ISTOCK.COM/erhui1979 اقتباس توسط C. AYCOCK/علوم

موسسه ملی بهداشت (NIH) امیدوار است دانشگاه ها استفاده خواهد شد یک بحث برانگیز—و تا حد زیادی تست نشده—روش استخدام junior اعضای هیات علمی برای بهبود تنوع آمریکا تحقیقات پزشکی نیروی کار است.

در هفته گذشته در سطح بالای گروه مشورتی به NIH مقامات چراغ سبز به راه اندازی یک $241 میلیون ابتکار به نام دانشکده نهادی استخدام به صورت پایدار تحول (برای اولین بار). پول بیش از 9 سال را برای کمک به هر یک از تقریبا یک دوجین دانشگاه ها و دانشکده های پزشکی حمایت از یک خوشه از 10 یا بیشتر جوان تازه استخدام اعضای هیات علمی. تعداد فزاینده ای از موسسات با استفاده از خوشه ای استخدام برای سرعت بخشیدن به ظرفیت خود را برای انجام تحقیقات در یک منطقه ظهور مانند زیست شناسی محاسباتی و یا nanofabrication و تعداد کمی از آنها نیز از آن استفاده می شود به بهبود دانشکده تنوع.

نه همه از 120 استخدام های جدید نیاز به تعلق به گروه در حال حاضر در کمتر دانشگاهی پزشکی که شامل زنان, مردم, اسپانیایی, بومیان آمریکایی ها و کسانی که با معلولیت می گوید هانا Valantine NIH ارشد تنوع افسر. در واقع او گفت: این شورا از شوراهای در آن 24 ژانویه جلسه هر گونه محدودیت غیر قانونی خواهد بود و همچنین اجرای شمارنده به برنامه هدف از جذب در سطح جهانی استعداد. اما Valantine می گوید هر فرد استخدام باید سابقه کار برای تغییر یک فرهنگ است که اغلب باعث می شود دانشمندان از گروه کمتر احساس ناخوشایند در دانشگاه و جدا شده در آزمایشگاه.

از صفر

برای اولین بار است که آخرین در یک سری از برنامه های NIH راه اندازی کرده است پس 2014 پس از سال 2011 مطالعه نشان داد که سیاه و دانشمندان هستند کمتر احتمال دارد برای دریافت یک NIH جایزه خود را سفید یا آسیایی هستند. NIH خود را تنظیم کرده است هدف از بین بردن آن اختلاف و Valantine امید اول را گام مهمی در این جهت با استفاده از یک رویکرد نامتعارف به استخدام محققان دانشگاهی.

به طور سنتی دانشگاه جذب اعضای هیات علمی در یک زمان اغلب به جای خروج عضو هیات علمی با تخصص مشابه. در خوشه ای استخدام, این موسسات اغلب به طور همزمان تبلیغات در دسترس بودن موقعیت های متعدد بدون مشخص کردن زمینه خاص و یا رتبه علمی.

در دانشگاه اموری خوشه, استخدام کمک کرده است آن دانشکده هنر و علوم سه گانه تعداد دانشکده جدید از گروه کمتر در 3 سال گذشته می گوید: کارلا Freeman, کالج ارشد کاردانی رئیس دانشکده. این رویکرد اجازه می دهد تا موسسه بازیگران بسیار گسترده تر خالص او می گوید: و نیز بهبود می بخشد شانس که یک اقلیت نامزد خواهد شد و در نهایت استخدام می شود.

“در یک نمونه جستجو” فریمن توضیح می دهد “ما می تواند شانس برای دریافت یک یا دو اقلیت نامزدها با مناسب تخصص. و حتی اگر آنها به پایان رسید تا در کوتاه احتمال خود را استخدام خواهد بود تا به صفر است.”

با خوشه ای استخدام اموری می پرسد متقاضیان برای توصیف آنچه که آنها انجام داده اند به فاستر تنوع و استفاده از پاسخ های خود را در تصمیم گیری که سزاوار یک نگاه نزدیک تر است. فریمن می گوید: او آگاه است که چنین تنوع اظهارات “در حال بحث است. … اما آنها آشکار زیادی در مورد نامزد.”

