هیچ مرزی دیوار متوقف نخواهد شد Coronavirus

در پاسخ به یک صدای جیر جیر در مورد Covid-19 همه گیر در روز سه شنبه رئیس جمهور تهمت نوشت: “ما باید این دیوار بیشتر از همیشه!” مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ساخته شده مشابه ادعای طی یک رالی در کارولینای جنوبی در پایان ماه فوریه. “یکی از دلایل این شماره ها آنقدر خوب: ما همه چیز را در قدرت ما برای نگه داشتن عفونت و کسانی که حامل این عفونت از ورود به کشور ما,” او گفت:. “شما را دیده ام روی دیوار رفته است مانند سحر و جادو.”

با وجود تهمت سخت است-بوش مهاجرت شعارهای بیماری های عفونی نیست و در واقع احترام و یا رعایت مرزها. و موانع فیزیکی در جنوب ایالات متحده, مرز نمی توانید انجام هر گونه سحر و جادو هنگامی که آن را می آید به توقف گسترش رمان coronavirus.

در واقع تحقیقات نشان داده است که ممنوعیت سفر به طور کلی محدود تاثیر در کاهش گسترش بیماری مگر اینکه انتقال نیز در حال کاهش است در جامعه خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تبلیغ حرکت خود را در ماه ژانویه به نوار اتباع خارجی که اخیرا به چین سفر, کانون شیوع از ورود به ایالات متحده و به دستور دو هفته قرنطينه برای ما شهروندان از بازگشت از چین است. تجزیه و تحلیل از آنفولانزا اطلاعات از جمله اطلاعات در مورد 2009 H1N1 شیوع آنفولانزای نشان می دهد که در حالی که سفر هوایی محدودیت می تواند تاخیر گسترش یک بیماری—یک هدف ارزشمند—آنها به طور معمول نمی توقف انتقال است. این تا حدودی به دلیل مسافرت هوایی ممنوعیت اغلب به اثر خیلی دیر و نیست سخت به اندازه کافی به واقعا توقف تمام جنبش است. در ضمن انتقال اغلب گسترش در جوامع آسیب دیده به عنوان یک نتیجه از زمین سفر می کند.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

تحقیقات جدید در Covid-19 خاص یافت که مسافرت های بین المللی محدودیت در داخل و خارج از چین در ماه دسامبر و ژانویه ممکن است در نهایت به حداقل برسد ، یک تیم بین المللی از محققان دریافتند که چین مستند ووهان با تاخیر بیماری همه گیر در پیشرفت و تنها سه تا پنج روز در چین است. آن را تا به حال بزرگتر اثر در سطح بین المللی اما هنوز هم تنها اضافه شدن یک تاخیر چند هفته. دوباره خرید هر زمان شما می توانید مسائل را به طوری که شما می توانید “صاف منحنی” عفونت برای جلوگیری از قریب به اتفاق سیستم مراقبت های بهداشتی. اما این ایده که یک لفظ دیوار را متوقف خواهد کرد coronavirus است خیالی در بهترین حالت.

“ساخت و ساز اضافی دیوار یا نرده در امتداد مرز آمریکا و مکزیک است که اساسا بی ربط به مدیریت Covid-19 می گوید:” کریستوفر ویلسون معاون مکزیک موسسه در مرکز ویلسون.

وجود دارد هر دو کلی و دلایل خاص که مانع نمی خواهد نقش قابل توجهی در ایالات متحده همه گیر کاهش. برای یک چیز, مرز آمریکا و مکزیک بوده است نه یک نقطه کانونی در این ویروس را به ایالات متحده است. روز دوشنبه به عنوان تعدادی از تایید عفونت با نزدیک شدن یک هزار نفر در ایالات متحده مکزیک وزارت بهداشت تایید کرده بود تنها هفت مورد ،

پزشکان در مکزیک به طور فزاینده ای افزایش زنگ هشدار است که این تعداد به احتمال زیاد زیر نشان دهنده تعداد واقعی موارد در کشور است. اما حتی اگر یک دیوار شد مفید در کاهش گسترش بیماری در ادامه به ساخت آمریکا در مرز جنوبی دفاع کمک خواهد کرد که مکزیک به مراتب بیشتر از ما. اگر هر چیزی پیشرفت فیزیکی دیوار خواهد مردم را کمتر احتمال دارد به نمایش در وهله اول.

