‘Nonlethal’ Anti-اعتراض سلاح می تواند باعث آسیب جدی

گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور هستند صورتحساب به عنوان نسبتا امن است. آنها هیچ چیز به جز.

ده ها هزار نفر از مردم نشان داده اند در برابر خشونت پلیس در ده ها تن از شهرستانها در سراسر ایالات متحده طی چند روز گذشته برانگیخته و با کشتن جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در اجرای قانون حضانت در مینیاپولیس در مه 25. در حالی که بسیاری از جریان تظاهرات مسالمت آمیز است و فیلم به اشتراک گذاشته شده بر روی رسانه های اجتماعی و در گزارش های خبری نشان داده اند که پلیس با استفاده از “جمعیت-کنترل” سلاح مانند فلفل اسپری گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی. فیلم برداری از افسران استقرار ابزار علیه تظاهرکنندگان از روزنامه نگاران تماشاگران و حداقل یک کودک اغلب بی دلیل و بدون هیچ گونه اطلاع قبلی. در حالی که مشابه سلاح های استفاده شده توسط پلیس در سراسر جهان برای چندین دهه تحقیقات نشان می دهد که این “nonlethal” ابزار امن نیست و می تواند کشنده باشد.

“تماس با گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی nonlethal سلاح های صاف کردن اشتباه می گوید:” Rohini J. هار یک طب اورژانس پزشک در قیصر مرکز پزشکی در اوکلند و مدرس در دانشگاه برکلی در دانشکده بهداشت عمومی است که مورد مطالعه با استفاده از جمعیت-کنترل اسلحه. “مثل همه سلاح های خود را کشندگی بستگی دارد که چگونه آنها در حال استفاده و یا سوء استفاده. هنگامی که شما ببینید که استفاده از آنها بسیار گسترده آنقدر شایع شما به ناچار مرگ و میر و صدمات جدی است.”

بیش از چند روز گذشته بسیاری از مردم گزارش داده اند که زخمی های پلیس با استفاده از سلاح جمعیت کنترل. در سیاتل پلیس گزارش اسپری یک کودک در مواجهه با گرز. در نیویورک یک پلیس حذف یک مرد جوان محافظ و ماسک و اسپری فلفل او را به عنوان او برگزار شد اسلحه خود را در هوا. پلیس در شهرستانها از جمله لس آنجلس و سن آنتونیو و دالاس را با استفاده از گاز اشک آور علیه معترضان. و در دوشنبه شب در طول تظاهرات در برابر کاخ سفید در واشنگتن تجمع کنندگان نیز با اسپری گاز اشک آور برای روشن شدن این منطقه برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به گرفتن عکس در مقابل یک کلیسا.

در بسیاری از موارد اجرای قانون هدفمند اعضای رسانه ها. عکاس آزاد لیندا Tirado به ضرب گلوله کشته شد در مینیاپولیس با آنچه که او معتقد بود یک لاستیک گلوله به طور دائم خیره کننده او در یک چشم. در لوئیزویل, کنتاکی, محلی خبرنگار Kaitlin زنگ فریاد زد: “من شات! من شات!” زنده تلویزیونی در حالی که یک افسر پلیس هدف او و عکاس خبری جیمز دابسون با آنچه به نظر می رسد گلوله های لاستیکی و یا فلفل توپ پرتابه حاوی پوست و چشم محرک. آدولفو Guzman-لوپز خبرنگار کالیفرنیا ایستگاه رادیویی KPCC بود به ضرب گلوله در گردن توسط یک لاستیک گلوله در جریان تظاهرات در لانگ بیچ کالیفرنیا باعث کبودی و خونریزی. عکاس خبری Andre Mercharles توضیح داده شده به , New York magazine آنچه در آن بود به ضرب گلوله توسط گلوله های لاستیکی در طول تظاهرات در مینیاپولیس خواستار آن “100 بار بدتر” از آمار بیس بال.

هار می گوید این احتمال وجود دارد که ادارات پلیس استفاده کرده اند و انواع سلاح در تظاهرات اخیر هر چند آنها اغلب تلفیق شدهاست. اصطلاح “لاستیک گلوله” است که اغلب برای اشاره به یک کلاس اسلحه محققان تماس جنبشی پرتابه تاثیر (KIPs) که بسیاری از آنها نه در واقع ساخته شده از لاستیک. “بسیاری از این سلاح ها استفاده می شود که این روزها در حال مخلوط فلزی و فوم سخت و خطرناک فوم و یا تکه ای از فلز در داخل لاستیک” هار می گوید. KIPs می تواند شامل گلوله های پلاستیکی, لوبیا, کیسه دور اسفنج دور گلوله دور ،

KIPs به میزان قابل توجهی سخت تر به هدف از فاصله دور تر از فلز گلوله. کمی وجود دارد در دسترس بورس تحصیلی در اثر گلوله های لاستیکی اما محققان به عنوان دور برگشت به عنوان 1970 هشدار داد خود را به دقت. “بر خلاف سنتی گلوله KIPs تمایل عجیب به شکل یا بزرگ که باعث غلت به جای مستقیم حرکت رو به جلو” با توجه به 2016 گزارش سلامت عواقب جمعیت-کنترل سلاح مستروف توسط هار و منتشر شده توسط پزشکان برای حقوق بشر و شبکه بین المللی آزادی های مدنی سازمان. “به سادگی در حالی که از دست دادن سرعت (برای کاهش خطر نافذ آسیب) KIPs اغلب نیز از دست دادن دقت و صحت.” در محدوده نزدیک به تحقیقات مشابه یافت KIPs “به احتمال زیاد کشنده است.”