های اخیر یک “باز رتبه, زمینه باز” رقابت برای سه موقعیت او یادداشت منجر به شش استخدام همه از گروه کمتر. دانشگاه تصمیم به دو برابر تعداد اسلات شد عهد به استعدادهای استثنایی در میان استخر 1000 نامزد او می گوید:—به عنوان به خوبی به عنوان تمایل خود را برای سرمایه گذاری منابع مورد نیاز به آنها را در هیئت مدیره.

آب و هوا برای تغییر

دانشکده جدید استخدام نمی آیند ، در اموری استاندارد راه اندازی بسته جدید استاد در علوم طبیعی یا مهندسی بیش از $1 میلیون فریمن می گوید. و Valantine می گوید: هزینه های راه اندازی برای پایه دانشمند با یک آزمایشگاه در دانشکده پزشکی اجرا می تواند به عنوان بالا به عنوان $3 میلیون نفر است. اقلیت دانشمندان معمولا فرمان حق بیمه و دستمزد دلیل آنها در چنین تقاضای بالا فریمن یادداشت ها.

اولین برنامه نمی خواهد شروع به پوشش تمام هزینه های آن. “ما انتظار داریم این نهاد به ارائه بخش عمده ای از حمایت” Valantine می گوید. “اما NIH می خواهد به برخی از پوست در بازی,” او اضافه می کند.

NIH پیش بینی اولیه پشتیبانی برای هر موقعیت اجرا خواهد شد 3 سال به اندازه کافی بلند برای محقق برای جمع آوری داده های اولیه کمک خواهد کرد که آنها را به نفع خود یک NIH grant. کسانی که نیاز به زمان بیشتری خواهد بود قادر به دریافت یکی دیگر از 2 سال از پل کمک های مالی او می افزاید.

برای اولین بار گرانت را نیز به صندوق فعالیت برای ترویج پیشرفت حرفه ای در میان استخدام های جدید, از جمله یک در یک مشاوره با یک محقق ارشد شبکه و فرم های دیگر از توسعه حرفه ای است. سومین بخش از این جایزه را به سمت campuswide فعالیت برای ترویج آنچه Valantine تماس “فرهنگ از تنوع و شمول است.”

“در نهایت آن را نهادی خرید که تفاوت” او ادعا میکند. “ایده این است برای ایجاد یک آب و هوا که در آن آنها می توانند موفق شوند.”

بدون چنین آب و هوای Valantine می گوید اقلیت دانشمندان می توانید پیدا کردن خود را بسیار جدا شده است. “این بسیار نگرانکننده و باعث می شود بسیاری از اضطراب [به] پیدا کردن آنها اغلب تنها” در گروه خود Valantine می گوید.

که مفرد وضعیت همچنین بدان معنی است که آنها “در حال شنود گذاشته برای هر کمیته در زیر آفتاب” فریمن می گوید. کسانی که اضافی وظایف او اشاره می کند می تواند آن را سخت تر برای هیات علمی گروه کمتر به ایجاد آزمایشگاه های خود را به پیروزی یک نان-و-کره NIH grant و ساخت یک نشریه رکورد که منجر به تصرف و در نهایت یک موفقیت حرفه ای در تحقیقات پزشکی.

“استخر وجود دارد”

اگر چه اعضای شورا به اتفاق آرا تایید منطق پشت, اول, برخی نگران است که انتظار موسسات را متعهد به صرف ده ها میلیون دلار به واجد شرایط برای اولین بار گرانت قرار می تواند در دانشگاهها با منابع کمتر و کوچکتر اوقاف—در یک نقطه ضعف مشخص.

“من فکر می کنم وجود دارد تعداد نسبتا کمی از موسسات است که قادر خواهد بود به انجام این کار گفت:” ژان Schaffer, یک محقق ارشد در دانشکده پزشکی هاروارد. “این فقط راه اندازی بسته است. شما همچنین نیاز به پیدا کردن [آزمایشگاه] فضا [برای استخدام های جدید].”

دو راه به سطح زمین بازی اعضای شورا گفت: خواهد بود برای NIH اجازه می دهد تا چندین نهاد برای همکاری در یک طرح و به منظور کاهش حداقل اندازه خوشه ای استخدام. اما چند عضو نگران است که آن را هنوز هم ممکن است برای پیدا کردن به اندازه کافی مناسب نامزدها.

Valantine به نظر می رسید باز به ایده از چنین همکاری میان آنچه که او خواستار “underresourced موسسات.” NIH همچنین ممکن است خوب با استخدام خوشه های کوچک به عنوان پنج یا شش او اضافه شده است. اما او تحت فشار قرار دادند بر این تصور است که وجود ندارد به اندازه کافی استعداد را انتخاب کنید و موسسات نمی تواند جای چنین رشد.

“این یک افسانه است که استخر وجود ندارد” او با صراحت گفت. “آن وجود داشته باشد.” به صورت مطلق اندازه یک خوشه او گفت که مقامات از انجمن آمریکایی دانشکده های پزشکی به او گفت که خود موسسات عضو به طور معمول استخدام “40 تا 50” اعضای هیئت علمی در سال است که تقریبا نیمی از آنها را دنبال تحقیقات پایه. “بنابراین من فکر می کنم این است که یک [کافی] همگروهی,” او گفت:. “اما ما نیاز به آنها فشار … به اطمینان حاصل شود که آنها با استفاده از استخدام خود را به منظور افزایش تنوع است.”

NIH را intramural برنامه نیز کشیده پای خود Valantine می گوید و اشاره کرد که در سال 2010 تنها 5 درصد از آن در خانه و دانشمندان بودند از گروه کمتر. که درصد کم یکی از دلایلی است که NIH ساخته شده خوشه ای استخدام بنای جدید دانشمندان برجسته آن برنامه آغاز شد و در سال 2018 ارائه جدید intramural استخدام با vulture از مشاوره شبکه و فرصت های توسعه حرفه ای.

Valantine می گوید: نتایج به تاریخ نشان می دهد ارزش های خوشه ای استخدام. زنان را تا دو سوم از 28 اولیه-تحقیقات دانشمندان در دو کلاس او اشاره می کند و اسپانیایی و دانشمندان تشکیل می دهند تقریبا نیمی از کل.

NIH امیدوار است که برای اولین بار نیز تبدیل به یک مدل برای دانشگاه ها و دانشکده های پزشکی با NIH-بودجه برنامه های آموزشی و گسترش نفوذ خود را فراتر از تعداد نسبتا کمی از اولین دریافت. “این را ما در زمان سرمایه گذاری در آموزش پرداخت در یک راه است که آن را نه تا به حال می گوید:” والتر Koroshetz مدیر NIH موسسه ملی اختلالات عصبی و سکته مغزی و عضو کمیته راهبری برای اولین ابتکار. “ما نیاز به ایجاد این گروه احساس می کنم بخشی از گروه بزرگتر” در بخش و سراسر محوطه دانشگاه ، “آنها احساس نمی که راه در حال حاضر.”

تخمگذار زمینه را

در کباب Valantine مورد اول قبل از گرفتن رای اعضای شورا خواست NIH به دنبال راه هایی برای ارزیابی اینکه آیا کسانی که تحت استخدام برنامه خواهد در صورت استقبال و یا خصمانه فرهنگ است. Kevin Johnson, صندلی پزشکی انفورماتیک در دانشگاه مرکز پزشکی تشبیه آن به “محصول خاک قبل از کاشت بذر.”

جانسون می گوید: او را فراهم می کند که خدمات برای هارولد آموس محققان سراسر کشور برنامه بودجه توسط رابرت وود جانسون بنیاد برای کمک به اقلیت دانشکده پزشکی به دست آوردن جای پا خود را. هنگامی که یک آموس محقق احساس رشد حرفه ای خود را در حال خفه از محیط اطراف خود جانسون می گوید: “ما گام و حرکت مردم در اطراف.” که مداخله لازم است او می گوید: از آنجا که یک اقلیت دانشمند در اکثر موسسه دریغ ممکن است به عمل خود را در بهترین منافع. “شاید این عدم درک حق و یا شاید آنها احساس می کنید که هر چه نیست در حال کار کردن است گسل های خود را,” او می گوید. “نقش من این است که به آنها اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن تجربه و سپس به آنها کمک محوری به آنچه آنها می خواهند به انجام است.”

Valantine اذعان دارد که NIH در حال ورود به آبهای ناشناخته با استفاده از خوشه استخدام به عنوان یک ابزار برای ترویج تنوع. او برای اولین بار یک برنامه آزمایشی و می گوید او انتظار دارد که موسسات به پیشنهاد راه های مختلف به ارمغان بیاورد استخدام های جدید بریزید و ترویج تنوع فرهنگی در سراسر محوطه دانشگاه. این یک سوال باز که آیا NIH باید به نفع موسسات که در حال حاضر اقدامات برای تنوع بخشیدن به دانشکده خود و یا کسانی را که ایمان کاستی ها اما رو به جلو قرار داده قانع کننده برنامه ریزی برای انجام بهتر.

ادبیات علمی در خوشه ای استخدام بسیار نازک است. فریمن و مدیران در یک تعداد انگشت شماری از موسسات دیگر ارائه شواهد از ارزش خود را در پرورش تنوع هستند ولی مطالعات دقیق از چگونه آن را در مقایسه با روش های دیگر. استیون Brint یک جامعه شناس در دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید این است که به دنبال تاثیر آن بر همکاری های میان رشته ای, شایع ترین هدف برای موسسات که در آن تلاش کرده اند. و یافته های مقدماتی تحقیق در بهره وری نشان می دهد خوشه ای استخدام ممکن است در واقع مانع از تلاش ها برای تقویت تنوع.

“به طور کلی خروجی را افزایش می دهد برای همه محققان” Blint می گوید. “اما منافع هستند به طور مساوی توزیع شده است. هنگامی که ما تجزیه و تحلیل نتایج بر اساس نژاد و جنسیت و نتایج ما نشان می دهد که دانشمندان ارشد تمایل به بهره مندی بیشتر از چنین hirings.” جای تعجب نیست که او می افزاید: کسانی که ارشد دانشمندان تمایل به مردان سفید پوست.

Blint موافق با جانسون است که آن را آسان برای یک موسسه به مطمئن شوید که تازه استخدام زنان و اقلیت دانشمندان ارائه شده “همان مسیر حرفه ای” را به عنوان همکاران خود را. “NIH نیاز به قرار دادن تعداد زیادی از فکر به این که چگونه این افراد در حال استخدام و اینکه آیا آنها در واقع سازگار با این سازمان آنها را به پیوستن به,” Blint می گوید. “من مطمئن هستم که شما می توانید فقط مهندس یک راه حل است که نیاز مردم به رفتار متفاوت است.”

اجتناب از انگ

در اموری فریمن می گوید: کسانی که در آخرین خوشه استخدام در حال حاضر شروع به کار به عنوان یک تیم برای ترویج ارزش تنوع در تحقیقات پزشکی. این گروه جلسه به طور منظم با دانش آموزان و در آوردن سخنرانان به بحث در مورد هر دو علمی و حرفه ای مسائل.

است که دقیقا چه اموری امیدوار بود اتفاق می افتد, او اشاره می کند. اما این انسجام معنا نیست که آنها می خواهند به شناخته می شود در درجه اول برای آنها چگونه انتخاب شدند.

“من به طور منظم با آنها” او توضیح می دهد. “و آنها یک روز از من پرسید ‘می تواند ما را متوقف کند به عنوان اقلیت خوشه?’ آنها درک این اصطلاح به عنوان یک شکل از بی احترامی است.”

Valantine می گوید: جمعیتی از همگروهی خود بهترین دفاع در برابر چنین معانی منفی است. “این دلیل دیگری است که ما می خواهیم این گروه به متنوع,” او گفت: شورای. “ما می خواهیم برای جلوگیری از انگ در اطراف برنامه هایی که با تمرکز بر تنوع است.”

به عنوان با NIH دیگر تنوع طرح برای اولین بار نیز صندوق یک تیم از محققان که هماهنگ کردن فعالیت های دیگر دریافت و انجام یک ارزیابی جامع از برنامه های خود را. “ما نمی توانیم به دنبال یک سخت طراحی تجربی” او می گوید. “اما ما هنوز هم می خواهید برای پیدا کردن چه کار می کند و چرا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im