سر و صدا اختلال مغز, قطب نما

احساس ما از جهت گرایش به کاهش سن. در مجله علمی “ارتباطات طبیعت,” محققان از مرکز بیماری های عصبی (DZNE) و کارشناسان از ایالات متحده آمریکا در گزارش جدید بینش به علل این پدیده است. با توجه به یافته های خود را منبع اصلی خطا در تعیین موقعیت فضایی و ظاهرا علت مرتبط با سن گرایش مشکلات است “پر سر و صدا” و در نتیجه مبهم ادراک از سرعت که در آن یکی در حال حرکت است. این مطالعه نتایج می تواند کمک به توسعه ابزارهای تشخیصی برای تشخیص زود هنگام زوال عقل است.

از محرک های بصری به عضله بازخورد و سیگنال های منتقل شده توسط سیستم دهلیزی — مغز انسان با استفاده از طیف گسترده ای از ورودیهای حسی برای تعیین موقعیت و به راهنمای ما را از طریق فضا است. یک بخش ضروری از اطلاعات لازم در پردازش اتفاق می افتد در “انتورینال.” در این منطقه که در حال حاضر در هر دو نیمکره مغز وجود دارد نورون خاص که تولید یک نقشه ذهنی از محیط فیزیکی است. بنابراین اطلاعات در فضای واقعی ترجمه شده است به “فرمت داده ها” که به مغز می روند. “انسان سیستم ناوبری با این نسخهها کار خوبی است. اما آن را بدون نقص توضیح داد:” پروفسور توماس Wolbers محقق اصلی در DZNE, Magdeburg سایت. “آن است که به خوبی شناخته شده است که وجود دارد مردم با جهت گیری مهارت ها و کسانی که پیدا کردن آن سخت تر برای پیدا کردن راه خود را در اطراف. این قابلیت معمولا کاهش می یابد با سن زیرا افراد مسن به طور کلی پیدا کردن مکانی جهت مشکل تر از افراد جوان به خصوص در محیط ناآشنا. بنابراین شانس گرفتن از دست داد با افزایش سن است.”

مطالعه در فضای مجازی

برای درک علل این کاهش DZNE دانشمندان به رهبری توماس Wolbers در همکاری با کارشناسان ما در موسسه تکنولوژی ماساچوست و دانشگاه تگزاس در آستین طراحی شده خاص آزمایش: در مجموع حدود 60 شناختی سالم جوان و افراد مسن بودند که مجهز به “واقعیت مجازی” عینک تا به حال به حرکت و جهت خود را — به طور جداگانه از هر یک از دیگر — در عرض دیجیتالی تولید شده محیط زیست است. به طور همزمان شرکت کنندگان نیز منتقل جسمی در امتداد مسیرهای پیچیده. آنها با کمک یک آزمایش که به رهبری فردی آزمون فرد توسط دست. در صورت انجام نقل و انتقال املاک به طور مستقیم منجر به جنبش در فضای مجازی است. “این یک مصنوعی, تنظیم, اما آن را نشان دهنده جنبه های موقعیت های واقعی” گفت: Wolbers.

در طول آزمایش از شرکت کنندگان خواسته شد چندین بار به منظور برآورد فاصله و جهت به نقطه شروع مسیر. چون محیط مجازی ارائه شده تنها چند نشانه های بصری برای گرایش شرکت کنندگان در حال تکیه به طور عمده در محرک های دیگر. “ما نگاه چگونه دقت شرکت کنندگان قادر به ارزیابی موقعیت خود را در فضا و در نتیجه آزمایش آنچه شناخته شده به عنوان مسیر ادغام. به عبارت دیگر توانایی تعیین موقعیت بر بدن آگاهی و درک از خود جنبش است. مسیر ادغام در نظر گرفته شده است مرکزی عملکرد فضایی جهت” توضیح Wolbers.

“پر سر و صدا” مدل

فقط به عنوان مهم به عنوان آزمایشی راه اندازی شد و مدلسازی ریاضی از داده های اندازه گیری. این بود که بر اساس یک روش برای توصیف تداخل اثر در موقعیت تعیین به عنوان سر و صدا. “بدن انسان و اندام های حسی دور از کامل است. پردازش اطلاعات در مغز می شود و اشکالات آن را می توان به عنوان سر و صدا. این شبیه به یک برنامه رادیویی که در آن سر و صدا می superimpose سیگنال واقعی” گفت: Wolbers. “با کمک ما مدل ریاضی ما قادر به باز کردن سهم از منابع مختلف خطا و شناسایی آنچه تحریف موقعیت ردیابی ترین و آنچه اثر کمی دارد. از جمله منابع خطا نبوده اند مورد بررسی قرار گرفته در این سطح از جزئیات است.”

برای مثال ارزیابی داده ها نشان داد که بدن چرخش در جهت مسیر را نقطه شروع شد به طور مداوم کاملا دقیق است. و خطاهای حافظه بازی عملا هیچ نقش. “برای تعیین موقعیت در فضا در حالی که شما در حال حرکت هستند و شما باید به طور مداوم به روز رسانی موقعیت خود را در ذهن خود را. این نیاز شما را به یاد داشته باشید که در آن شما لحظات قبل از. در این رابطه تحلیل ما در بر داشت تنها حداقل خطا” گفت: Wolbers.

یک ماده از سرعت

این تیم تحقیقاتی را نتيجهگيری: خطا در مسیر ادغام عمدتا ناشی از “جمع نویز داخلی” در پردازش اطلاعات-و این پدیده ای است که احتمالا در نتیجه عدم دقت در ادراک از سرعت حرکت. “لازم به ذکر است که انسان به طور مستقیم برآورد فاصله تحت پوشش بر اساس چگونه و با چه سرعتی آنها قبلا رفت و آمد است. هنوز مطالعه ما نشان می دهد که بحرانی منبع خطا برای تعیین موقعیت است و نه زمان درک, اما ظاهرا تصادفی نوسانات در سرعت اطلاعاتی که به مغز” گفت: Wolbers.

این منبع خطا غالب بود هر دو جوان (با میانگین سن 22 سال) و در افراد مسن (سن متوسط 69 سال). “این افراد جوان بودند به طور کلی بهتر است در هر گرایش از قدیمی تر شرکت کنندگان در مطالعه. انتقادی به جمع نویز داخلی با افزایش سن. این پدیده ای است که ظاهرا علت اصلی کسری در مسیر ادغام و احتمالا همچنین ماشه مربوط به سن گرایش مشکلات. اما ما هنوز نمی دانند دقیق منشاء این سر و صدا و به همین دلیل آن را افزایش می دهد با سن گفت:” Wolbers.

تشخیص زود هنگام زوال عقل

در مطالعات قبلی Wolbers و دیگر DZNE محققان پیدا کرده بود که در شناختی سالم, افراد مسن, سلول های عصبی خاصی از انتورینال — به اصطلاح سلول های شبکه -که ضروری است برای ناوبری فضایی آتش نامنظم: فعالیت های خود را ناپایدار است. این مربوط به سن و سال مربوط به مشکلات در جهت. نتايج حاضر نشان می دهد که این ناپایداریهای نیست با توجه به اختلال در عملکرد سلول های شبکه خود را, اما در حال ناشی از سر و صدا از خارج. مشکل این است که در نتیجه نه در سلول های شبکه اما در جریان اطلاعاتی که می رسد انتورینال. این نقاط به یک امکان برای تشخیص زودهنگام آلزایمر.

“بیماری آلزایمر در ارتباط است با آسیب به قشر انتورینال در مرحله اولیه است. از این رو منطقی است که فرض کنیم که گرایش به اختلالات از جمله کسانی است که آشکار در آلزایمر سرچشمه در این منطقه از مغز است. بر خلاف مرتبط با سن گرایش مشکلات به ما زمان مطالعه نشان می دهد” توضیح Wolbers. “این می تواند یک فرصت برای تشخیص طبیعی مربوط به سن گرایش مشکلات از آن ناشی از آلزایمر. در دراز مدت هدف ما این است که به توسعه روشهای تشخیصی است که به تشخیص آلزایمر در مراحل اولیه. این ممکن است ممکن است با استفاده از فن آوری واقعیت مجازی است. ما در حال حاضر آماده مطالعات بالینی در این است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>