Nintendo Game Boy هکرها در حال ایجاد یک بهتر یکپارچهسازی با سیستمعامل کنسول

سوخت دلتنگی و اشتیاق برای یک زمان ساده تر سخت افزار diy در حال تزریق زندگی جدید به یاد کنسول بازی دستی.

بازی پسر زندگی یک زندگی طولانی است. از زمان راه اندازی آن در سال 1989 تا قطع آن در سال 2008 نینتندو دستگاه بازی دستی به فروش می رسد صدها میلیون واحد است. آن را از طریق رفت و هفت طراحی های مختلف تکرار شش تن از آن فروخته شد در ایالات متحده است. و از آنجا که سیستم بود لبه پنجره رساند تا توسط نینتندو هزاران عمیق کتابخانه از عناوین بازی پسر همچنان یکی از پرفروش کنسول های بازی ویدئویی در تمام دوران است.

اما برای یک باند modders و هکرها در اینترنت این ماشین نیست چیزی به چپ در گذشته است. بلکه این underpowered ارزان اسباب بازی بوم برای خلاقیت و تجربه. گروه از هکرها که جمع در r/Gameboy subreddit در اختلاف در Instagram و در سراسر یوتیوب بوده است کشیدن نینتندو کوچک جهان-ضرب و شتم ماشین به 2020s با ایجاد یک کلبه صنعت, قطعات, قطعات سفارشی و ارائه میشود تغییر یافتهاست بازی پسران در طول راه.

امروز بازی پسر هواداران صحنه تا حد زیادی انجامید در پاسخ به نینتندو خود را محافظه کار گرایش. همیشه قصد ساخت آن بازی سیستم مقرون به صرفه و کارآمد کیوتو ژاپن-بر اساس شرکت دارای سابقه ای طولانی نگه داشتن آن مصرف کننده محصولات فن آوری در پشت منحنی در تلاش برای نگه داشتن هزینه های پایین. نینتندو مهندس و بازی پسر خالق Gunpei Yokoi معروف متکی به یک فلسفه “تفکر جانبی با برگای فن آوری است.” در Yokoi ترجیح داده برای پیدا کردن تا چه حد در خانه ارزان تر با تکنولوژی می تواند کشیده و هنوز هم به ارائه ساعت از گوگل نواز Goomba-stomping سرگرم کننده است.

باقی می ماند در نور

یک نمونه از این طرز فکر است این واقعیت است که برای سال های نینتندو مجهز بازی پسران با غیر نورانی صفحه نمایش. این بدان معنی است که یک مقدار فراوان نور محیط لازم بود برای دیدن هر آنچه که شما در بازی می شد. در پاسخ سازندگان لوازم جانبی ارائه انواع دیوانه add-ons از booklight-مانند اسباب بازی است که میدرخشید و نور بر روی صفحه نمایش بزرگ صفحه نمایش بلندگو با لامپ و باتری در آنها است. در بسیاری از جهات ضعیف صفحه نمایش با کیفیت از بازی پسر کوتاه قد پلت فرم موفقیت ساخت آن غیر ممکن است برای دریافت بازی خود را تحت تار یا متناقض روشن شرایط. این شد یک الگوی رفتاری در اوایل 2000s زمانی که آنلاین طنز پنی بازی های آنلاین پست شده آن را در دستی بزرگترین کمبود.

pA kit with a replacement display panel and front circuit board for a classic Nintendo Game Boy sold by Hand Held Legend.p

کیت با جایگزینی صفحه نمایش پانل و تخته مدار کلاسیک نینتندو بازی پسر های فروخته شده توسط دست برگزار افسانه است.

عکس: Kyle کاپل

پس از 14 سال از craning گردن ما و قطع نور پیوست های ما رو برای اولین بار نور بالا بازی پسر در سال 2003 زمانی که نینتندو منتشر Game Boy Advance SP. این تاشو ابزار بسته بندی شده جلو-صفحه نمایش روشن و در بعد از تجدید نظر با برچسب AGS-101 بازی پسر اول دارای نور پس زمینه ال سی دی. آن وحی شد.

البته نینتندو modders رو مشغول پیدا کردن یک راه برای دریافت کنید که دارای نور پس زمینه صفحه نمایش به مدل های قدیمی تر. این اولین تحول وزارت دفاع در کنسول تاریخ از آن مدرن تر بازی پسران در راه است که آنها را بیشتر قابل پخش و در اصل به ارمغان آورد و سالخورده tech بازگشت به زندگی است.

در حالی که صفحه نمایش در داخل AGS-101 تا به حال کم عمق و زاویه دید و کمتر از رنگ های زنده و آن را به بهترین گزینه برای modders به استفاده از; با توجه به شکل عجیب و غریب از سوراخ برای صفحه نمایش در این بازی پسر بدنه پلاستیکی وجود دارد که تنها تعداد محدودی از پس صفحه نمایش است که می تواند به چاک دار دستگاه. و با استفاده از چسب فیلم یا نوری چسب برای اضافه کردن یک نور به غیر نورانی صفحه نمایش ثابت شده بود به ضربه می شود و یا از دست یک اولیه شرکت است که فروش یک کیت به نام پس سوز مشبک یا نتایج دیدنی و جذاب یا زشت نتایج بسته به مهارت installer.

“منظورم این است که آن را خوب است در حالی که زمانی که AGS-101 صفحه نمایش خوب بود و ارزان بود 30 دلار یا بیشتر می گوید:” modder Makho که می رود توسط Admiral_Butter_Crust در ق. به عنوان یک علاقه مندان او تست شده و شناسه ترین موجود بازی پسر صفحه نمایش کیت خود را در کانال یوتیوب نگه داشتن یک notated و اغلب به روز شده در سند در ق. “من حدس می زنم وجود دارد مانند یک انبار پر از AGS-101 صفحه نمایش. بازی پسر و پیشرفته آنها را خریداری و انبار زد.”

پس از آن بود که پایان راه برای AGS-101 ال سی دی. اما که در آن وجود دارد یک زنجیره تامین یک راه وجود دارد و بازی پسر هواداران جامعه رو ترک خوردگی بر روی راه حل های بالقوه. تحقق این صفحه نمایش آنها شده بود استفاده شد عام و گران modders مشتاق بودند برای آزمایش. “بیایید سعی کنید با قرار دادن برخی جدیدتر بهتر صفحه نمایش در آن وجود دارد و ببینید چه اتفاقی می افتد گفت:” Makho.

وارد بن Grimmett اجرا می شود که یک بوتیک فروشگاه سخت افزار به نام BennVenn است که در خدمت بازی پسر نرم جامعه است. Grimmett فروشگاه اتکا در AGS-101 صفحه نمایش برای یکی از محصولات خود یک کابل که اقتباس صفحه نمایش برای استفاده در, مسن, بازی پسر رنگ. بازی پسر رنگ نصب و راه اندازی “پیچیده بود و نیاز به یک نمایشگاه درجه ای از مهارت و چابکی برای تغییر پوسته به قبول یک ال سی دی تقریبا به عنوان گسترده ای به عنوان کنسول خود” Grimmett می گوید. Modders مورد نیاز برای هک دور در پلاستیک داخل بازی پسر به جا جدیدتر صفحه نمایش در داخل و حتی پس از آن, آن جا که نیاز به اصلاح ممکن است هر میلی متر از این دستی است مدار هیئت مدیره.

“چند ماه به انتشار بازی پسر رنگ mod ما متوجه قیمت تولید مثل AGS-101 Lcd شروع به صعود و اصلی AGS-101 کنسول های تخریب برای ال سی دی.” از طریق تامین کنندگان در چین Grimmett در بر داشت یک رنگ ال سی دی صفحه نمایش است که به شکل کامل برای بازی پسران با صفحه نمایش مربع. به منظور آن را به کار او تا به حال به شلاق تا یک کابل آداپتور به اجازه دهید صفحه نمایش جدید صحبت به ‘پسران و او تا به حال برای اضافه کردن یک custom-برنامه ریزی تراشه که کردم صفحه جدید کاملا در هماهنگی با کنسول مدار هیئت مدیره.

پس از fine-tuning طراحی و بن فرستاده اولیه کیت وزارت دفاع دوبله کک مک زیستن به YouTuber KyleAwsm برای اولین بار در کانال.

“این ال سی دی از یک Palm Centro 690 یا چیزی شبیه به آن. بنابراین, مانند, 2009 گوشی های هوشمند” گفت: Makho. این صفحه نمایش TFT فروش به صورت عمده برای کسری از هزینه از آنهایی که از منابع AGS-101 کنسول.

برای بازی و پسر بازی پسر جیب و بازی پسر رنگ سازان مانند BennVenn میانه جاسازی شده McWill و یک دسته از هیچ-نام تجاری فروشندگان آنلاین همه آمدند تا با شبیه آداپتور و کابل. موج جدیدی از کیت تبدیل همه به نظر می رسد به ویژگی های دقیق همان مازاد Palm Centro نمایش. برخی از کیت حتی می تواند مجهز به یک بازی پسر بدون هیچ برش یا چسباندن ساخت این روش بیشتر در دسترس علاقهمندان کمتر تمایل به یک ابزار Dremel به مورد علاقه خود را دستی.