یک مطالعه جداگانه منتشر شده در سال 2002 در نگاه نتایج برای 151 نفر اصابت گلوله های لاستیکی استفاده شده توسط نیروهای پلیس در جریان تظاهرات در سال 2000. محققان اسرائیل که در انجام این کار به طور مشابه نشان داد که “عدم دقت از گلوله های لاستیکی و نامناسب با هدف” منجر به “آسیب های شدید و مرگ در تعداد قابل توجهی از مردم است.” سه نفر به عنوان یک نتیجه از صدمات خود را در حالی که تعدادی از دیگران دچار عوارض جدی مانند کوری است. محققان به این نتیجه رسیدند که “این مهمات بنابراین نباید به عنوان یک روش امن از کنترل جمعیت است.”

گاز اشک آور و خطرناک است و همچنین بی رویه سلاح است که اثرات هر کس در این نزدیکی هست از جمله کودکان و افراد مسن و کسانی که با شرایط مزمن. آن هم نه از لحاظ فنی یک گاز; در عوض فلز قوطی انتشار پودر که پراکنده را از طریق هوا به عنوان یک غبار. گونه های متعددی وجود دارد اما همه هدف یکی از دو گیرنده های درد تحریک کننده بافت حساس در چشم, بینی, دهان و ریه ها. این مواد شیمیایی باعث قربانیان به گیجی و اغلب استفاده می شود برای پاک کردن از جمعیت.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری اشاره می کند که “شورش” عوامل مانند گاز اشک آور می تواند باعث تاری دید ، اشکال در بلع سوختگی پوست, تهوع, استفراغ, و بیشتر. قرار گرفتن در معرض طولانی می تواند منجر به عوارض جدی از جمله کوری و نارسایی تنفسی احتمالا منجر به مرگ شود. یک ویدیو از دوشنبه در فیلادلفیا نشان می دهد که استقرار پلیس گاز اشک آور در تظاهرات به دام افتاده در کنار جاده جیغ و ظاهرا قادر به با خیال راحت فرار.

در طول بیماری همه گیر کوروناویروس استفاده از گاز اشک آور ممکن است به خصوص فاجعه بار باشد. هنگامی که قربانیان در حال ضربه با سلاح های آن باعث می شود متناسب با سرفه و عطسه—یک برنامه به طور بالقوه قوی دستور العمل برای گسترش این ویروس هر چند هیچ داده و در عین حال اتصال اعتراض به خوشه در موارد Covid-19.

در علاوه بر این به خطر از گاز اشک آور وجود دارد این فلز aerosolized قوطی از آن در می آید. Balin ترمز 21 ساله از معترضان در ایندیانا از دست داده و یک چشم در اعتراض بیش از آخر هفته که در آن او می گوید که او زده بود در سر یک قوطی گاز اشک آور. سردرگمی و وحشت است که همراه با گاز اشک آور نیز می تواند باعث سرکشی به عنوان اتفاق افتاده در ونزوئلا شب باشگاه در سال 2018 که در آن 17 نفر کشته شدند.

مانند سایر سلاح های شیمیایی, گاز اشک آور ممنوع شد در تقریبا در هر کشور برای استفاده در جنگ تحت سلاح های شیمیایی کنوانسیون معاهده مصوب 1997, اما آن را هنوز هم استفاده می شود معمولا در بسیاری از مکان ها برای کنترل جمعیت و نه تنها در تظاهرات. در سال 2018 مدنی و گروه های مدافع حقوق بشر را محکوم کرد ماموران گشت مرزی ایالات متحده برای استفاده از گاز اشک آور بر روی یک گروه از مهاجران غیر مسلح از جمله کودکان.

هار می گوید نقد و سلاح هایی که پلیس با استفاده از به کنترل معترضان نباید منحرف کردن اذهان از همین تظاهرات اتفاق می افتد در وهله اول. استفاده بیش از حد جمعیت-کنترل سلاح در نهایت نشانه ای از این مسئله بسیار است که رانده شده هزاران نفر به خیابان ها: غیر قابل توصیف خشونت پلیس به ویژه به سمت مردم سیاه و سفید. “معترضان در حال اعتراض به خشونت های پلیس و واقعا تمرکز در اینجا می گوید:” هار. “من امیدوارم که توجه باقی می ماند بر روی آن است.”


سیمی است که ارائه دسترسی رایگان به داستان در مورد تظاهرات بهداشت و ایمنی. ثبت نام برای خبرنامه ما برای آخرین به روز رسانی, و مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری.


بزرگ تر سیمی داستان
  • Covid-19 تسریع خواهد کرد هوش مصنوعی مراقبت های بهداشتی انقلاب
  • چه Clubhouse و چرا Silicon Valley مراقبت ؟
  • چگونه به خواب زمانی که جهان در حال سقوط است از هم جدا
  • تصویری-چت داوران و آینده از عدالت کیفری
  • 26 عبور حیوانات راهنمایی برای خود جزیره بازی
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>