موسسه ملی بهداشت است به استثنای بیشتر داوران که نقض سیاست های خود را بر پژوهش و یکپارچگی است.

موسسه ملی بهداشت

موسسه ملی بهداشت (NIH) enlists برخی 27,000 دانشمندان هر سال به کمک آن قاضی بیش از 80,000 درخواست برای کمک های مالی. اگر چه آنها داوطلب وقت خود را, داوران انتظار می رود که حمایت NIH استاندارد در تحقیقات یکپارچگی است. اگر آنها نمی, NIH می توانید آنها را حذف کنید از مؤلف ،

یک گزارش جدید توسط دفتر بازرس کل (OIG) از NIH پدر و مادر بدن, وزارت بهداشت و خدمات انسانی, اسناد, چگونه NIH آغاز شده است برای انجام دقیقا همان است که. برخی از 77 داوران قرار داده شده است در یک “استفاده نکنید” لیست نوامبر سال 2019 به این دلیل که آنها به نقض محرمانه بودن این گزارش اشاره می کند. اضافی 47 شدند پرچم پس از NIH یافت “به طور بالقوه اثبات” شواهدی وجود دارد که آنها تا به حال موفق به بگویید NIH در مورد وابستگی های خود با موسسات خارجی است. و در دسامبر 2019 NIH مدیر فرانسیس کالینز گفت: این سازمان برداشته 55 دانشمندان از مؤلف استخر بودند که در مواجهه با اتهام آزار و اذیت جنسی.

این OIG گزارش میاد NIH برای گرفتن چنین مرحله است. اما فکر می کند که سازمان باید انجام دهند و حتی بیشتر برای محافظت از آن grantsmaking روند از جمله اینکه شفاف تر بر چه معیار آن است که تقاضا برای رد داوران.

چه NIH به نظر می رسد برای

3 مارس OIG گزارش با تمرکز بر سیاست های موثر بر زمان از داوران از جمله آموزش آنها دریافت خواهید کرد. این مکمل یک گزارش در پاییز گذشته چگونه NIH باید دامپزشک بالقوه داوران برای اطمینان از بالاترین کیفیت ، کنگره به ناظر دفتر 5 میلیون دلار در سال گذشته به انجام یک شیرجه عمیق به NIH را grantsmaking ماشین آلات. مطالعات دیگر در آثار در حال بررسی چگونه grantee موسسات آهنگ خارجی منابع مالی و چه NIH ارزیابی اعطای پیشنهادات.

NIH مقامات گفته OIG که آنها حذف کسانی که دانشمندان را از نگرانی که مشارکت آنها می تواند لکه دار کردن تمامیت grantsmaking روند. (در اواخر سال 2017 به عنوان مثال این سازمان اعلام کرد که rereviewing 60 برنامه پس از کشف قانون نقض در یک بررسی پانل.) نامعلومی خارجی را تحت تاثیر قرار به عنوان مثال “می تواند منجر نظیر داوران را به نقض محرمانه بودن.” و یک مرد متهم به آزار و اذیت زنان ممکن است بیرون رفتن از راه خود را به نفع پیشنهادی توسط زنان برای مقابله با هر گونه درک تعصب با توجه به یک پست وبلاگ در سال گذشته توسط Noni Byrnes رئیس NIH مرکز علمی نقد و بررسی (CSR).

نه همه دانشمندان که شکستن قوانین زده از مؤلف ، و OIG محققان نمی دریافت پاسخ از NIH زمانی که آنها در تلاش برای پیدا کردن چگونه مقامات آژانس را آن تفاوت.

یک مورد در نقطه شامل NIH را در حال انجام تحقیقات دانشمندان که خارجی وابستگی آنها ممکن است فاش کرده اند به آژانس. NIH شناسایی کرده 209 چنین دانشمندان از نوامبر سال 2019 با توجه به این گزارش از آنها 129 به عنوان داوران. اما تنها 47 ممنوع شده است از خدمت در بررسی پانل. “هنگامی که OIG خواسته NIH در مورد باقی مانده 82 نظیر داوران—یعنی کسانی که تا به حال به طور بالقوه اثبات اتهامات اما که تا به حال مشخص شده است به عنوان استفاده نکنید—NIH پاسخ نمی دهند.”

NIH مقامات کاهش یافته است برای پاسخ به یک لیست از سوالات از علمخودی چگونه دانشمندان باد در آیا استفاده از لیست. در یک بیانیه نوشته شده است, اما آنها گفتند که “تصمیم به پرچم یک محقق که آیا استفاده از ساخته شده است در مورد اساس و … نیاز به یک تصمیم به اتفاق آرا در بخشی از مقامات سطح بالا در NIH, OER [دفتر Extramural تحقیقات] و CSR.”

دانشمندان در حال مطالعه حذف شدند به دلایل نامربوط به تحقیق و صداقت آنها توجه داشته باشید. در وبلاگ خود Byrnes توضیح داد که چگونه محققان منع شده اند برای اینکه مزمن اواخر در ارسال نظرات خود را در رابطه گسترده و تضاد منافع و یا اعمال یک “بی تاثیر” در NIH نمونه کارها به دلیل طولانی خدمات در یک بررسی پنل. هفته گذشته او کاهش یافته است به می گویند بیشتر از جمله چگونه بسیاری از دانشمندان در حال حاضر در لیست حذف شدند, آیا این تعداد رشد قابل توجهی در سال های اخیر و چگونه و چه کسی در لیست می تواند دوباره.

در معرض خطر بر نظارت

گزارش جدید تکرار زودتر OIG توصیه که NIH را نزدیک چشم در کسانی که داوران آن معتقد است به احتمال زیاد برای شکستن قوانین. از جمله “هدفمند مبتنی بر ریسک نظارت” می توان به کسانی که به نقد و بررسی طرح های پیشنهادی حاوی “در خصوص اطلاعات حساس و یا بسیار پر سود مقاصد تجاری” این گزارش نشان می دهد. در نظر گرفتن یک رویکرد هدفمند خواهد بود کوچک استخر از دانشمندان است که نیاز به نظارت این گزارش اشاره می کند صرفه جویی در NIH زمان و پول است.

اما آنچه مؤلف یا پیشنهاد فنی در برخواهد داشت ممکن است بزرگترین تهدید برای این سیستم ؟ هیچ کس نمی داند. برای مثال NIH کاهش یافته است می گویند که آیا دانشمندان به نقض محرمانه بودن و یا موفق به افشای روابط خارجی هستند بیشتر احتمال دارد به بررسی پیشنهادات در دو “حساس” مناطق که OIG دارای پرچم ، و نه مقامات می گویند که آیا آنها حتی در نظر کسانی که دسته ها به عوامل خطر.

یکی از راه های که NIH در تلاش است تا حمایت از تحقیقات یکپارچگی است با ردیابی فعالیت های داوران مانند زمانی که آنها دانلود یک پیشنهاد. اما OIG گزارش اشاره می کند که آژانس هنوز قادر به استخدام یک ابزار دیجیتال که NIH تماس های قانونی داشبورد “به شناسایی شواهدی از پتانسیل نقض در زمان واقعی است.”

این OIG گزارش میاد NIH برای کار با دیگر آژانس های فدرال از جمله کسانی که مسئول اجرای قانون امنیت ملی و هوش. اما آن را می گوید NIH “می تواند بیشتر انجام دهید” به گارد در برابر “بی نفوذ خارجی” در سیستم خود را بررسی اعطای پیشنهادات. کالینز وعده داده شده به بگویید OIG این سقوط چگونه NIH برنامه ای برای اجرای توصیه های این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im