آن را نامناسب به نظر پتو فراموش-نمی-زنده سفارشات برای COVID-19 بیماران به دلیل کافی داده نشده است و در عین حال در دسترس در ایالات متحده میزان زنده ماندن در بیمارستان احیا از COVID-19 بيمار و داده ها از چین ممکن است مربوط به ایالات متحده بیماران با توجه به یک مقاله جدید منتشر شده امروز در Circulation: Cardiovascular Quality and Outcomes, an American Heart Association journal.

وجود دارد یک فرض است که COVID-19 بیماران کم بقا پس از احیا بر اساس یک مطالعه اخیر از ووهان چین است که به طور کلی بقای 2.9% در 136 COVID-19 بيمار که تحت احیاء قلبی ریوی در بیمارستان ایست قلبی. که پیش آگهی باید اعمال نمی شود به آمریکا گفت: ساکت Girotra M. D. S. M. استادیار پزشکی در بخش بیماری های قلبی و عروقی در دانشگاه آیووا, Carver College of Medicine, از طرف انجمن قلب آمریکا با دستورالعمل®-احیا (GWTG-R) محققان.

در این مطالعه “بقا در بیمارستان ایست قلبی در بیماران بدحال: مفاهیم Covid-19 شیوع?,” محققان گزارش داده ها از GWTG-R رجیستری در بیمارستان ایست قلبی بیماران. آنها را مورد بررسی قرار داده از 2014-2018 در بیماران شبیه به COVID-19 جمعیت: 5,690 بیماران که تحت CPR در بیمارستان ایست قلبی در حالی که در حال درمان در بخش مراقبتهای ويژه (ICU) به صورت پنومونی یا عفونت شدند و تحت تهويه مکانيکی در زمان ایست قلبی.

در حالی که محققان اشاره کرد به طور کلی بقای تنها 12.5 درصد در ایالات متحده شبیه سازی وجود دارد بسیاری از متغیرها است که می تواند بر بقا و عصبی نتایج. احتمال بقا بدون شديد عصبی ناتوانی در بازه زمانی کمتر از 3 درصد به بیش از 22% در سراسر کلید زیر گروه بیمار. احتمال خفیف به هیچ ناتوانی در بازه زمانی از حدود 1 ٪ به 17 ٪ در سراسر کلید زیر گروه بیمار.

در حالی که نرخ بقای بودند کم تر و مریض تر بیماران در آنها اولیه ریتم قلب بود غیر shockable بقا نرخ بسیار بالاتر (بیش از 20%) در بیماران جوانتر اولیه shockable ریتم بودند که تحت درمان با دريافت وازوپرسور داروها قبل از ایست قلبی. دريافت وازوپرسور داروها به طور کلی استفاده می شود برای بهبود فشار خون و برون ده قلبی در شرایط اضطراری مانند شوک سپتیک یا ایست قلبی.

“چنین تنوع بزرگ در نرخ بقای نشان می دهد که یک پتو تجويز فراموش-نمی-زنده سفارشات در بيماران مبتلا به COVID-19 ممکن است بی دلیل. مانند یک پتو سیاست نیز واقعیت است که تجربه اولیه از این بیماری همه گیر در ایالات متحده نشان می دهد که حدود یک چهارم از COVID-19 بیماران جوان تر از 50 سال سن و در غیر این صورت سالم است. ایست قلبی در این بیماران به احتمال زیاد متفاوت با آگهی” محققان گفتند.

این مقاله نتیجه می گیرد که .” .. در یک گروه از بیماران بدحال در تهویه مکانیکی و بقا نتایج زیر را در بیمارستان احیا نمی شد و یکنواخت ضعیف است. این داده ها ممکن است کمک به راهنمای بحث بین بیماران و ارائه دهندگان خدمات بیمارستان رهبران در بحث استفاده مناسب از احیا برای COVID-19 بيمار.”

نویسندگان هستند Yuanyuan تنگ, Ph. D.; Paul S. چان, M. D., M. Sc.; و Brahmajee K. Nallamothu, M. D., M. P. H. Nallamothu است Editor-in-Chief of Circulation: Cardiovascular Quality and Outcomes. در این مقاله بررسی شد توسط یک مهمان خارجی ویرایشگر: Dennis A. Ko, M. D., M. Sc. آشکار و بودجه منابع ذکر شده در مقاله.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط انجمن قلب آمریکا. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی