برای مقابله با هک, تلاش, این شرکت به طور موقت غیر فعال کردن توانایی کاربران برای دسترسی به حساب های خود را از طریق Nintendo Network ID سیستم.

سلام و خوش آمدید دوباره به پخش سیمی هفتگی خلاصه ای از اخبار بازی های ویدئویی. این هفته ما رو هک شما باید بدانید در مورد تاخیر و برخی از سرد جدید با تکنولوژی. اجازه دهید آن را دریافت کنید.

نینتندو تایید بسیار عمده تلاش هک

اوایل امروز نینتندو تایید کرد که اخیر تلاش هک در سیستم خود را به خطر بیافتد ورود شناسه و کلمه عبور برخی از 160,000 Nintendo Network ID حساب. در پی هک این شرکت به طور موقت غیر فعال کردن این قابلیت برای ورود به نینتندو حساب از طریق NNID سیستم که در تودرتو جهان نینتندو حساب authentications است تنها یکی از روش های انجام این کار است. ما می خواهم توضیح در جزئیات بیشتر اما صادقانه ما را درک نمی کنند نینتندو آنلاین زیرساخت یا نه.

مهم غذای آماده است که حساب خود را ممکن است به خطر بیافتد. در حالی که نینتندو قصد دارد به اطلاع تاثیر قرار دارندگان حساب از طریق ایمیل هر کس احتمالا باید قدم تغییر نینتندو رمز و راه اندازی دو فاکتور تأیید هویت اگر آنها در حال حاضر نمی. و اگر شما بدست یک برنامه مدیریت رمز عبور در اینجا یکی دیگر از یادآوری به انجام این کار است.

کمیته مبارزه با سانسور است Ray Tracing در حال حاضر که خیلی باحال

جدید گرما در با تکنولوژی بالا گرافیک امروزه ray tracing—یک روش است که جعبهها واقعی اثرات نور algorithmically رندر و نور و سپس شبیه سازی چگونه آن را به ارتباط برقرار کردن با دیجیتال اشیاء (بازتاب سایه و غیره.). آن را واقع بینانه و خواستار, که باعث می شود هر بازی که می توانید پیاده سازی فن آوری به طور خودکار فن آوری, ویترین. آخرین ؟ کمیته مبارزه با سانسور.

بله: Mojang فقط نورد بتا از فناوری که در آن کار شده است را به اجرا در حالی که برای. این یک عمده بصری جدید حرکت می کند و این باعث می شود وکسل جهان نگاه کاملا دستگیری. اگر شما می خواهید برای دیدن ray tracing, شما در حال رفتن به نیاز به یک کارت گرافیکی است که پشتیبانی از آن بیشتر نمی, در این نقطه, اما این شگفت انگیز است به بازی در اطراف با. Minecraft به نظر می رسد بعید است انتخاب برای این نوع از یک ویترین, اما به سادگی نسبی از جهان کار می کند را به نفع خود را در اینجا. بدون دخالت اثرات شما می توانید ببینید که چقدر چشمگیر این تکنولوژی واقعا است.

مرگ تابنده‘s PC انتشار به تعویق افتاد تا جولای

مرگ تابنده است که یک بازی در مورد یک دنیای ویران عجیب و غریب توسط یک نیروی ناشناخته ترک بسیاری از افراد گیر کرده در داخل منزوی شهرک در حالی که آنها با تکیه بر گروهی از ضعیف جبران تحویل کارگران که خطر جان خود را به آنها را لازم کالا و اطمینان حاصل شود آنها را به یک اتصال به جهان خارج است. (این یک جمله است که ما نگران مدیر هیدئو کوجیما به نوعی عجیب و غریب, بازی های ویدئویی پیامبر جادوگر.) به عبارت دیگر مرگ تابنده است عجیبی مناسب ویدئویی برای بازی در coronavirus بیماری همه گیر. متاسفانه اگر شما می خواهید به بازی بر روی کامپیوتر شما در حال رفتن به باید صبر کنید کمی طولانی تر.

به عنوان Rock Paper Shotgun گزارش همان شرایط که مرگ تابنده ترسناک منعکس خواهد شد در حال حاضر باعث می شود بازی به تعویق افتاد. با توجه به وقفه در گردش کار استاندارد ناشی از انتقال به کار از خانه تنظیم به نظر می رسد, Kojima Productions است که امید بستن به فشار از انتشار به تاریخ 14 ژوئیه. این زمان اضافی اجازه خواهد داد که برای پرداخت بیشتر از محصول نهایی است که قطعا نمی تواند صدمه دیده است.

پیشنهاد هفته: Final Fantasy VII توسط شرکت Square Enix در پلی استیشن 4 نینتندو سوئیچ و کامپیوتر

بنابراین بازسازی آمد و خیلی خوب بود. بسیار خوب در واقع. اما آن را تنها یک بخشی از یک داستان دیگر. و در حالی که بازسازی Final Fantasy VII ممکن است به دنبال آن است که طرح آن را هنوز هم یکی از با ارزش تجربه و فکر کردن در مورد. که باعث می شود آن را توانا مناسب است که وجود دارد مقدار زیادی از جامد پورت گزینه های اصلی از جمله به طور کامل برجسته نینتندو سوئیچ نسخه که دارای شخصیت بوستر و سریع به جلو تابع. نسخه PS4 دارای سریع به جلو و همچنین در حالی که نسخه PC تنها شخصیت بوستر. در هر حال, اگر شما می خواهید به تجربه بازی بدون شکار اصلی پلی استیشن وجود دارد بسیاری از راه برای انجام آن است. و کسانی که از قبل رندر, زمینه هنوز خیلی راد به دنبال.


بزرگ تر سیمی داستان
  • این کارگزاران بازار سهام از سحر و جادو: جمع آوری بازی برای نگه می دارد
  • ظهور یک هندو vigilante در سن واتساپ و مودی
  • چگونه برای پوشش دادن آهنگ خود را هر زمان که شما بروید آنلاین
  • ساخت شهرستانها برای دوچرخه و اتوبوس و پا—نه ماشین
  • توقیف: یک عکاس قطاری کابین-تب رویاهای
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de