“اثربخشی توده قرنطینه مورد مناقشه است به طور کلی می گوید:” لوران Hébert-Dufresne یک محقق در دانشگاه ورمونت سیستم های پیچیده مرکز متمرکز سرایت مدلسازی. “موانع اعم از فیزیکی و یا حقوقی آن را سخت تر برای ردیابی و آزمایش مردم است که هرگز یک ایده خوب است. قرنطینه است که یک ایده خوب این است که خود تحمیل انزوا بود و مردم را به ماندن در منزل و یا لغو رویدادهای اجتماعی است.”

به جای اولویت بندی موانع فیزیکی در همه به خصوص در مرز جنوبی, محققان می گویند که ما باید متمرکز بر محدود کردن Covid-19 گسترش در بنادر از ورود به سراسر کشور از طریق غربالگری و قرنطینه سفارشات. “وجود دارد بیش از یک میلیون حقوقی گذرگاه های مرزی اتفاق می افتد هر روز در مرز آمریکا و مکزیک می گوید:” ویلسون. “در سال مالی 2019 وجود دارد کمتر از یک میلیون غیر مجاز گذرگاه های مرزی دستگیر همه سال.”

فرودگاه ها و مرزهای زمینی نیز باید زیرساخت های موجود و کارکنان ویلسون معتقد به صفحه نمایش بالا-خطر مسافران است. “این یک ابزار مهم و در زمینه coronavirus یک بار دیگر نقاط در جهت تمرکز مرز صرف در بنادر از ورود به عنوان مقرون به صرفه ترین راه برای تقویت امنیت مرزی,” او می گوید.

در ضمن مرز دیوار ساخت و ساز است نقل مکان کرد به آرامی. فدرال اطلاعات به دست آمده توسط واشنگتن پست در ماه فوریه نشان می دهد که برگ برنده دولت است که با هدف پیاده کردن و اضافه کردن 450 کیلومتر مرز موانع تا پایان سال 2020 است. اما این امر نیاز به خدمه برای ساخت 30 کیلومتر از مانع جدید در هر ماه است که بیش از دو برابر سرعت که در آن ساخت و ساز شده است در حال حرکت است. حتی اگر یک دیوار بود کمک به مبارزه با گسترش Covid-19 که آن را نمی تواند انجام شود در هر نقطه در نزدیکی در زمان به انجام این کار. در واقع آن بوده است بیش از حد در اواخر هفته.

وقتی پرسیده شد که در کنگره شنوایی در روز سه شنبه که آیا موانع فیزیکی در مرزها بخشی از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه برای کنترل بیماری تلاش های CDC مدیر رابرت Redfield گفت: “نه که من دیده ام.”

وجود دارد هیچ راه حل های آسان برای برخورد با یک بیماری همه گیر است که زندگی روزانه را مختل و تهدید امنیت مردم در سراسر جهان است. اما به عنوان جامعه بین المللی بسیج در تلاش برای به حداقل رساندن درد و رنج و مرگ هیچ وقت به پریشان اقدامات بی اثر.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • همه خود را coronavirus سوالات پاسخ داده شده توسط ما می دانیم آن را به Alls
  • همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد کوروناویروس واکسن
  • چگونه به کار از خانه بدون از دست دادن ذهن خود را
  • باهوش ترین (و اشتباهترین) فیلم در شیوع
  • نمی تواند جلوگیری از دست زدن به صورت خود را ؟ علم است و برخی از نظریه ها چرا
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر