هستند به سعی کنید به اطراف PCR مسائل. چندین شرکت در حال تلاش برای شناسایی پروتئین های ویروسی شناخته شده به عنوان آنتی ژن. آنتی ژن آزمون در استفاده گسترده برای تشخیص عفونت مانند گلودرد است. اما تا کنون تلاش ها مانع شده است با مشکل پیدا کردن یک پروتئین هدف منحصر به فرد به SARS-CoV-2 و چالش ها در تشخیص مقدار کم از ویروس. یکی دیگر از گزینه در حال توسعه با استفاده از ژنوم ویرایشگر شناخته شده به عنوان CRISPR برای تشخیص قطعه RNA ویروسی منحصر به فرد به SARS-CoV-2. مطالعات اولیه نشان می دهد این روش این است که فقط به عنوان دقیق به عنوان RT-PCR اما تکنولوژی چهره موانع در اعتبار سنجی آزمون در شرایط دنیای واقعی و پوسته پوسته شدن تولید است.

کالینز می گوید که در آن RADx ممکن است کمک کند. طرح های پذیرفته شده خواهد بود زوج با پروژه توسعه و تجاری سازی کارشناسان و NIH عرضه خواهد شد کمک های مالی و مشارکت و دیگر منابع برای استقرار موفق آزمون در کوتاه ترین ممکن است جدول زمانی. پول برای این برنامه جدید شامل شده است در $484 میلیارد coronavirus بسته امداد کنگره تصویب هفته گذشته است. “این است که تلاش برای انجام این کار در مقیاس بی سابقه ای و با سرعت به آنچه در جهان در حال انتظار برای” کالینز می گوید. و اگر آن را موفق بهبود تشخیص تکنولوژی به احتمال زیاد خواهد شد نه تنها کمک به با زمان گیر است اما با آینده شیوع بیماری های عفونی نیز هست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im