شاید بهترین تعویض بازی پسر صفحه نمایش در دسترس است از یک شرکت به نام FunnyPlaying. این وضوح بالا و صفحه نمایش فوق العاده رنگ و کنتراست و آن را به هر کسی که می تواند لحیم کاری چند سیم گزینه اضافه کردن کنترل روشنایی. از همه aftermarket نمایش ارتقاء Makho می دهد FunnyPlaying را V2 کیت بالاترین نمرات: “این تقریبا کامل تا آنجا که من می توانم بگویم. آن را هنوز هم می تواند کمی دورتر در مصرف برق اما من فکر نمی کنم وجود دارد یک راه خوب که در اطراف. شما باید قدرت تبدیل سخت افزار و صفحه نمایش جدید را به عنوان به خوبی.”

فروشگاه بدن

با این ضروری است برای رفع این کنسول را پاشنه آشیل خروج از آن را حس می کند که چه مانده بر روی هر modder در لیست آرزوی خوب هستند-به-دارا شده است که اجازه بازی پسر علاقه مندان به سفارشی کردن کمتر-اجزای حیاتی. کایل کاپل مدیر عامل شرکت فروشگاه آنلاین دست برگزار افسانه سهام طیف گسترده ای از مدها که می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن یک بازی پسر ظاهر بیرونی و یا سبب آن با قابلیت های جدید. می خواهید برای اضافه کردن یک باتری داخلی است که به اتهام بیش از USB? او که. یک رنگین کمان از پلاستیک صدف و دکمه در تب و تاب بودن در تاریکی شفاف یا نئون رنگ? بله. سفارشی برش, scratch-resistant glass صفحه نمایش را پوشش می دهد ؟ او آن را بیش از حد.

“به عنوان بچه های ما decked ما بازی پسران با چراغ صفحه نمایش, محافظ باطری” کاپل می گوید. “هواداران بازی پسران امروز نه تنها به ارمغان می آورد برخی از خاطرات خوب اما گسترش بر خواسته های ما تا به حال برای تجربه حتی بهتر است. آنچه ما را داده اند به بازی بازی در تاریکی! در حال حاضر ما می توانید در رنگ کامل با نور پس زمینه صفحه نمایش با صدای بلند بلندگوهای مدرن و باتری های قابل شارژ.”

جعبه پیکسل تولید خانه مستقر در میشیگان را به فروش برساند مشتاق بازی پسر modders فلزی موارد که به معروف ارزان Nintendo handheld یک حق نگاه و احساس. “من از طراحی خود من که اجزای CNC ساخته شده بوسیله ماشین از آلومینیوم می گوید:” جعبه مانند صفحه بنیانگذار نیک رز. “من بسیاری از ایده های من برای من طرح از ضرورت دیگر modders.”

دیگران در حال گرفتن طرح های خود را با استفاده از بیشتر فریبنده روش. این ابتکار چینی تولید جهانی اغلب منجر به سریع انتشار ایده ها و گاهی اوقات شامل آشکار سرقت مالکیت معنوی. کوچک سازندگان تلاش برای فروختن اجناس خود را که کاملا مشابه نسخه های منحصر به فرد خود قطعات به فروش می رسد در جای دیگر در تخفیف با تدبیر و زیرک خارج از کشور خرده فروشان. حتی قطعات الکترونیکی مانند بن Grimmett صفحه نمایش را می توان کپی تقریبا دقیقا.

“ما برای اولین بار کلون داشت در Taobao می گوید:” Grimmett با اشاره به محبوب چینی در بازار آنلاین. “آن یکسان حق را به نام ما و وب سایت بر روی آن چاپ شده. دانستن فرد یا شرکت دیگری صرف زمان برای کپی کردن کار ما مهندسی معکوس کد ما—به آن افتخار, اما آن را نیز ساخته شده من احساس می کنم کمی تهوع آور”

“با این که در چند ماه گذشته و یا حال دیده ام برخی از نوآوری بزرگ بیرون آمدن از چین است. کپی از صفحه ما ست که باید در برخی از راه های بهبود بر ما اولین نسخه ساخته شده ما تکامل طراحی ما بیشتر به رقابت بپردازند.” Grimmett آخرین صفحه, ارتقا, به نام Aioli است پاسخ خود را به شرکتی. این کیت جدید او می گوید: باید تقریبا به عنوان آسان به نصب خود را به عنوان مقلدان’ اجناس را خورد کردن قدرت کمتر و ارائه صاف نرخ فریم.

بازگشت به آینده
pA pair of heavily modded Game Boys.p

یک جفت از شدت کامپیوتر بازی پسران.

عکس: نیک رز

بازی پسر پلت فرم به خودی خود دارای محدودیت های آن درست مانند هر پیری دیجیتال دستگاه. پیر خازن و فیوز می سوزاند. سوئیچ های قدرت می تواند زنگ زدن و شکستن. اما بین آن فلش-بازی مبتنی بر کارتریج و ضخیم پلاستیکی ساخت و ساز است که ثابت شده که نزدیک به غیر قابل خراب کردن بازی پسر است که متولد بازمانده. “بازی بسیار سخت و مانند اکثر قطعات الکترونیکی بر روی تخته مدار می تواند ثابت و یا جایگزین شده است. آنها در اینجا خواهد بود در حالی که می گوید:” جعبه مانند صفحه را نیک رز.

و تا زمانی که بازی هنوز در حال لگد زدن در اطراف diy را سرهم بندی کردن. InsideGadgets اجرا توسط سخت افزار هکر که می رود به نام الکس, میزبان یک اختلاف چت که در آن مشتاق بازی پسر modders اشفتگی فکری موقتی و تشریح آخرین مدها. او شده است در صحنه برای حدود یک دهه است. بازی پسر اول خود را هک و از او شده است با استفاده از دستی به misfit اسباب بازی های الکترونیکی بوده است.

الکس به آمده تا با برخی از حواس پرت خلاقیت مانند یک آداپتور هیئت مدیره با یک صفحه نمایش برای تلویزیون یک بازی پسر با یک صفحه نمایش 7 اینچی و حتی سفارشی کارتریج که نوبت بازی پسر به یک کنترل بلوتوث برای سیستم های دیگر. “من فکر Game Boy Advance خوبی بود دستی و ما باید با استفاده از آن به عنوان یک کنترل کننده برای چیزهای دیگر بیش از حد” او می گوید. “پس از چند ساعت من تا به حال یک نمونه کار.”

با وجود آن باستان تراشه های الکس می گوید که این بازی در نهایت می تواند کامل داخلی وصله پینه کردن از جامعه است. “اگر شما می خواستم به شما می تواند طراحی یک هیئت مدیره جدید برای تمام سیستم های مدرن قطعات و ویژگی های جدید,” او می گوید. “یکی از کاربران ما اختلاف است برنامه ریزی برای انجام این کار با Game Boy Advance.” با یک هیئت مدیره جدید طراحی شده برای بومی پشتیبانی از ویژگی های مانند USB و یا با وضوح بالا روی صفحه نمایش بازی پسر می تواند در زندگی به طور نامحدود.

شاید این تصادفی نیست که در پخته سادگی از نینتندو فلسفه طراحی چیزی است که می دهد بازی پسر خط مخاطبان در سال 2020 است. حتی با چشمگیر, ارزان کلون های موجود—به عنوان به خوبی به عنوان جانشینان مانند $50 سگا بازی چرخ دنده میکرو و 200 دلار آنالوگ جیب یک دستگاه با وضوح بالا روی صفحه نمایش است که سازگار با چند سیستم های بازی—طرفداران مصمم است که تنها چیزی که واقعی انجام خواهد شد.

“هیچ تلفن و یا جعبه با یک صفحه نمایش می تواند تکرار حافظه واقعی مانند کسانی که ما را با ما بازی پسران می گوید:” کایل کاپل از دست برگزار افسانه است.

در هسته ی اصلی آن تلاش برای به روز رسانی بازی پسر یکی سوخت دلتنگی و اشتیاق برای یک زمان ساده تر. در این بازی پسر طلایی وجود دارد هیچ به روز رسانی نرم افزار به دانلود بیش از Wi-Fi, بازی آغاز شده تا در یک بار مجموعه ای تازه از AAs بود همه چیز شما نیاز به نگه داشتن بازی در تمام طول روز.

“چیزی است که وجود دارد ساده و رضایت بخش در مورد متصل کردن در یک بازی کارتریج چرخش آن و فشار دادن دکمه” می گوید: جعبه مانند صفحه را نیک رز. “بازی پسران شما را به عقب به زمانی که همه چیز ساده بودند و تکنولوژی هنوز هم می تواند به بازیگران طلسم. در یک سطح عملی این تغییرات در حال شکل upcycling. هر قطعه است که اصلاح می شود مفید دوباره و نمی خواهد تا پایان در یک توده ای از زباله. بر خلاف برخی از اشیاء عتیقه که آویزان بر روی دیوار این یکی استفاده می شود و لذت می برد.”


بزرگ تر سیمی داستان
  • آنچه اتفاق افتاده است زمانی که من روشن از مک به ویندوز
  • چگونه Kickstarter کارکنان تشکیل یک اتحادیه
  • 5 راه ساده برای ایجاد صندوق پستی جیمیل خود را امن تر
  • قرنطینه تبدیل کرده و نه تلویزیون به ضروری TV
  • بیایید بازسازی شکسته صنعت گوشت—بدون حیوانات
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>